Cilin mashkull preferojne me shume femrat?

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Scorpion, 24 Feb 2006.

 1. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Po pse jo se nuk ma gjuan asi femer :p
   
  SNAP likes this.
 2. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Cfar ishte kjo se po vras trunin?
   
  Lisa likes this.
 3. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Kjo ishte qe nuk ma ngacmon njeri pra moo :p
   
 4. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Po e kisha fjalen per vete mi te rafte nje thes me EURO metalike ne koke
   
  Lisa likes this.
 5. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Me fal po cpune kom un me ty :p
   
  SNAP likes this.
 6. SNAP

  SNAP Papirus rex

  hahahah Asiher si e friksuar hahahahahah
   
 7. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  ngaterrove teme o xhaje :p
   
  SNAP likes this.
 8. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Ndoshta, mos ma vin re na ka kap skleroza keq:p
   
  Lisa likes this.
 9. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  po prandaj thashe xhaje:p
   
  SNAP likes this.
 10. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Rrofsh te keqen "xhaja"
   
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ata meshkuj qe s'kane shpate prej druri :p
   
 12. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Mashkullin e urt edhe te thjesht :)
   
  joetisti_ likes this.
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 14. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Femrat jane te ndryshme,dhe perderisa ato jane te ndryshme te ndryshme jane edhe preferencat e tyre.


  Une psh e dua nje mashkull intelegjent, karizmatik, gjentelman, te vishet me te zeza, te kete tattoo, te jete freethinker, te degjoje vec rock, te jete open minded, i shkathet, te kete mustaqe e mjekerr, te jete maniak, little psycho por i sinqerte dhe me zemer te madhe.

  Ps: Edhe disa gjera te tjera, por sdu te zgjatem :D :p
   
  TinkerBell, Anabell and Livin like this.
 15. Livin

  Livin Forumium praecox

  Ke kjo sdua te zgjatem mduket sikur sdo me bo gojen piss :p me fol llafe tkqija :p :p
   
  DarkBlonde likes this.
 16. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  Cdo femer kerkon kapakun.
  Kapaku prihet ne baze te tenxheres.
  Nese behet ndonje gabim ne kombinimin e ketyre dyjave, kemi nje ushqim qe helmon dhe te pa gatuar mire,si rrjedhoje deshtimin e lidhjes.
  Ndersa keto tezat e prefektes s"jane shume racionale,jemi ne nje bote relative ku c"do relativitet perfaqson me te miren e mundeshme te nje personi.
  Ku ka mashkull apo femer qe se quan veten me tipare dhe veti karakteri te mira?!
   
  SiL3nT likes this.

Shpërndajeni këtë faqe