Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 24 Sep 2014.

 1. BuuM

  BuuM Primus registratum

  Hhhahahahahaha @Z-amira akoma ti me ankesat
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Mirdita.E pyeten sot shkruesin....cfare do na sjellesh neser???
  Perse keshtu(gjoja kinse se disha).
  Eshte 8 Marsi,dhe qerasen femrat!!
  Hmmmmm....tashti qe thu tina: une s`jom prister ose bamires.Por m.gj-te,edhe per disa euro sjom keq.Jeni(se po t`gjoshin ne do te tjera)te kenaqura me.....qokollata?
  DAKORD....e dija(do me thene sipas meje kshu tip.....lloshi por....QUHET si per diten e GRAVE).
  Ne po dal ti BLEJ bash TANI.
  PS....KLANI i Airbourne ju uron SOT dhe NESER gezuar FESTEN FEMRAVE, te cdo lloj PROFESIONI apo ATYRE ne SHOQERI.

  FAZIT....do te tjereve ju SHKRUAJ....kush ma gjen ETIMOLOGJINE e fjales......skerBYTHjet.

  Kane 1.000 euro si shperblim.

  Naten e mire.
   
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Se di as vete... thashe mos kisha harru passin ... por se kisha harru
   
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kqyr,kqyr......AIRBOURNE na osht vesh si americon(do ta vreni SPORTIV).
  Alexander(nje rus tjeter ne pune,dhe Arbeni ka ARRITUR ti NJOHE)se si vishet NJONI,ste merr leje ty apo Putin....lol.
  Mrena u XI,por skishte c`bote.
  AproPO....lexova nje lajm (diku)...Vritet promovuesi i Turizmit ne Alpet Shqiptare.

  Dhe me beri te SHQYHEM gazit me nje pergjigje....Disa vrasje mund te jene edhe dore shkau, si kjo e promovuesit te turizmit. Pa dyshim qe edhe agjentura te huaja armiqesore veprojne ne Shqiperi.

  Qe i BIE ne SHQIP(se di ne BENI me u mor me HAJGARE)....PATETIKE apo me hijen e.....ndjekjes se persekutimit.Atehere....kur arrin ky(se eshte njeri i DITUR apo me KRYE PLOT) te shkruaje IDIOTESIRA,perfytyro KATNARET dhe CIJELLACET ka MITRAviqa dhe LLAPA.

  POR...SOT....nje KOHE e MREKULLUESHME,dhe SHKRUESI eshte ne ABSOLUT hormones FORME.
  Qe kuptohet....nje shetitje me dyrrotak si CLAN, pershendetje per arrnautet...und  TSCHYSS.

  7155xJ-XsDL._UY550_.jpg $_72.JPG Download.jpg
   
 5. Artin

  Artin Papirus rex

  E bukur kjo biçikleta Pinarello! Jotja është?

  Arsyeja e hyrjes... thashë të shoh njëherë ç'bëhet këtej.
   
  Airbourne likes this.
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  E IMJA...origjinale nuk e di.

  U bene kater pyetje(pardje).
  1-perse e beni kete mesim!
  2-Kur per here te fundit!
  3-Cfar mendoni per mesuesin(djale i zgjuar)
  4-Cfar deshironi.
  Pergjigjet ishin KETO..

  1-Qe mos te marrim masat e gabuara.
  2-Para dy vjetesh.
  3-Ne perfundim,sa i afte eshte(ndjese per mendimin e THENE)
  4-INSHALLAH keto qe do mesojme,nuk i TAKOJ ne REALITET.PEACE and LOVE.

  Behej fjale per ndihmen e shpejte,apo kur nje i aksidentuar kerkon ndihmen tone(time).

  Pastaj...zgjidhni nje teme...mora ate kur ke infeksion ne goje,ose kur nje objektiv i jashtem te fut helmin(grerez,blete,mize e te tjera).

  Emil Mabu(kolegu im i punes,afrikan nga Kameruni).

  Tema JOTE?

  Perse Benu?

  Sepse nuk e di sa insekte keni juve ne Afrike!!!!

  Hahahah...lol Benu.

  E di si o puna RRUMO...MUA nuk me PLAS se cfar mendojne te tjeret,je OKAY.

  Danke Benu.

  Ska perse.....  Naten e mire...dhe POSHTE FASHISTAT me flamur.
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Na thriti pergjegjesi(i imi) i planit te punes.
  Beno...okay!
  Pa dyshim.
  ti e di rutinen per premie(suficit pare) ne baze te notave(se ene KTU paska kamunizem..nejse).
  Jam i kenaqur prej teje,skam kritike...ti?
  Kete e dini juve,thjesht mund ti vrej notat?
  Kto jane...dhe 2-sh te gjitha.
  I bie 9-te si NOTE...jo keq.
  Masanej Ismaili nga Maroku,vazhdoi rradhen.
  Beno...cfar notash pate.
  Molo mu s`me PLAS e kaloj klasen apo jo.
  Perse-Ben!
  Sepse,ne kontraten TIME te PUNES SHKRUHET...Punedhenesi nuk detyrohet qe fitimet ti ndaje me juve.
  Dhe kam hedhur firmen.
  Kemi nevoje dhe per nje fjale motivuese-Moli.
  Beni e ka kaluar kete faze...Ismail.  GREATE.
   
 8. Poshnjari

  Poshnjari Forumium praecox

  Kisha kohe pa u futur.
   

Shpërndajeni këtë faqe