vrojtime

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

/pf/images/graemlins/smile.gif nderthuren postimet,e duken ashtu nganjehere,po te tregoja arsyen e gabimit do ndaja dicka qe he per he nuk kam qejf as ta mendoj,por une shpesh bie ne te njejtin gabim,apo shpeshhere situata perseritet sa ti gjej nje zgjidhje.
me dhemb koka keq e sot ndihem vertet poshte peshes se ndjenjes se fajit.une nuk dua qe njerezit ti bej te ndihen keq,per gjera qe jane me te medha se mundesite e mia tani per tani.
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ve re se ndersa jemi duke fol ne pergjithesi, une jam i vetmi budalla qe i bi legenit te te pergjithshmes!

Pffffffffff, me leni rehat paj zotin!
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

ana tjeter e medaljes.
lum kush kerkon te dije gjithe pse-te.
kushtuar vetes me shume ironi,kushtuar deshires per te kuptuar ate cfare nuk kuptoj e per te cilen mendoj aq fort sa me dhemb koka.
 

Darien

Primus registratum
Re: vrojtime

vrojtoj që vura re temën me titull "Kujt anetar te forumit do i jepnit me kenaqesi nje shpulle te mire" po nuk hyra

të më ketë dali emri atje vallë?
/pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Dolores

Primus registratum
Re: vrojtime

Kam vene re se kur je "hang over" cdo gje leviz ne slow motion pervec aktit te te ngrenit /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ah Terezi sidomos kur ve koken mbi jastek ... te duket sikur po e ve mbas 3 oresh ... :shrug:

:kiss: :kiss: :wub:
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Nuk kam kene kurr dakort me thaniet e popullit persa i perket pamjes t'jashtme ne lidhje me ate te mrendshmen, derisa tu mbledh disa fakte, ve re se shpeshhere shume gjana te mrendshme karakterizohen me ato te jashtmet.
Kuptohet, ka perjashtime, por se di pse, mendoj se shum t'fshehta q* gjinden brenda njerzve, shprehen n'paraqitje, ne mnyr spontane e n'krijim.
Kush e ka lexu Republiken e Plato-s mundet me pas nji ide ma t'kjarte mbi faktin e masiperm, ne dialogjet qe ai zhvillon tuj perdor kryesisht msusin e tij Sokratin.
Nji vrojtim i vogel, me con ne konkluzionin qe kisha nxjerr disa kohe ma pare per librin e tij X, apo ne Gorgias.
Jeta asht art, qe karakterizohet prej "elementeve artistike". Nese nji mjeshter i jep forme nji dickaje nga natyra, ky asht nji hap larg te vertetes, nese nji tjeter, mundohet dhe ja arrin me "kopju objektin" pa marre parasysh ne c'nivel (ma keq apo shum ma mire), qendron gjithmone dy hapa larg t'vertetes.

/pf/images/graemlins/smile.gif
 

drops^of^enigma

Primus registratum
Re: vrojtime

Jam bere shume e padurueshme kto kohet e fundit. Nuk duroj dot me te me thone asnje gjys llafi se merzitem dhe kam per borxh te mos te te flas me per nje jave rrjesht...duke e ditur qe e kam gabim.Mbase e ke ti fajin se me ke perkedhelur shume...mbase jam me kokeforte se ce mendoja veten...Gjithsesi, me fal... :shrug:
 

NYC_GUY

Primus registratum
Re: vrojtime

Perse sa here me kujtohesh ......me behet nje lemsh ne fyt , ndjehem fajtor apo e ka fajin zemra ?
 

zog

Primus registratum
Re: vrojtime

vrej qe megjithese lun, nuk derdhet.
azzaro75.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

vrojtoj se femrat kur arrijn njifar moshet qe kalon pubertetin e adoloshencen e s'kan pa mashkull me sy jan njilloj te tharpta si ata 40 vjecaret vejusha ose t'braktisuna prej burrave.
E keqja asht se nuk e vene re vedin, por vazhdojne e i sillen njerzve neper kamb kot, bahen t'besdisshme, flasin shum e nuk e kuptojne problemin e tyne.

shyqyr qe s'jam mashkull, se asht fatkeqsi me t'ra n'dor ndonji e till ne momentin e krizave /pf/images/graemlins/laugh.gif

nuk mbaj pergjegjsi per mesazhin e masiperm, ishtu m'kan than /pf/images/graemlins/tongue.gif
(kjo per siguri, se mos m'turret ndonji kumbull e tharptume) /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

Vrojtoj se vrojtimi i Blue ka tendenca degjeneruese per rinine. :devil:


:rockband:


-----------------------
:wub:
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

vrojtoj se vrojtuesit e masiperm qendrojn lart /pf/images/graemlins/laugh.gif

:rockband: saturday night was goooooooooooooooooooooooood!
:rockband:
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: vrojtime

sot me mungoka durimi ... po lutem qe te kem e 5 min durim ... e cdo gje do veje ne rregull ... rremuje e madhe :smash: :mad:
 
Top