Shkenca

Informacione shkencore, zbulime të reja, kuriozitete, teori dhe hipoteza. Gjithë bota e madhe e shkencës!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. koppertoni
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  6,941
 2. eM
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  6,650
 3. gurax
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  6,126
 4. SiL3nT
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  6,113
 5. Hektor12
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  5,854
 6. gurax
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  5,764
 7. Diavolessa
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  5,347
 8. Iliri
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  5,344
 9. alb_girl82
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  5,100
 10. beni ferhati
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  4,921
 11. eM
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  4,771
 12. eo
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  4,397
 13. Diavolessa
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  4,109
 14. saimir08
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  3,956
 15. thAci
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  3,906

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...