A mund te dashurohesh me nje person vetem virtualisht?

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Esli, 13 Oct 2019.

 1. Esli

  Esli Primus registratum

  A mundet te dashurohesh me nje person pa e takuar ndonjehere dhe te kesh vetem kontakte virtuale?
   
 2. Auburn

  Auburn Primus registratum

  Po provojeni njehere se kushedi.
   
  Artin likes this.
 3. Esli

  Esli Primus registratum

  Shalqi me prove thua ti
   
 4. Auburn

  Auburn Primus registratum

  Se me kujtove shalqinin. S’kam ngrene fare kete vere.
   
 5. Esli

  Esli Primus registratum

  Pseeee? Apo ka ra prodhimi na Lushnja???
   
 6. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Ti me dukesh si dikush qe mund te bjere ne dashuri me nje person virtual POR kujdes ai person mund te jete burri yt real!


  Adea
   
 7. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Are you fucking kidding me?

  A mund te dashurohesh me nje came plake pa dhembe dhe me tumane. Shif te emen shif te birin.

  Adea
   
 8. Esli

  Esli Primus registratum

  Shpresoj te jete ne fakt burri im. Por per momentin eshte vetem burre virtual
   
 9. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

 10. Esli

  Esli Primus registratum

  Ceshte kjo
   
 11. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Nuk e kisha me ty.

  Vec me thuaj, se po flas me veten, pse te dogji?!

  Adea
   
 12. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Ne fakt mendova se ishe Aki ose katsune sepse ato e dashurojne marrezisht gurax-in i cili ndoshta fshihet se ka frike nga ato.

  I vetmi njeri qe nuk e hengri mollen ishte Universal-i.

  Ne qofte se gurax do te kishte qene mik i Universal-it atehere shanset qe ai te mos e hante mollen do te kishin qene me te medha.


  El
   
 13. Esli

  Esli Primus registratum

  Atehere i bie qe jam Aki ose Katsune sepse realisht, qoft mire a keq, une dashuroj marrezisht. Vetem kur dashuron marrezisht ja kupton shijen dhe vetem atehere eshte e vertete
   

Shpërndajeni këtë faqe