Tifoz i ciles skuadre jeni ju?

Airbourne

Papirus rex
Hahaha Airbourne

Apollonia...skuadra e qytetit tim;
Partizani...skuadra qe im ate (ndjese paste) dashuronte;
Shqiperia...A diskutohet? (Dashuri pa kusht...nuk e perzgjedhim ku lindim apo prej kujt lindim, ke kemi moter apo ke kemi vella apo femije...asgje qe nuk e perzgjedhim e duam nje here e duam PERGJITHMONE, sido qe te jete...

Milanin dhe Hollanden i tifozova si skuadra per arsye se me pelqente kombinimi kolosal i treshes qe me beri te dashuroj futbollin. Marko Van Basten...Rijkards...Rud Gulit shembulli me i bukur i kombinimit Mbrojtje-Mesfushe-Sulmues.

Fatkeqesisht i kam humbur kontaktet me Futbollin. Ketu i bej tifozllik Hockey-it. CANADA
[Edituar/ Dreamer] Jo ofendime !!
 

Airbourne

Papirus rex
Kta LESHAT e interit...mandi,lenci apo genci nuk e dine qe...fillohet nga ...A-ja.
Dhe kta TORRET e interit te cajne ...DARET.

FORZA JUVE.
 
Top