Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 24 Sep 2014.

 1. Artin

  Artin Papirus rex

  Më mungoi qetësia e shtëpisë... :p
   
 2. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 3. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Kisha kohe pa hyre prandaj hyra. :p
   
 4. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Kot :/
   
 5. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Thash mos hyre tna sjedhesh kafet :p
   
 6. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Shume kafe pi ti :p
   
 7. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Pse solle ndonje ti ? :p
   
 8. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Me dridhen duart :D
   
 9. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Lol tkam than mos e pi cig:D
   
 10. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  Me pelqen ktej eshte qete,ska kembe robi zakonisht prandaj.
   
  Artin likes this.
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Këtu të gjithë si Guest i ke :p

  Arsyeja e thjeshtë , për të ndryshuar avatarin dhe statusin , jemi që jemi :p
   
 12. Artin

  Artin Papirus rex

  Albforumi e ka sekretin tek heshtja... këtu qëndron dhe pika më e fortë e tij.
  Sado që të largohen anëtarët, i merr malli dhe kthehen herëpashere. Kthehen dhe ecin ngadalë e të menduar nëpër korridoret e forumit, duke çjerrë me thonj muret e hirta të tij...
  Janë mure që ngjallin kujtime...
   
 13. Frank

  Frank Forumium maestatis

  U bë kohë që nuk hy ktu, thashë mos më kanë vjedhur nick :p
   
 14. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

 15. snatch

  snatch Dictum Factum

  Jane “gazetat” e dites forumi apo chati ,ne kohen e kafes.
   
 16. Artin

  Artin Papirus rex

  Është një forum i freskët, me ujë të kthjellët dhe të pastër...
  Sa herë që djersitem, ose bëhem pis jashtë, vij dhe zhytem këtu... e freskohem.
   
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  s'kam. Por kam shkak. Shkaku eshte se me shtyti kureshtja.
   
 18. BuuM

  BuuM Primus registratum

  Kacurrelat e Missy ca arsye e,
   
 19. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Joetisti, akoma Nuk paske vdekur loool
   
 20. Z-amira

  Z-amira Primus registratum

  ankesat si gjithmone....
   

Shpërndajeni këtë faqe