blue_ja lepurushja edhe 100 zemer :-)

Diskutime tek 'Urime dhe pershendetje' filluar nga abs, 20 Dec 2002.

 1. i_own_u

  i_own_u Primus registratum

  Re: Gezuar Blue

  aha...

  ej artiste... me trego noi gjo te bukur, çar ke bo per artin ti...?

  apo je ne studime iher per iher /pf/images/graemlins/smile.gif

  p.s. qajte kur lexove librin...? sepse qellimi i atij librit esht vetem te qash /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Gezuar Blue

  s't'mbarokan kurr' pytjet /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tipsy.gif

  per artin? kam vu n'muret e galeris, nji xhokonda t're.
  jam diplomu iher n'art, por vazhdoj studimet.

  ps: ku me e marr me pas mujt me kja kur kam lexu librin.

  /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 3. i_own_u

  i_own_u Primus registratum

  Re: Gezuar Blue

  heuuu xhokonda n'galeri ???? ndjehem krenar si Shqiptare qe je

  kur te ipet mundsia ma dergo ne privat kte kapolavoro ta kem si kujtim

  e un te dergoj ja dy zhgarravina qe kam bo un nga duret e mija... te mi vlersosh içik si e dipllomuar qe je

  p.s pytje FINE /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 4. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Blue lepurushja celebrating again =D

  Am I in the right tema?

  It's my birthday again /pf/images/graemlins/laugh.gif !

  Thoni shyqyr q1 s'me keni kojshi, se according te festat q1 kam un' do e kishit lan' rrogen n'dhurata... /pf/images/graemlins/lol.gif

  mendova vec me ju qeras' /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [​IMG]
   
 5. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Blue lepurushja celebrating again =D

  O lum si un po te tkisha kojshieee
  kur te merzitesha vijsha per me nijeee
  /pf/images/graemlins/rockband.gif
  Mduket se jam i pari qe po ta uroj:

  SHUME URIME PER TY BLUE!
  QOFSH GJITHNJE E LUMTUR!
  /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 6. mozaiku

  mozaiku Primus registratum

  Re: Gezuar Blue

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

  e un te dergoj ja dy zhgarravina qe kam bo un nga duret e mija...

  [/ QUOTE ]

  Noto, mi co edhe mua po s'pertove... /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Bluje... gezuar... me gjithe mend e ke mi?! /pf/images/graemlins/smirk.gif
   
 7. notorious

  notorious Primus registratum

  Re: Gezuar Blue

  thash çne Blue... prap ditlindjen /pf/images/graemlins/smile.gif

  na u paska martue... ajt u trashegofsh Blue &amp; jete te lumtur.

  Mozaik... çudi si smi ke pa ti ato zhgarravinat e mija... pyt ate miken tate abs-si ku jan se ti tregon ajo

  p.s. mos me kritiko per zhgarravinat se je e shar ne anticipo /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 8. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Blue lepurushja celebrating again =D

  blue ai angelo azzurro per mua eshte??? /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 9. notorious

  notorious Primus registratum

  Re: Blue lepurushja celebrating again =D

  je bo mashtrus ti ANGELO... ke koh vetem kerkon ti...

  come mai...? /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 10. mozaiku

  mozaiku Primus registratum

  Re: Gezuar Blue

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  thash çne Blue... prap ditlindjen /pf/images/graemlins/smile.gif

  na u paska martue... ajt u trashegofsh Blue &amp; jete te lumtur.

  Mozaik... çudi si smi ke pa ti ato zhgarravinat e mija... pyt ate miken tate abs-si ku jan se ti tregon ajo

  p.s. mos me kritiko per zhgarravinat se je e shar ne anticipo /pf/images/graemlins/smile.gif

  [/ QUOTE ]

  Absi s'vjen per ca kohe, keshtu qe ma thuj vete ku ti gjej... /pf/images/graemlins/laugh.gif

  S'e disha une qe zhgarravit ti... yyyyy ca qefi... Kur do ma zhgarravitesh surratin dhe supin e majte ?! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. notorious

  notorious Primus registratum

  Re: Gezuar Blue

  kur te dali turpi... se femrat i zhgarravis nudo...

  tek forumi ku ti je moderatore... atje kerko e do i gjesh... ne temen perkatse kuptohet /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 12. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Blue lepurushja celebrating again =D

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  je bo mashtrus ti ANGELO... ke koh vetem kerkon ti...

  come mai...? /pf/images/graemlins/smile.gif

  [/ QUOTE ]

  e kisha per kokteilin more /pf/images/graemlins/smash.gif

  ai ngjyre blu me duket si "angelo azzurro" jo si princi i kalter /pf/images/graemlins/laugh.gif

  noto me ler rehat se jam ne qejf /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. mozaiku

  mozaiku Primus registratum

  Re: Gezuar Blue

  Qyqa.... ku jam une re ?! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  M'ka ik turpi, vetem se une kam kushte. M'pelqejne vetem bojnat e vajit mua... ujin dhe ato qymyret e zinj s'i dua... /pf/images/graemlins/tongue.gif

  Do apo s'do , se me lodhe .... /pf/images/graemlins/laugh.gif

  P.S: Hej ca belaje... tani duhet edhe me te respektu... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. notorious

  notorious Primus registratum

  Re: Gezuar Blue

  heh tashi do ta mor jeten un ty... jo per gjo po un vetem bojra vaji perdor e ti i paske qef

  shko ke zogu e hudhi i sy /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 15. mozaiku

  mozaiku Primus registratum

  Re: Gezuar Blue

  S'puno zogu ne kete moment /pf/images/graemlins/laugh.gif Nuk i hapet /pf/images/graemlins/grin.gif

  Mire mire... Nigjo , kam 1 ide per pozen qe do marr... /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Une ne mes dhe anash meje shege, fiq, rrush, shalqi, mana, luleshtrydhe, mirtilli, lamponi, banane, prugne, molle dhe qershia.... shume qershia.... /pf/images/graemlins/grin.gif

  apo s'je i zoti ti me i bo keto gjojna?! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. notorious

  notorious Primus registratum

  Re: Gezuar Blue

  ajo quhet natyr e vdekur me fruta... un them t'ndrosh menie, se porta male /pf/images/graemlins/smile.gif

  me mir nudo...

  p.s. artisti kur pikturo e ka menien ke puna, megjithse un sjam artist po per ty do e boj i sakrific... d.m.th do e maj menien n'msim /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 17. mozaiku

  mozaiku Primus registratum

  Re: Gezuar Blue

  Une ate menje kisha, dmth : une nudo ne mes e rrethuar nga frutat, po e shof qe te hutuan ato kokrrat e vogla ty /pf/images/graemlins/laugh.gif

  e mire mire , nudo ... po me kurriz ama ... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. notorious

  notorious Primus registratum

  Re: Gezuar Blue

  chuelo e da vedere... pastaj decidojm, nese ja vlen pse jo edhe nga mbrapa /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 19. mozaiku

  mozaiku Primus registratum

  Re: Gezuar Blue

  Po nga perpara, pse e merr per te qene ti qe ja vlen ?! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Bluja kur te vije do na leje fshesen ne dore me duket... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. notorious

  notorious Primus registratum

  Re: Gezuar Blue

  kur te vi Bluja... ne na esht bo kalamoni 2 mujsh /pf/images/graemlins/laugh.gif

  kam problem un mi goc... per mu femrat jan te gjitha speciale ja vlejn si para e si mbrapa... un skam pretendime, mjafton qe ti si fillim te zgjedhesh ku e don penelaten /pf/images/graemlins/smile.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe