Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 24 Sep 2014.

 1. BuuM

  BuuM Primus registratum

  Hhhahahahahaha @Z-amira akoma ti me ankesat
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Mirdita.E pyeten sot shkruesin....cfare do na sjellesh neser???
  Perse keshtu(gjoja kinse se disha).
  Eshte 8 Marsi,dhe qerasen femrat!!
  Hmmmmm....tashti qe thu tina: une s`jom prister ose bamires.Por m.gj-te,edhe per disa euro sjom keq.Jeni(se po t`gjoshin ne do te tjera)te kenaqura me.....qokollata?
  DAKORD....e dija(do me thene sipas meje kshu tip.....lloshi por....QUHET si per diten e GRAVE).
  Ne po dal ti BLEJ bash TANI.
  PS....KLANI i Airbourne ju uron SOT dhe NESER gezuar FESTEN FEMRAVE, te cdo lloj PROFESIONI apo ATYRE ne SHOQERI.

  FAZIT....do te tjereve ju SHKRUAJ....kush ma gjen ETIMOLOGJINE e fjales......skerBYTHjet.

  Kane 1.000 euro si shperblim.

  Naten e mire.
   
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Se di as vete... thashe mos kisha harru passin ... por se kisha harru
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kqyr,kqyr......AIRBOURNE na osht vesh si americon(do ta vreni SPORTIV).
  Alexander(nje rus tjeter ne pune,dhe Arbeni ka ARRITUR ti NJOHE)se si vishet NJONI,ste merr leje ty apo Putin....lol.
  Mrena u XI,por skishte c`bote.
  AproPO....lexova nje lajm (diku)...Vritet promovuesi i Turizmit ne Alpet Shqiptare.

  Dhe me beri te SHQYHEM gazit me nje pergjigje....Disa vrasje mund te jene edhe dore shkau, si kjo e promovuesit te turizmit. Pa dyshim qe edhe agjentura te huaja armiqesore veprojne ne Shqiperi.

  Qe i BIE ne SHQIP(se di ne BENI me u mor me HAJGARE)....PATETIKE apo me hijen e.....ndjekjes se persekutimit.Atehere....kur arrin ky(se eshte njeri i DITUR apo me KRYE PLOT) te shkruaje IDIOTESIRA,perfytyro KATNARET dhe CIJELLACET ka MITRAviqa dhe LLAPA.

  POR...SOT....nje KOHE e MREKULLUESHME,dhe SHKRUESI eshte ne ABSOLUT hormones FORME.
  Qe kuptohet....nje shetitje me dyrrotak si CLAN, pershendetje per arrnautet...und  TSCHYSS.

  7155xJ-XsDL._UY550_.jpg $_72.JPG Download.jpg
   
 5. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  E bukur kjo biçikleta Pinarello! Jotja është?

  Arsyeja e hyrjes... thashë të shoh njëherë ç'bëhet këtej.
   

Shpërndajeni këtë faqe