JUVENTUS

Diskutime tek 'Futbolli - Football - Fußball - Calcio' filluar nga POKER, 17 Mar 2016.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Airbourne e njef JUVEN me RRENJE dhe jo i thane.Pikerisht ky trainer DISFATIST nuk eshte ne gjendje ta NGREJE EKIPIN me POTENCIALIN qe KA.Ngushellohem me....  Shyqyr....do nga vllora ju eshte mbushur gropa ne mes...se mbrapa dihet!
  Aleeeeeeeeeeeeeeeeee.
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Nuk e pashe neshjen dhe nuk kam hulumtuar sa gola rrjesht kemi ngrene.

  Pra...n.q-se na napin golla,qdo utakmica do hupim,dhe kur jemi ne Avantazh apo ne udheheqje VUAJME,kur jemi ne Disavantazh ...fitojme?????
  Por me PELQEN ....OBIEKTIVITETI i TIFOZA te JUVES.

  GRANDE...

  FANTASTICO.
  Noten e majre.
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Vellezer dhe SORELLE JuventinASE.

  Ja leme fushes se mejdanit......deri atehere, beni amore pa infinito ose sa tju bi t`fiket.
  FORZA JUVE.
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  ALEEEEEEEEEEEEEEEE .....atje tek djajte e darit.

  FORZA JUVE.
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  GRANDE KILLER.
  BENG

  MONSTER.
  VAMOS
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ky eshte Juventin,por nga futbolli Ska HABER.

  Milan ishte shume me larte se NE.
  Dhe PIKERISHT fituam sepse nuk na napen golla.
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ndeshja me DECISIVE per JUVEN.
  HUMBASIM kundra Napolit.
  Sacro e SANTO.
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Jemi m`rregull por neshja ska maru.
  PS: do Femaruce merren vetem me horoscope,sepse bossin e kan KATNAR.
  FORZA JUVE.
   
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Pashe pjesen e dyte deri ne minuten e 75-se,dhe ishim IBRET.
  M.gj-te FITUESI nuk llogjikohet.....
  ALE JUVE.....apropo: Nuovo primato firmato dalla Juventus: con la rete realizzata al Napoli da Gonzalo Higuain i bianconeri toccano quota 44 partite consecutive a segno in Serie A, è record nel campionato italiano.
  Jo per noi GJO.
   
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  PS: te debatosh me DEBILA nga trojet its....izgubilla vremena.

  Chapeau.....BABY.
   
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Si tha more....si tha!!!!!

  Boh,boh.....BUM tek 120 SEKONDA.
  Mua(GRANDE HIGUAIN) me pelqen te flas ne fushe(qe kuptohet VEPROJ)....LLAPAQENERIRAT ja u lej te tjereve.
  Estoy muy triste. Todos vimos ganar a la sociedad del patrón romano 4-1 a Juventus. Que partido raro me parece a mí o gano Juve 1-0? Otra vez sera. Continúen silbando y gritando bien fuerte Mierda. Felicitaciones HIGUAIN por otra alegria y los huevos bien grandes que tenes.
  Vamos carajo. Pasó a pasó. [​IMG]buena victoria Juve. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  I VLLAI KY.

  PS: te ishte noi KLLUF ka trojet, do i gjute me pushke.

  VAMOS.

  ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  Spalleti perhere me ka pelqyer.
  Sfide ne Torino???
  Ja leme FUSHES...kta DUHET ti MASAKROJME.
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Juve-Inter LIVE, formazioni ufficiali: fuori Dybala e Alex Sandro.
  PS:
  Lojtaret MANCINE me te forte ne BOTE,ky palla jone i le ne stol.
  Nejse....FORZA JUVE.

  ALEEEEEEEEEEEEEEEEEE
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  For.....Color.
  For.....Love.
  FOR.....YOU.

  VAMOS...........................BABY.
  maxresdefault.jpg maxresdefault (1).jpg images (1).jpg maxresdefault (2).jpg
   
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Forza JUVE....600 torreve sdo ju nihet zoni.
  29688FBC00000578-3113517-image-m-38_1433622481614.jpg
   
 16. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  E BOM....smahet Douglas Costa ne stol.
  KAQ.
   
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  rubentine,hajduter,mashtrues e te tjera.
  FUCK you(me te vogel)
  I LOV MY...  Shtttttttttttttt.DEKADE.

  FORZA ZEBRA.
   
 18. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  HAJDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  GRANDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

  AWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
   
 19. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Permetaret gjakojne nji jave...

  FORZA JUVE
   
 20. Poshnjari

  Poshnjari Kontribues tek Shqipopedia

  Me sa duket nuk i ka punet mire kete vit.
   

Shpërndajeni këtë faqe