Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 24 Sep 2014.

 1. Hope

  Hope dans ton coeur

  TinkerBell likes this.
 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahah, mirë bëre.
  Ndryshe nuk ecte dita :p
   
  Hope likes this.
 3. Hope

  Hope dans ton coeur

  Hahahahahaha mrapsht dje tan diten :p
   
 4. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Budalla :p me thoshe mua e shifje si te ecte dita e gjithe muaji :p:p
   
  TinkerBell likes this.
 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Më marrsh të ligat :p
   
 6. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

  S'po di!

  Mbase per te lexuar c'ka u postua ne temen e pentagramit.
   
 7. Linux

  Linux think different

  Ahh sot, po pergatis nje Ankese per @Lisa se me modifikon postimet [...]
   
 8. Lazo

  Lazo Forumium praecox

  Të kuptoja edhe një herë që disa gjëra nuk ndryshojnë kurrë... (Universal)
   
  Hektor12, TinkerBell and SurferChick like this.
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  per te marre nje te freskuar. Eshte vape...
   
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Po, e kam vene re edhe une :p
  S'besoj se po me kerkon nje arsye se pse, sepse vetem bere nje konstatim, por sidoqofte, si pergjigje, po them se hyj kur kam mundesine.
  Kur e lyp nevoja, futem edhe ne orare te tjera :)

  Kam vene re se ti nuk po e permend me aq shume cajin :)
   
 11. Artin

  Artin Papirus rex

  Jo, nuk kërkova arsye, ishte ashtu siç e the edhe vetë, një konstatim.
  Kuptohet se në forum hyjmë kur kemi kohë, por është dhe me dëshirë.
  Ka raste që unë kam kohë, por s'kam dëshirë të hyj. Interneti është tërheqës e ka dhe shumë gjëra të tjera për t'u parë, jo vetëm forume.
  Çaj nuk pi më tani, se është vapë. Tani pi vetëm birra dhe ujë të ftohtë. :p

  Sot hyra në forum, se ndieva dëshirë të lexoja e shkruaja pak.. :)
   
  Last edited: 18 Jun 2017
  joetisti_ likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  hyra se s'po dilja dot... nga disa mendime.
   
 13. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Po kot te shoh...
   
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  hyra edhe sepse... pa keto vajzat nuk rrihet.
   
  Lisa likes this.
 15. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Po pa gjume dhe erdhen nja dy pergjigje ke emaili alternativ... dmth kot me shty kohen
   
 16. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Tu uroj me fat bajramin!
  Harmoni e dashuri n familje tuja.
   
  Hektor12, TinkerBell and MrCool like this.
 17. MrCool

  MrCool Oldschool

  Jam shtrire te flej.. dhe me qe s'po me ze gjumi thash te hedh nje sy kendej.

  Gezuar Bajramin me qe ra fjala
   
  TinkerBell likes this.
 18. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kur ke shumë kohë të lirë :p
  Në fakt, kur përtoj të lexoj, gjej veten këtu..
   
  Hope likes this.
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  e harrova. Kur hyra e dija, tani qe po dal... Sidoqofte per arsye te mire ka qene.
   
 20. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Si është ajo , kudo që të shkosh shtëpinë mos ta harrosh.
  Kështu dhe unë :p
   
  Artin likes this.

Shpërndajeni këtë faqe