vrojtime

eM

Paper Moon
Re: vrojtime

Juve thoni erdhi pranvera po une nge dritarja shof nje mal te madh me bore qe zore se shkrin deri ne mars! /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Danae:
[qb] pranvera erdhi:)
jam pak e emocionuar,keta takimet e pranveres besoj... /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
:rockband: :wub:
 

eM

Paper Moon
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Danae:
[qb] ku kshu?? [/qb]
Baltimore!
mad-.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Le cose che voglio dare ai miei figli sono:
Le radici e le ali /pf/images/graemlins/smile.gif !
 

Melhiades

Primus registratum
Re: vrojtime

Eh moj Danae, keto hormonet pranverore te rrezikshme eh?! Qe thua ti, une kam ketu ne krah te majte (tani jo, se iku per te printuar dicka) Shtanji shume te perqendruar te ekrani i vogel. c´te te them; dritare diturie. Ti kur do na furnizosh me municione? thuaji shokeve te pastise atje te shpejtohen, gjendja sa vjen e veshtiresohet ketu. Dje kapen Iliren me Mirin tek shperndanin trakte.
 

eM

Paper Moon
Re: vrojtime

Kam nja nje ore ne AF por ky eshte postimi i vetem qe kam bere!

Sot nuk u shtyka, faji im apo i dikuj tjeter kete nuk e di! Mbase kam nevoj te dal pak, te mar pak ajer! /pf/images/graemlins/frown.gif

se di..

eM
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

nuk kam marre kurre nje grip me kaq shume deshire.
kam kaluar dy dite te mrekullueshme,thanks to ema,monique,mishtrecesh,goodfellow,godfather,
fallen angel,presidentit,dobermanit.
tani do shkoj e pi caj /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
p.s ça ishin nje grup kingash ketaaa :rolleyes:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

kam ra n'dashni,po me i qerre njerz,i orkester komplet,sonte po me mungojne kanget qe nuk merrsha vesht.
Si i bahet hallit??? /pf/images/graemlins/frown.gif
 

gjekec

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Danae:
[qb] kam ra n'dashni,po me i qerre njerz,i orkester komplet,sonte po me mungojne kanget qe nuk merrsha vesht.
Si i bahet hallit??? /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
Shhhhhhh... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Guest
Re: vrojtime

kushedi ku ka ik si e zonja /pf/images/graemlins/tongue.gif
 
Top