Shkenca

Informacione shkencore, zbulime të reja, kuriozitete, teori dhe hipoteza. Gjithë bota e madhe e shkencës!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. uneune
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,841
 2. olti
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,809
 3. Dreamer
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,806
 4. olti
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,763
 5. merc
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,731
 6. SiL3nT
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,656
 7. Gazmend Mici
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,648
 8. Al-Punk
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,641
 9. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,613
 10. Aki
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,516
 11. AlbanianShqiponje
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,507
 12. merc
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,489
 13. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,486
 14. Al-Punk
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,460
 15. Supernova
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,435

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...