JUVENTUS

Diskutime tek 'Futbolli - Football - Fußball - Calcio' filluar nga POKER, 17 Mar 2016.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  Ja leme sheshit te mejdanit....EC ATY.  O....NE,apo kush jeni ju?????

  PUCI.
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Po luajme(si ne shumicen e rasteve....MISERABEL),por KEMI nje BIG KAMPION.
  M.gj-te,n.q-se hame 2 gola....ELEMINOHEMI.
  Remuntada 2 here rrjesht NUK ka.
  Pastaj...pse ky ALLERGJIA e ime(se tifozat e juves,as nuk i pyes) MONSTER KEANE ma mban ne STOL...nuk e di.
  SULMUESI ne QAST me i FORTI ne TERRA.
  ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  hmmmm...pa merite e morrem nje poena.
  TASHTI...mbahet DOUGLAS ne stol.
  Sipas dyshe par apo nje INFEKTUESI...duhen zgjedhje te reja.
  Qe ta citoj pa ofendime...DESHTAK,qe ka pas kene ...15 VJET ne Europe.Por nashi,UNE nuk i besoj idiotesirat moralizuese te tipit...kisha gen apo isha i martuar(se beja kerrdine) dhe do behej mire.
  TOTAL OUT.

  Nga Airbourne...TEKSTI me BRILIANT  Naten e mire.
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  AJAX na dha MESIM se si luhet FUTBOLL.

  Kalbaraqer milanista AIRBOURNE si llogarit fare dhe PERSEJA...

  ne 32 JAVE....JEMI tlitlete POENA AVANTI.Pasi hupem.

  Urte....ZGJEBSA.
   

Shpërndajeni këtë faqe