vrojtime

qeshem

Primus registratum
Re: vrojtime

vrojtimi i mesiperm kishte ngjyrime kurioziteti, mbase ndonje nga shumifishat e personaliteteve te mi me nick tjeter mund beje vrojtim me ngjyrim xhelozie /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Penelat e Gogut:
[qb] Me shkruj naj vronjtim per te qesh... [/qb]
sonte nuk me qeshet,kish shikim kaq te merzitur me mua sa jam e deshperuar aq sa nuk me besohet as mua.si te them e kam zemren cope.
 

loaded

Primus registratum
Re: vrojtime

Ptuh!
Me majmuna si puna jote merrem une perdite qe i nxjerr me shkelma nga laboratoti informatikes ktu.KApa njonin perveshi sot se ishte tu chatu dhe e ngrita nga karrigia:"Sa here te kam thene mer pis!"."Amon,paç zotin,me lej-tha-se lashe takim me njonen ne chat,(dhe me tregoi foton,yll ajo).-Pyte,pyte ka noj shoqe... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

zbuloj qe kam shoke qe pavarsisht moshes se re, duken si ato pensjonistat me kapele republike qe tunshin bastunin tere nerv kur i boje zhurm para deres. e qe me vone i shifje me gazete Eros neper stola... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Re: vrojtime

Nuk ka feste me budallaqe se Shen valentini, e keto dite me ndodh te shikoj vetem njerez te vetmuar qe i japin rendesi jetike, qe qurraviten me idene e mos marrjes se nje tufe trendafilash, dhe femra me vite te djegura nga martesa qe duan dicka romantike ne princip, jo se u behet vone shume ne e marrin ne date 14 a 24. Po Pegi-t te vogel kete dot s'ja thosha tek me fali nje kartoline te kuqe valentini qe e kishte "ndertuar" vete ne kopesht. Ajo ishte shume e cilter dhe e lumtur ndersa me tregonte se sa shume kallama sheqeri te kuq ne forme zemre kishte marre nga shoket e shoqet.
-"E shikon sa shume njerez me duan" dhe me tregoi dockat e mbushura me karamele e kartolina. Vetem paramendoj se cdo me thote 10 vjet prej tani.
-"E shikon sa me duan, me dhuruan vath/byzylyk/unaze ari"
 

Seriozi

Primus registratum
Re: vrojtime

..... nje buzeqeshje nji shikim i embel nje fjale e ngrohte nje prekje e ndrojtur.....dhe nje puthje .....sa per te thyer monotonine e kesaj jete.
 

Guest
Re: vrojtime

Kur je i mire e i zgjuar asnje ste do kur je i keq dhe budalla te gjithe te duan :rolleyes:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

ka ca vrojtime qe i nenshtrohen kohes dhe plaken,ka ca te tjere qe ruajne freskine kurdo.
 

Guest
Re: vrojtime

ka disa njerez qe kan mendime te pandrysheshme ka disa te tjere qe ndryshojne e perparojne gjithmone /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

ia bejne edhe njerezit nganjehere...
dua te them qe aq sa varet edhe nuk varet,nga njerezit,ia bejne nuk e perdor per kuptim negativ,sa nganjehere edhe te ndertojne njefare copeze jete,mos harrojme femijerine,psh.
 

Guest
Re: vrojtime

Ajo nuk quhet e ber ajo quhet e ndikuar , mos do te thuash qe ti e var jeten tek njerez te tjere ? Une sdo ja beja kete gje kurre vetes po mbase ka dhe nejrez te tille nuk habitem
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

une po them qe femijet ndikohen,ose me mire pak a shume u ndertohet jeta nga prinderit.
do te pergjigjesha edhe cfare bej,por sinqerisht me duket e painteres.
 

Guest
Re: vrojtime

Une mund te them dhe dicka .. qe ti je frikacake /pf/images/graemlins/smile.gif po e di qe sdo e pranosh se ke frike nga vetja :sleep:
 
Top