Linux Servers

Perdorimi, Serverat dhe siguria e serverave. Mbrojtja, kontrolli dhe mirëmbajtja e tyre. Diskutime dhe teknika.

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. gurax
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  3,956
 2. gurax
  Ngjitës

  LINUX

  Përgjigje:
  183
  Shikime:
  150,355
 3. alko
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,137
 4. alko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  592
 5. alko
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,198
 6. alko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,110
 7. alko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  633
 8. alko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  656
 9. alko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  741
 10. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,415
 11. alko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  559
 12. alko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  578
 13. Al-Punk
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  3,702
 14. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,162
 15. Enea Xhani
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,767
 16. gurax
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,333
 17. gurax
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  2,569

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...