vritet themeluesi i hamasit, cmendim keni

blabla

Primus registratum
Re: vritet themeluesi i hamasit, cmendim keni

Ti je nga ato rob, qe duan te thojne gjithmone fjalen e fundit ose ndryshe si ze gjumi e fillojne te hajne thonjte.
Actually, I prefer to twirl my hair, as opposed to the nail bitting, kinda gross dont you think.

Join the working people's club, on that latter one.

And, flm per ngushellimet per gjyshin po gjyshi ime ka ja 6 muj qe ka vdek.
 

Prodigychild01

Primus registratum
Re: vritet themeluesi i hamasit, cmendim keni

Bobobo e forte fare kjo... Breshke shurre? /pf/images/graemlins/laugh.gif Edhe kete nuk e kisha degjuar ndonjehere, i duhet shtuar repertorit tim... Ca eshte ky lloj ofendimi, per ato femrat qe veshin perçen e islamit?

Mua me vjen per te vjelle me ata qe jetojne ne Amerike, dhe jane kaq Antiamerikane. Por nuk e dine tocat se Homeland Security jua ka hap dosjet te gjitheve, e cdo gje qe shkruhet ketu lexohet, dhe jane te gjithe nen pergjim.
 

blabla

Primus registratum
Re: vritet themeluesi i hamasit, cmendim keni

p.s.shko paguaj nai di*ckless piece of sh*it,qe te ta hypi,se m'duket e ke harru si ishte te prekesh nje mashkull.
Ok, e kuptoj your frustration sepse po te isha insultuar un ne masen qe je insultuar ti, do reagoja reciprokisht--po i pyetje kisha un: Pse un do paguaja a "d!ckless piece of sh!t" kur mund te paguaj nje d!ckfull piece of shit po m'kish mor malli per mashkull??? :shrug:
 

blabla

Primus registratum
Re: vritet themeluesi i hamasit, cmendim keni

Mua me vjen per te vjelle me ata qe jetojne ne Amerike, dhe jane kaq Antiamerikane. Por nuk e dine tocat se Homeland Security jua ka hap dosjet te gjitheve, e cdo gje qe shkruhet ketu lexohet, dhe jane te gjithe nen pergjim.
Po ty kush ta tha kte, njeri anej ka h@let e new yorkut e?
 

Prodigychild01

Primus registratum
Re: vritet themeluesi i hamasit, cmendim keni

Fillimisht postuar nga Hmmm:
[qb]
Mua me vjen per te vjelle me ata qe jetojne ne Amerike, dhe jane kaq Antiamerikane. Por nuk e dine tocat se Homeland Security jua ka hap dosjet te gjitheve, e cdo gje qe shkruhet ketu lexohet, dhe jane te gjithe nen pergjim.
Po ty kush ta tha kte, njeri anej ka h@let e new yorkut e? [/qb]
My jewish connecion of course /pf/images/graemlins/smile.gif

Eshte fakt qe ka organizata, qe mbikqyrin internetin dhe forumet e ketij lloji per "leads". Njoh njerez qe detyra e tyre eshte te lexojne forumet, dhe te informojne agjensite perkatese FBI, CIA, Homeland Security. Dhe sigurisht qe keta paguhen me taksat tona.

P.S. a jane halet e Bostonit me te pastra?
 

blabla

Primus registratum
Re: vritet themeluesi i hamasit, cmendim keni

P.S. a jane halet e Bostonit me te pastra?
I dont know for sure, but the whole weekend I was there 2 weeks ago, it certainly appeared to be the case that they were in fact--mo t'pastra.
 

Prodigychild01

Primus registratum
Re: vritet themeluesi i hamasit, cmendim keni

Sidoqofte ... sidoqofte...

Epiteti "Breshke Shurre" ze vendin e pare sot, nga gjithshka tjeter qe mund te shkruhet. I couldn't say anything else to top that of!

www.breshkeshurre.com /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

mr.white

Primus registratum
Re: vritet themeluesi i hamasit, cmendim keni

Fillimisht postuar nga Hmmm:
[qb]
p.s.shko paguaj nai di*ckless piece of sh*it,qe te ta hypi,se m'duket e ke harru si ishte te prekesh nje mashkull.
Ok, e kuptoj your frustration sepse po te isha insultuar un ne masen qe je insultuar ti, do reagoja reciprokisht--po i pyetje kisha un: Pse un do paguaja a "d!ckless piece of sh!t" kur mund te paguaj nje d!ckfull piece of shit po m'kish mor malli per mashkull??? :shrug: [/qb]
po tallja trapin me ty mi goce! shko gjej a bunch of hard,pipe-hitting sand niggers,meqe mbro arabet,who will get medieval on your a*ss! sa kohe ke pa prek i mashkull aty ke veni?

p.s.mesa kuptoj jetoke ne U.S.A. me gjith mend se kuptoj si mund tju dalesh ne mbrojtje arabeve te shemtuar dhe kafshe duke mos e kuptuar cdo te thote(nga nje pikepamje thjesht intelektuale)te jetosh ne vendin e lirise dhe mundesive per te gjithe. Izraeli,e vetmja demokraci e Lindjes se Mesme,ka nevoje per perkrahjen e cdo qenieje njerezore te civilizuar.

ndersa ti Hmmm ben mire te shkosh ne Mesjete,d.m.th.ne Arabi.nuk je e denje per ate vend ku jeton!
 

blabla

Primus registratum
Re: vritet themeluesi i hamasit, cmendim keni

ndersa ti Hmmm ben mire te shkosh ne Mesjete,d.m.th.ne Arabi.nuk je e denje per ate vend ku jeton!
Yeah ur right. Do filloj t'immigroj anej ka katunet e tirones. Sa per ato eptitet e tuaja...u cant really refute my arguments by insulting my personality. So, if you've got something semi-intelligent to say (notice I said semi, intelligent) please do, otherwise, do detyrohem ti kaloj kto 2 oret e fundit duke bo actual work...
 

