vrojtime

jula

Primus registratum
Re: vrojtime

GWB i ka syte shume afer njeri me tjetrin...nuk kam nder mend te perqafoj teorine e trashe te Lombroso-s, gjithsesi.
:sleep:
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

kam vene re se kryefjala e dites/javes/muajit/vitit... jetes eshte marrja e Vendimeve ndersa folja eshte prioriteti.


---------------

nje nick ktu me kujtoi kte varg e lezuar diku...

me vehten te luftosh lufta me e veshtire, mbi vehten te fitosh fitorja me e mire

Suksese /pf/images/graemlins/smile.gif
 

ezhderha

Primus registratum
Re: vrojtime

kam vu re qe injoranca asht urate...sa ma shume qe din aq ma shume per sherr te shkon mendja. pak ka qe u ndodhe e kunderta!
 

gjekec

Primus registratum
Re: vrojtime

Me verte, Just let it be

026-Dhermi-2000-780.jpg



. Mir e kan then ata te Bibles qe qellimi i njeriut eshte te mirembaje dhe adhuroje mrekullite qe ka krijuar Zoti
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Danae Misione Compiuta!
-Kutia eshte e lire,jam gati per Terror :eek: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

ate filmin The lord of the rings,duhet ta kishin rregjizuar ne Shqiperi,nuk do kishin patur problemin te thyenin rruget per te krijuar relievin,edhe kostoja do kish qene me e ulet,mbase ne te ikur njerezit do ishin zgjuar duke patur surpriza.
eme,do te te shkruaj sapo te jem me pak e trishte,kam frike se mos jete trasmetuese:rolleyes:
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Si te duash!
Me te nrit humorin po te ve il tuo amato FideL:

fidel1car.jpg


P.s:Alergjite pranverore jane te dobishme /pf/images/graemlins/tongue.gif !
 

jula

Primus registratum
Re: vrojtime

Che bel barbudooooo! :tipsy:

Do shkoje njeri ne Rome per 15 shkurt?
Cila eshte pergjigja juaj mohuese? :rockband:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Ema:
[qb] Si te duash!
Me te nrit humorin po te ve il tuo amato FideL:

fidel1car.jpg


P.s:Alergjite pranverore jane te dobishme /pf/images/graemlins/tongue.gif ! [/qb]
ka tre dite rreshte qe per cdo mengjes veshtroj fidelin,qesharak sa me nuk behet /pf/images/graemlins/laugh.gif .
flm yll /pf/images/graemlins/wink.gif
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

buzqesha ku pashe te kepucari shkrimin:

se il danaro non fà la felicità, figuriamoci la miseria ....

qesha me te zgerdhime kur pash ate foton e mesiperme
 

jula

Primus registratum
Re: vrojtime

Vura re se nuk ka anetar apo ish anetar te AF, qofte edhe nje te vetem, qe per nje here te vetme, mund te thoje se e kam ofenduar apo sulmuar si person. Objektivisht.
Ponci Pilat.
 

gjekec

Primus registratum
Re: vrojtime

Jula mos u bej si Krishti tani. Ske pse ta quash veten fajtore per ndonje gje. I vetmi person qe na ben me shum dem esht vetja jon
 

eM

Paper Moon
Re: vrojtime

vura re se une nuk jam ne gjendi ti pergjigjem pyetjes se Jula-s!!! /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

hun don't worry about words... :thumbsup:
 

jula

Primus registratum
Re: vrojtime

Kam vene re se asgje s'me apasionon seriozisht per me shume se nje muaj. Cfare clirimi!
Po ne Rome do te shkoj. Vazhdon spektakli Pilato-spektatoresk...me aktoren debutante Juliana.
 

godfather

Primus registratum
Re: vrojtime

ose monologu ala nice, me nevojen per te nxjerre xixa jashte nga eso-perplasjet e mendime te trazuara nga mungesa e boshtit...

(persidenti)
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Duhet nderruar ideologjia...
ose thjesht modernizuar, ne fund te fundit dhe Papa organizoi e mori pjese ne nje koncert rock...
 

gjekec

Primus registratum
Re: vrojtime

prap vjen era, /pf/images/graemlins/wink.gif ndrroje /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Vrojteishen:
Bota e ketushme eshte e genjeshtareve.Me dhimbje pranoj mendimin e trishtuar:Genjeshtra eshte kthyer ne forme universale /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

ka shprese gjithmone.prit te me takosh mua, se fatkeqesisht them gjithmone te verteten /pf/images/graemlins/tongue.gif
p.s me kete du me thane:mos me pyt /pf/images/graemlins/wink.gif
 
Top