vrojtime

cacol

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Verej se shtepive publike nuk ua japin lirini ligjore pasi konkurenca klandestine eshte jashtezakonisht e eger, edhe pse fshihet pas nje buzeqeshjeje pa tela dhe dy syve blu te medhenj!

TURP!!!
 

SATURN

Primus registratum
Re: vrojtime

verej qe sa me shume ecen teknologjia, sms, mms, telefon, mail etc, aq me shume ndjehem vetem. Nuk e kuptoj teknologjia eshte bere per te afruar njerezit apo per ti bere akoma me te mbyllur ne vetvete?
 

Wii

Grupi i të moçmëve!
Re: vrojtime

the second one!
cdo dite shoh njerez me iPod ne vesh te cilet ecin si te humbur.All they want is in that small box!asnje eksperivitet ne fytyre,pantallona te leshuara qe gati nuk u bien...brez i djegur!
 

marina s.

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Interesante se si mjaft njerez jane gati te mohojne aftesine e vet te perceptimit dhe ta kushtezojne formimin e opinionit nga perceptimet e "grupit". Nuk eshte e keshillueshme te besosh ne te tille njerez; rrezikohet nje zhgenjim i madh.

copa idiotesh!
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: vrojtime

eshte hene e plote keto dite...
ne femrat jemi cik me agresive se zakonisht dhe me kerkuse...kshu kot per qef...thjesht se hena ndricon me teper, edhe ne kemi me teper pretendime...
qielli eshte me i ndricuar se zakonisht naten dhe meqe dita duket si me e gjate, ne femrat kemi me shume per te permbushur...(si thuhet tamam shqip kjo???) per te realizuar dmth...e kjo na streson e na agravon /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
e kshu...watch it...all u...lil' men /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/cool.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Une budallaqja tani lexova ca shkrime te kufiri i diapazonit dhe ne te vertete mendoj se me mire kur e gjej bosh diapazonin se kur gjej njerez qe kane qejf te tregojne se jane me inteligjentat(nuk ka medalje floriri per shkrimin me inteligjent te forumit).
Une kam mesuar vetem nje gje deri tani:Te mos gjykoj.Secili ka mendimet e tij,ka historite e tij,ka dashuri(te mira,te vuajtura,happy-endings).Nuk mendoj se nese dikush shkruan vetem se na ka hedhur nje kunj para ca kohesh duhet ti hapim lufte.
Pesronalsiht Diapazoni ka qene dhe ehste per mua vend per shfryrje,po jo shfryrje ndaj dikujt,po shfryrje ndjesish kur nuk kam me ke ti ndaj jashte ose kur kam kaq shume gjera sa ca duhet ti hedh patjeter ketu.Dhe kam qene gjithmone e qete se askujt nuk do t'i hynte ne xhep c'ndjej une sot,ne prill per filanin apo c'me ndodh mua me nje mikeshe.Vetem shkrim,shkrim i thjeshte,fjale te hedhura per tu liruar.
Dhe per te buzeqeshur me komentet /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

Paqe...femra ...paqe.
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: vrojtime

qe kur s'kam fut kembet ne forum kam vene re qe s'vrojtoj me...do ti marr dylbite komshiut perballe...ndoshta gjej frymezim...
 

besim231071

Primus registratum
Re: vrojtime

Verej nje paqe dhe qetsi shpirterore te llahtarshme instaluar tek une kohet e fundit .
E pazakont kjo . Te jete valle qetsia perpara ndonje stuhie te forte !!!!!!!!!! ??????

Ah po , verejta dhe kete lulen e bukur siper meje. Pershendetje Dahlia!
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: vrojtime

"It's the sense of touch. In any real city, you walk, you know? You brush past people, people bump into you. In L.A., nobody touches you. We're always behind this metal and glass. I think we miss that touch so much, that we crash into each other, just so we can feel something." - Crash.

So true...!
 

Admir

Forumium maestatis
Re: vrojtime

vrojtoj kunfuzion....vrojtoj njerez te pashoq, te mire e te keqinj qe nuk e dallojne nryshimin. Te lekundur, te pabese, te ndare sipas kokfortesive momentale. Vrojtoj dobesi te castit per shkak te shmangies te se qenit gabim... Po pse?
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Vrojtoj se jetoj ne nje vend qe e quan veten demokratik por qe eshte akoma ne epoken e mbretit.
Vrojtoj,apo nuk thuhej verej me bukur?Vrojtoj se me kalimin e viteve njerezit behen gjithnje e me jo-perfekte dhe ndjenjat nuk kane fare lidhje me meriten,per fat te keq.
Vrojtoj se cdo sensacion i imi lidhet ne menyre fatkeqe me realitetin e fshehur dhe do doja te mos ndjeja asgje.
Verej se koha kalon dhe se nuk u beme cfare kishim enderruar kalamanj.
Verej se verej shume dhe se vrojtimet me hane trurin si krimba.
Dua boshin ju lutem.Bosh per bosh.
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: vrojtime

sa shume njerez te semure me rrethonje.Me vjen keq qe smundem dot ti ndihmoj te gjithe.Ndihem e pafuqishme per ti dhene pak nga optimizmi im.C'po behet keshtu me keto strese/depresione/ankthe?! Pse gjithe kjo pasiguri.Mos ndoshta nevoja per te ndryshuar realitetin, pa e ditur se me c'ngjyra ti lyesh?
-----------------*******-------------------------

Ajo telefonoi doktoreshen : Te lutem,kam nevoje te te takoj.I mbarova para nje muaji ilacet per depresionin,por sot qe u zura me shefen e ndjej qe kam nevoje perseri per te te takuar...
Doktoresha : Sot jam plot me orare,madje kam aq shume takime sa do i pres pacientet edhe ne shtepi.E leme per nga java tjeter,do e gjej kohen dhe per ty.


?!!!
 

Mono

Forumium praecox
Re: vrojtime

<span style="font-weight: bold"> <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Quote:</div><div class="ubbcode-body"> It's all bullshit and then you die</div></div> </span>
 

Wii

Grupi i të moçmëve!
Re: vrojtime

kam vene re qe ditet ikin me shpejt...duhet tia ve fajin monotonise apo moshes qe ecen?
 

Wii

Grupi i të moçmëve!
Re: vrojtime

kam vene re qe marokinet qe shesin cadra ne hyrje te metrose me shohin shtrember kur i kaloj afer...me cader ne dore!
laugh.gif
 

Cleopatra

Forumium praecox
Re: vrojtime

Vrojtoj shume gjera ne jete...
Njerez te ndryshem,
mendje te ndryshme
fiksime te ndryshme...psh:nje numer tel...
te te cmendi dikush...
ta urresh qe e do
vrojtoj shume gjera...
 
Top