vrojtime

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: vrojtime

/pf/images/graemlins/lol.gif me ket punen e thoit te gjate ke gishti i vogel...vallaj pikes i ke rene /pf/images/graemlins/lol.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

kam vene re qe e dua paqen, ate qetesine e thjeshtesine, ato pak gjerat qe shoh e prek me duar, ne ate prizmin e botekuptimit tim dhe mosgjykimin dhe mosvenien e epiteteve.
sot jam pajtuar me mosperfektesine, dhe me shijon.
 

Hellena

Primus registratum
Re: vrojtime

Kshu thua.---

E kush je ti kshu , qe mendon se mund ti gjykosh te gjithe...
Skomandohet dot me urdhra por me zemer.
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Si nuk gjej gjekundi nje ndjenje pozitiviteti, miresi,ore po nje buzeqeshje te cilter.Vec ndrydhje, kush e kush te ruaje copen e vet.Le pastaj Hipokrizia sa larg vete,edhe ku?? ne nje forum,mendo cbehet ne jete reale.Prite Zot! /pf/images/graemlins/shrug.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: vrojtime

si e do ???
keshtu /pf/images/graemlins/laugh.gif
apo keshtu /pf/images/graemlins/smile.gif

ps: eshte for free dhe pa asnje angazhim ...
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

...se i cmoj shum' ata/ato q1 na kan' kriju kaq gjana t'bukra dhe ata/ato q1 na kane kriju mundsine me i shiju e jetu...
t'madhin zot per universin, prindt per jeten, njerezit e bukur per ndjesite, natyren per aromat, bukurite, ngjyrat...
ato q1 na japin tingujt ebukur, venen e shijshme, tana format e artit q1 na mbushin dit't me emocione, kafsht q1 i dojm fort...

thnx to all the above again
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Pinko se kisha per ty moj,kam nja ca persona qe i vleresoj shume per ciltersine qe kane ,apo mua me duket keshtu se di,rendesi ka qe une nga ana tjeter e ekranit e perceptoj bukur buzeqeshjen tende .
Tka propozu noi kaq bukur sa une mi eee /pf/images/graemlins/laugh.gif Jo po thuaj qe sbej per vete edhe femrat /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: vrojtime

e di qe skishte lidhje me mua...por a kerkove buzeqeshje pa te futme...edhe thashe te te plotesoja deshiren /pf/images/graemlins/laugh.gif (mqse po afrohet viti i ri dmth /pf/images/graemlins/laugh.gif dhe mos kerko mo gjo deri ne 2017 /pf/images/graemlins/laugh.gif )
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Ste kerkoj jo se mi jep vet ti e ke zemren e bardh nga ajo ane /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: vrojtime

kshu ma fusin gjithmon mu...me fjal te embla /pf/images/graemlins/smash.gif

*mos me fol mo se me grive nga paret /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Thuaj shyqyr qe ste kam fol ne msn se ktu do e lije rrogen /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top