Pershendetje per gjithe miqte e vjeter.

Diskutime tek 'Urime dhe pershendetje' filluar nga mars, 17 Sep 2009.

 1. mars

  mars Primus registratum

  Pershendetje per gjithe miqte e vjeter.

  U be nje kohe shume e gjate pa shkruajtur,dhe ajo qe do te doja ne rradhe te pare,eshte te pershendese gjithe miqte e vjeter te ketij forumi.Shpresoj qe te gjithe te jene mire,sidomos Qershia dhe Kordelja.
   
 2. disku

  disku UNI

  Re: Pershendetje per gjithe miqte e vjeter.

  [​IMG]
   
 3. mars

  mars Primus registratum

  Re: Pershendetje per gjithe miqte e vjeter.

  Ckemi Uni, ka ndonje te re nga dora e vjeter ketu ,apo jane larguar te gjithe.
   
 4. disku

  disku UNI

  Re: Pershendetje per gjithe miqte e vjeter.

  Aha ktu ka vite qe vetem guret e sokakut kan ngel Mars. Edhe une rastesisht hyra.

  Shpresoj te jesh mire edhe mu be qefi qe te rilexova. :)
   
 5. bimbumbam

  bimbumbam Primus registratum

  Re: Pershendetje per gjithe miqte e vjeter.

  po shoh se ne kete forum askush nuk shkruan me asnje germe,mgjth prsh gjithe miqte e vjeter

  EBM,RURI,PRETTYGIRL,NEV,TEDI,PINKPARADISE,KONDRAPEDALI,
  DALHIA etj etj............

  FROM great.1
   
 6. policia

  policia Forumium maestatis

  Re: Pershendetje per gjithe miqte e vjeter.

  pershendes te gjithe pervec klikklok...
  te te vije turp qe nuk me pershendete edhe mua...
   
 7. bimbumbam

  bimbumbam Primus registratum

  Re: Pershendetje per gjithe miqte e vjeter.

  me fal shume shume!!!!!!!!!!


  te prshendes tani po me ata kam kaluar shume dite dhe i detyrohesha nje greeting!!!!!!!!!!!!!!
   
 8. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: Pershendetje per gjithe miqte e vjeter.

  pershendetje kliku... [​IMG]
   
 9. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Pershendetje per gjithe miqte e vjeter.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] Për kët cucën ktu nolt. Amon mi amon se na thave fare.

  Po hyne ti mo rregullisht mu m'ke ktu gjith ditën ...
   
 10. bimbumbam

  bimbumbam Primus registratum

  Re: Pershendetje per gjithe miqte e vjeter.

  dahlia mire ti?si ke qene? si ke kaluar?ku je?

  yyyyyyyyyyy sa pyetje te bera!!!!!!!!!


  gjithsesi te uroj gjite te mirat!(nga great 1)
   
 11. policia

  policia Forumium maestatis

  Re: Pershendetje per gjithe miqte e vjeter.

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: klikklok</div><div class="ubbcode-body">me fal shume shume!!!!!!!!!!


  te prshendes tani po me ata kam kaluar shume dite dhe i detyrohesha nje greeting!!!!!!!!!!!!!! </div></div>
  hahaha ishte shaka forumiste e imja kjo...
   
 12. PUPA

  PUPA Primus registratum

  Re: Pershendetje per gjithe miqte e vjeter.

  U be koh qe nuk hy as un,do te doja te pershendetje calvin chocon goddess,H20 dhe pimpin
   
 13. olololol

  olololol Primus registratum

  Re: Pershendetje per gjithe miqte e vjeter.

  Ju pershendes dhe une te gjitheve, Sidomos Kondrapedalin &lt; dalia, Pink, etj etj se i kam harru emrat
   
 14. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Pershendetje per gjithe miqte e vjeter.

  Babe, jom tu pi i Chardonnay de Bourgogne tashti ne ma paska qefi për pak shoqni. Po vje me e kthy i got, ose i shishe?
   
 15. olololol

  olololol Primus registratum

  Re: Pershendetje per gjithe miqte e vjeter.

  mmmmmm ti e di qe jom partizon i pijes dhe sdo i thoja jo asnje pije , po me qef tani do pija na 2-3 kriko te medhoja Tirona .
   
 16. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Pershendetje per gjithe miqte e vjeter.

  Krikllat e Tironës nuk kom ku i gjej un po ti po deshe hec e ktheje i got raki. Mezet i porosisim ke nanji prej gocave t'Forumit [​IMG]
   
 17. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: Pershendetje per gjithe miqte e vjeter.

  pershendetje Pijanece [​IMG]
   
 18. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Pershendetje per gjithe miqte e vjeter.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Hajde Dali pije edhe ti i got ven(r)ë.
   
 19. futja_vrapit

  futja_vrapit Primus registratum

  Re: Pershendetje per gjithe miqte e vjeter.

  ju pershendes edhe une edhe pse jam e re
   
 20. Daku

  Daku Forumium praecox

  Ufaaaaaaaaaaaaaaa Pershendetje te gjitheve miqeve te vjeter, dy motrave, pinkut , scorpionit , Kondres , Jam LYMI qe kur u ndryshu forumi spo me fuste me, humba dhe pasin , u rregjistrova prape prap e me humbi .

  Ju rujt zoti hajt se folim
   
  Hank likes this.

Shpërndajeni këtë faqe