Shkenca

Informacione shkencore, zbulime të reja, kuriozitete, teori dhe hipoteza. Gjithë bota e madhe e shkencës!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. korab krasniqi
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  3,898
 2. Djep
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  3,821
 3. sonora
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  3,732
 4. Aquarius
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  3,600
 5. SiL3nT
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  3,433
 6. Klinton
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  3,358
 7. Al-Punk
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  3,321
 8. dimir
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  3,318
 9. MYNYR NAZAJ
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  3,107
 10. gurax
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  3,028
 11. Al-Punk
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  2,979
 12. Seyfert
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,903
 13. Heliode1010101
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,890
 14. shqiperiamadhe
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  2,685
 15. Aquarius
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,546

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...