vrojtime

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga NAHARA:
[qb] koredele je shum nalt!

ben sevdim mi...adam gibi severim!

flm!...nota /pf/images/graemlins/smile.gif ty 10 te ka kushtuar vetem mundimi...un vetem yllin flamurin dhe "te lumte dora e vogel" mund te shtoj.flm!

jet...poezia s'ka ate lloj nuance qe deshe me i dhon ti per me nda nje lloj dashnie tjeter ...ate "te nahis tende". [/qb]
Adam gibi ! A don me thone dashuri burri?A s'eshte e cuditshme kjo dashuri burri? :lol:
Per mu do s'do grate i moren mo me themeli punet e zemres! :idea:
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga LastGodfather:
[qb] ve re qe eshte e kote e stermunduese ti kerkosh fillin apo fundin disa gjerave qe kurre nuk ndryshojne. [/qb]
Ti nigjo ktu.para nji jave ke Raidue ishte filmi LasGodfather 2 dhe une nejta si debile deri ne 3 e ca duke pare burrin e jetes time qe e kishte emrin Cross ke filmi.Kshu qe hiqe emriiin! :mad:
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Ky pra the last godfather,aktori filmit /pf/images/graemlins/laugh.gif !
Pse c'kujtove ti,pri verteti?
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Mas eksperiences se funti kam heq dore nga realet,do merrem vec me foto dhe me aktore filmash ! :rolleyes:
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

/pf/images/graemlins/laugh.gif
- Me kohe te vet gjithcka... /pf/images/graemlins/wink.gif
 

qeshem

Primus registratum
Re: vrojtime

ve re qe per te pare boten i zgjedh vete syzet e mia

ve qe kur mi thyejne syzet e kap me veten pse i zgjedh gjithmone me numer aq te madh ... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Iren, nuk mund te rrish gjithnje me sy hapur, shplodhu duke i mbyllur nganjehere /pf/images/graemlins/smile.gif kemi nevoje per pak erresire me raste /pf/images/graemlins/wink.gif

Ve re se sot eshte nje dite e mrekullueshme /pf/images/graemlins/smile.gif
 

qeshem

Primus registratum
Re: vrojtime

...se sot me kapi fiksimi t ja terhiqja floket nje kuqeje qe po me kalonte korridoreve dhe fliste ne cel me ze te larte po e lashe per ndonje dite tjeter ... :tipsy:

c faj kishte ajo qe i dukej dita e bukur pikerisht kur mua me ishin thy syzet /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

ne nje dite te vetme kam kuptuAR SE TE JESH FEMER ESHTE TMERRESISHT e veshtire,sot dita ka filluar percmueshem.
kam degjuar komentet nga ato me te mbuluara me dorashka deri tek zemra rruges,te fillosh te vesh nen te njejtin prizem nje mjek dhe nje murator rruges eshte tragjike,nuk ndryshokan dot u mungon shume,sot per here te pare jam ndier e diskriminuar dhe ne situate te veshtire qe jam femer,po kurre nuk do doja te isha mashkull,pranoj diskriminimet sesa ti bej vete.
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: vrojtime

vej re .. se me vjen te te zhubravis fytyren ... ato fjale mbreme ishin si nje shuplake surratit ... kisha kohe qe s'me kishin rene ne ate menyre ... e nejse edhe pse ne fund e perkufizove me nje 'ngacmim' fjalesh ... :shrug: i cuditshem je disa here ... :rolleyes:
 

RecurrentDream

Forumium praecox
Re: vrojtime

Kuqe, Qukse ishin emrat me te cilet e therrasim kuqen e vockel te lezecme qe punon me mua.

Epo sot, vendosi t'e hedhi poshte rregullin e arte te bukurise per "little imperfections".

I kishte hequr qukat nga lekura e fytyres me ca kremra te posacme, dhe dukej sikur nuk ishte me ajo e para.

Pervec kesaj i ka bere dhe floket te zeza, dhe tani pervec zbehtesise si pa jete, nuk kam me emer si ta therras...

Ve re se qukset jane nje specie ne zhdukje.
 

Goca

Primus registratum
Re: vrojtime

Danae... /pf/images/graemlins/smile.gif !
Je gati per nje nate pa gjume duke treguar perralla?! :kiss:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Vrojtoj qe disa mesime nuk merren nga tregimet,vetem nga perrallat e eksperienca ne terren,shiko posten se ka dicka per ty.
:kiss:
 
Top