vrojtime

ana karenina

Primus registratum
Re: vrojtime

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
kam vene re se horoskopi me eshte bere i mencur. Sot me thoshte: E dime qe ti i ndihmon njerezit, por mos ua bej te gjitha, thjesht tregoi rrugen se si ta bejne vete dhe te behen te pavarur.

epo kjo pune!!! Duhet ta lexoj qe ne mengjes /pf/images/graemlins/cooli.gif

[/ QUOTE ]

Ti shoqe me mua e ke? Prandaj mu kthye attachment njesoj sic ishte kur e nisa? /pf/images/graemlins/laugh.gif Eeee? /pf/images/graemlins/devil.gif Ne jemi dhe e njejta shenje /pf/images/graemlins/laugh.gif

Se mos harroj, erdha te them qe ka ardhur koha te zgjedh si me pelqejne vezet, ose per te qene me origjinale si te mesoj te me pelqeje te pakten nje lloj veze! Vrojtimi quhet po i tille kur ka nisur ketu e ca vite para?
 

marina s.

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Sweet dreams are made of this
Who am I to disagree?
Travel the world and the seven seas
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of them want to get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

Sweet dreams are made of this
Who am I to disagree?
Travel the world and the seven seas
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of them want to get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

I wanna use you and abuse you
I wanna know what's inside you
(Whispering) Hold your head up, movin' on
Keep your head up, movin' on
Hold your head up, movin' on
Keep your head up, movin' on
Hold your head up, movin' on
Keep your head up, movin' on
Movin' on!

Sweet dreams are made of this
Who am I to disagree?
Travel the world and the seven seas
Everybody's looking for something
Some of them want to use you
Some of them want to get used by you
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

I'm gonna use you and abuse you
I'm gonna know what's inside
Gonna use you and abuse you
I'm gonna know what's inside you
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ve re se demokracia dhe liria e fjales jane utopi, sepse ne momentin e pare qe ti thua dicka kritike, menjehere merren me fizikun dhe jeten tende seksuale.

C'te beje Sokrati ne kete rast? A ta pije helmin e te heshte, apo te mbaje dhe nje here apologjine e tij?
 

eniad

Forumium maestatis
Re: vrojtime

<font color="black"> E kush e provoi deri me sot qe ai vertet e mbajti ate apologji... /pf/images/graemlins/shrug.gif </font>
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: vrojtime

verej se ti ke shume deshire te luash ne tavoline me cigaret e mia...dhe kjo me nervozon...
 

random

Primus registratum
Re: vrojtime

vej re qe per zotin s'jam duke ti prek cigaret! Le qe ti e di qe une kam nja 3 dite qe e kam lene. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

antip

Primus registratum
Re: vrojtime

Ve re se dikush ka marre per kot! A nuk ishim ne ata qe bashke i vume flaken ketij vendi? A nuk ishim ne ata qe vetem talleshim me kedo?
Tani te vjen e te ben moral... pfff
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

nuk ishte nga ato: shume e bukur per te mos qene e vertete.
Gjithesesi, nuk di por kur degjon fjale te tilla dhe kupton, ne kuptimin me te thelle qe mund te kete mendja njerezore, ndjen nje dhimbje fizike, qe duket sikur buron nga kraharori e shperndahet ne te gjithe trupin.

E te mendosh se ne si qenie nuk e shfrytezojme 100% potencialin e trurit tone...
 

eniad

Forumium maestatis
Re: vrojtime

<font color="black"> ... dhe jemi ca me fat per kete, nuk thua? Me perdorim te cunguar te trurit dhe shihe c'ndodh, imagjino nje Nastradin me 100% te trurit te tij ne perdorim dhe nje turme (po me kete perqindje truri) qe con ne gijotine nje Mari Antuanete... E denje per percartje, apo jo?</font>
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

jam duke pluskuar tani e do jem keshtu deri ne versionin e ri te AF (thjesht perkojne datat) pastaj do te fle deri ne fund te shkurtit, I promise! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

eniad

Forumium maestatis
Re: vrojtime

<font color="black"> Cudi sa pak gjume do besh... shkurti eshte i shkurter ... </font>
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

hahahahhahahahahhahahahahhahahahaha

ve re se me pelqen sensi yt i humorit, propozimet e pavendta po t'i bej sy me sy /pf/images/graemlins/winkwink.gif
 

eniad

Forumium maestatis
Re: vrojtime

<font color="black"> Propozime... /pf/images/graemlins/eek.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif ? Nuk shoh gje propozim une ketu /pf/images/graemlins/laugh.gif. Chi ha fischiato /pf/images/graemlins/laugh.gif. </font>
 
S

Scorpion

Guest
Re: vrojtime

I grandi ci sembrano grandi fino a quando stiamo in ginocchio...
 
Top