Prodigychild01

Primus registratum
Re: vritet themeluesi i hamasit, cmendim keni

Fillimisht postuar nga Mirwais Ritchie:
[qb]
Fillimisht postuar nga Hmmm:
[qb]
p.s.shko paguaj nai di*ckless piece of sh*it,qe te ta hypi,se m'duket e ke harru si ishte te prekesh nje mashkull.
Ok, e kuptoj your frustration sepse po te isha insultuar un ne masen qe je insultuar ti, do reagoja reciprokisht--po i pyetje kisha un: Pse un do paguaja a "d!ckless piece of sh!t" kur mund te paguaj nje d!ckfull piece of shit po m'kish mor malli per mashkull??? :shrug: [/qb]
po tallja trapin me ty mi goce! shko gjej a bunch of hard,pipe-hitting sand niggers,meqe mbro arabet,who will get medieval on your a*ss! sa kohe ke pa prek i mashkull aty ke veni?

p.s.mesa kuptoj jetoke ne U.S.A. me gjith mend se kuptoj si mund tju dalesh ne mbrojtje arabeve te shemtuar dhe kafshe duke mos e kuptuar cdo te thote(nga nje pikepamje thjesht intelektuale)te jetosh ne vendin e lirise dhe mundesive per te gjithe. Izraeli,e vetmja demokraci e Lindjes se Mesme,ka nevoje per perkrahjen e cdo qenieje njerezore te civilizuar.

ndersa ti Hmmm ben mire te shkosh ne Mesjete,d.m.th.ne Arabi.nuk je e denje per ate vend ku jeton! [/qb]
Oh c'kam vdek duke qesh... Te ishe ketu, do te kisha blere nje birre vllajo. Ku i ke mesu keto shprehje ne Shqiperi...

Aty sikur i dublojne filmat ne Italisht...

pipe hitting
sand niggers
get medieval on one's a$$


Mirwais :devil: --- > my nigga!
 

Prodigychild01

Primus registratum
Re: vritet themeluesi i hamasit, cmendim keni

Fillimisht postuar nga Hmmm:
[qb]
ndersa ti Hmmm ben mire te shkosh ne Mesjete,d.m.th.ne Arabi.nuk je e denje per ate vend ku jeton!
Yeah ur right. Do filloj t'immigroj anej ka katunet e tirones. Sa per ato eptitet e tuaja...u cant really refute my arguments by insulting my personality. So, if you've got something semi-intelligent to say (notice I said semi, intelligent) please do, otherwise, do detyrohem ti kaloj kto 2 oret e fundit duke bo actual work... [/qb]
Excuse me, I find his postings very amusing and entertaining.
 

mr.white

Primus registratum
Re: vritet themeluesi i hamasit, cmendim keni

o prodigychild01,kam qene,per specializim 2 vjecar ne Angli.o plako,falemnerit per birren! sa per epitete,di me qindra,po si shkruj dot se do mi heqin! di ca epitete cockney shume te forta qe do e acaronin fare Hmmm.
 

blabla

Primus registratum
Re: vritet themeluesi i hamasit, cmendim keni

o prodigychild01,kam qene,per specializim 2 vjecar ne Angli.o plako,falemnerit per birren! sa per epitete,di me qindra,po si shkruj dot se do mi heqin! di ca epitete cockney shume te forta qe do e acaronin fare Hmmm.
Make it a dare...

P.S. me gets started on the deliverable that was due 2 days ago...

P.S.* What is "sand niggers"???
 

Prodigychild01

Primus registratum
Re: vritet themeluesi i hamasit, cmendim keni

Fillimisht postuar nga Hmmm:
[qb]
o prodigychild01,kam qene,per specializim 2 vjecar ne Angli.o plako,falemnerit per birren! sa per epitete,di me qindra,po si shkruj dot se do mi heqin! di ca epitete cockney shume te forta qe do e acaronin fare Hmmm.
Make it a dare...

P.S. me gets started on the deliverable that was due 2 days ago...

P.S.* What is "sand niggers"??? [/qb]
Sand niggers = dune coons = camel jockeys = curry munchers

AKA arabs....
 

blabla

Primus registratum
Re: vritet themeluesi i hamasit, cmendim keni

AKA arabs....
Po they're not te zi fare, they're kinda brown...

P.S.
po tallja trapin me ty mi goce!
Meqe e paskam miss kte the fist time--trapin ti sje tu e tall me mu jo, po me noi nude picture qe ke anej ka ballkoni...
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: vritet themeluesi i hamasit, cmendim keni

Eshte tragjike te shikosh sesi tragjedia e dy popujve behet shkas per fyerje e ofendime ne mes shqiptareve!

Tema mbyllet!
 
Top