Fjale te Gjata ne Shqip

Diskutime tek 'Gjuhësia' filluar nga Bukuroshja, 9 Oct 2004.

 1. guest17

  guest17 Forumium maestatis

  Papërshkueshmëria
   
 2. Linux

  Linux think different

  dalengadale
   
  joetisti_ likes this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Po pra, nje tjeter arsye e mospelqimit nga une eshte se mund te jete nje liste shume e gjate. Thuajse ta studiojme shqipen nga fillimi. Dhe kjo s'eshte e mire.

  E, por kjo eshte personale. Edhe une kam te njejtin problem, por jo per estetike me shume. Kam bezdine e te shkrurit ne tastiere dhe qe me duhet shpesh pastaj te shkruaj shift + shkronje :p

  (tema)
  gjysmanalfabet
   
  Artin likes this.
 4. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  paracaktuar (5 rrokje)
   
 5. Linux

  Linux think different

  Kohezgjatje
   
 6. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  Kundërzhurmëkrijuesabërësave
   
 7. Linux

  Linux think different

  çekuilibrimet
   
  joetisti_ likes this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  paralelpiped
   

Shpërndajeni këtë faqe