Urime per 7 e 8 Marsin !

Diskutime tek 'Urime dhe pershendetje' filluar nga receli, 6 Mar 2005.

 1. receli

  receli Primus registratum

  Urime per 7 e 8 Marsin !

  Urimet me te mira femrave, shkollareve e mesuesve per 7 e 8 Marsin !

  Pedagoge Anadoktoresha, urime 7 e 8 Marsin !
   
 2. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Urime per 7 e 8 Marsin !

  urime gra...
   
 3. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Urime per 7 e 8 Marsin !

  GEZUAR ARSIMTAREVE & GRAVE!

  [​IMG]
  per te gjithe nenat, motrat, shoqet, nuset!

  Keq me ju, keq pa ju :rolleyes:
  ehhhh.. beni fest beni, neser po bejme nje perjashtim, i bejme ne punet /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. Dolores

  Dolores Primus registratum

  Re: Urime per 7 e 8 Marsin !

  FLM cuna :thumbsup:
   
 5. anny

  anny Primus registratum

  Re: Urime per 7 e 8 Marsin !

  Ju uroj te gjithe arsimtareve Gezura 7marsin

  Edhe te gjitha grave gezuar 8marsin,ne vecanti mamit tim :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
   
 6. Alba Palushi

  Alba Palushi Primus registratum

  Re: Urime per 7 e 8 Marsin !

  Nga tradita moniste na ka ngelur festa e 8-marsit(festa e femres).
  Une dua ne kete dite te vecoj Nenat pasi ne Shqiperi nuk e njohin 9-Majin.


  Nene e shtrejta nene
  merre kete lule sot ne diten tende,
  kjo lule ka frymen time,
  eshte rritur nga lotet e mi,
  eshte e brishte si jeta ime,
  eshte lulja qe ke dashur ti.

  Gezuar te gjitha nenave shqiptare.

  (nenat me te mrekullueshme ne bote)
   
 7. ARJELA

  ARJELA Primus registratum

  Re: Urime per 7 e 8 Marsin !

  urime 7 marsin nese kemi na njerin msus apo mesuse dhe i herit
  urime 8 marsin te gjith nenave :kiss: :kiss:
   
 8. rosela

  rosela Primus registratum

  Re: Urime per 7 e 8 Marsin !

  gezuar :rockband: :rockband: :rockband: /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 9. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: Urime per 7 e 8 Marsin !

  [​IMG] [​IMG]

  GEZUAR dhe nga mua /pf/images/graemlins/smile.gif

  Djema flm /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 10. LUANESHA

  LUANESHA Primus registratum

  Re: Urime per 7 e 8 Marsin !

  [​IMG] [​IMG]
  .......
  mimoza per O'LE dhe ABSIN :kiss: :kiss:
  :kiss: :kiss:
  GEZUAR 8 MARSIN................ :wave:
   
 11. b.k.

  b.k. Primus registratum

  Re: Urime per 7 e 8 Marsin !

  Ku festohet 9 maji? (Ne us?)

  Ne britani eshte fundjava e pare e marsit.
   
 12. E Perkedhelura

  E Perkedhelura Forumium praecox

  Re: Urime per 7 e 8 Marsin !

  Gezuar 8 MARSIN (sidomos mamat e AB) :wave:
   
 13. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: Urime per 7 e 8 Marsin !

  [​IMG]
   
 14. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: Urime per 7 e 8 Marsin !

  [​IMG]
   
 15. mengjesi

  mengjesi Primus registratum

  Re: Urime per 7 e 8 Marsin !

  Ta prish pak festen? Edhe fjalorin? Te dh****** luften per emancipimin e femrave shqiptare gjate komunizmit kur diten nderkombetare te grave te nderuarit/at e bene diten e nenes.

  Une mamin tim e kam xhan, edhe gezuar 8 Marsin i thashe, se mos keqkuptohemi. Ndoshta s'duhet ta shkruaja kete, 'ta fshij...mos ta fshij'... po kisha kaq kohe pa u ndjere feministe /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. Alba Palushi

  Alba Palushi Primus registratum

  Re: Urime per 7 e 8 Marsin !

  Po Triny ne SHBA Festohet dita e Nenes ne 9-Maj.
   
 17. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: Urime per 7 e 8 Marsin !

  geeeeezuuuuuuuuuuuar te gjithaveeeeeee
   
 18. fillestar

  fillestar Guest

  UN JAM NENA JOTE TI JE BIJA IME TE DUA
   

Shpërndajeni këtë faqe