vrojtime

irene

Primus registratum
Re: vrojtime

ve re se me pelqen kur hutohesh dhe pulit syckat sa here qe me kap duke te vezhguar vjedhurazi... /pf/images/graemlins/smile.gif
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Vura re se syte e tij te bardhe ngjanin shume te bukur kur perlyeheshin me lot dashurie.
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Vere se me besdis shume e qeshura me vend dhe pa vend.Me besdis fakti qe gjerat qe duhen marre seriozisht nuk merren,madje dhe duke ofenduar punen e shume te tjereve.
Ve re se kur nje njeri i lig buzeqesh ngjan shume i shemtuar.
 

ameba

Forumium maestatis
Re: vrojtime

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Ve re se jam me i miri.........

[/ QUOTE ]
me keq ardhje /pf/images/graemlins/cry.gif ve re se ty te paska zene mallkimi i ndonje shkodrani..... /pf/images/graemlins/shrug.gif
se vetem andej te mallkojne duke te thene "Te hyfte vetja ne qejf, naqe" /pf/images/graemlins/pickellonja.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: vrojtime

Besoj se ty ta kam tregu se jam /pf/images/graemlins/winkwink.gif

keshtu qe ...

/pf/images/graemlins/tongue.gif
 

ameba

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Keshtu qe ....
nuk je ene aq lart, prandaj mos u fry shume daje se do plasesh si tollumbace.....
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ve re se komenti i tij mbi "uljen e nivelit te inteligjences" dhe varferimin e mendimit nese vazhdoj te shoh te shkruarat e tyre ishte i sakte. Natyrisht po te lexosh fjali te tipit "barazia gjinore eshte dicka nga e cila vuajne te gjitha vendet e botes" molepsesh me idiotesira deri ne kulm.

Ve re se nese nuk shkeputesh here pas here (demek po kontrolloj posten, apo nje xhiro neper lagje) te shkon vertet truri per lesh.

Ve re se rinia e sotme eshte shume e ceket dhe me nje jete boshe. Ve re se eshte brezi i pare i shqiptareve qe kane vendosur me vetedije te jene te siperfaqshem.

Ve re se e ardhmja eshte gri per ta dhe sterre per Shqiperine.

Ve re se me nje lule nuk vjen pranvera, por dhe se barka e Noes nuk eshte zgjidhje.

Ve re se nuk ka me keq se i verbri qe nuk do te shohe.

Ve re se stili i mposhtjes ne Shqiperi eshte ai i sfilitjes se kundershtarit.

Ve re se aftesite komunikuese te shqiptareve brenda dhe jashte atdheut jane pothuajse zero dhe se qendrueshmeria e tyre eshte e dobet, ne mos inekzistente.

Ve re se individualizimi duhet te jete i vetmi parim qe duhet te drejtoje jeten time, per te shpetuar nga llumi!
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Ve re se jam e lodhur me vrojtimet.
Ve re se sa here vrojtoj drejt,dhe ndjesite vertetohen ndjehem keq.
Ve re se AF nuk eshte dhe aq keq,njerezit ketu brenda nuk jane aq shpirtligjer(pervec cave /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif ) dhe qe e gjithe kjo eksperienca ketu me ka rritur shume.
Ve re se kam deshire te njoh,te kurjozoj,te provoj dhe kurioziteti eshte nena e fatkeqsive(apo e mrekullive?)


P.s:Kush eshte Shark Fin?Ti besoj intuites? /pf/images/graemlins/idea.gif
 

ameba

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ve re me gjysmen e shpirtit qe me qan dhe gjysmen e shpirtit qe me zgerdhihet qe ti BuB mbas kaq kohesh qe vjen verdalle neper forum paske arritur te kuptosh realitetin ketu brenda ....
çne qe u vonove kaq shume /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

Verej qe ofendimet si kursojme as per personat per te cilet kemi konsiderat.
Eshte ky nje familiarität jo i shendetshem qe kemi marr padeshiren tone nga femiria?
Mos valle na krijon nje ndjesi ma te kendshme te sillemi vecanarisht me ato qe shoqerohemi me ma respekt, por dhe me kritik konstruktive kur ja "fusin"kot?


Plus, verej qe tek tema Urime per datlindje po zhvillohet nje menyre shume e bukur komunikimi! /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Top