Telenovela Vazhdon.

Status
Not open for further replies.

SmS

Forumium praecox
Nuk po i bie gjat se pergjigja dihet te demtuarit gjykohen pse u demtuan nuk gjykohen keqbersit.
@Pershendetje @Timi dhe cdo Root tjeter i mundshem kur e keni kohe hidhini nje sy ketyre e vlersoini sipas llogjikes tuaj. Faleminderit
 

Attachments

Timi

Valoris scriptorum
I lexova komplet logset e sinqerisht nuk shikova asnje lloj abuzimi. Kur nje admin perdor vec kb per mua eshte dicka pozitive sepse te tjeret mund te kishin vure shun. akill, gzline, gline etj. Kur merr mundimin qe vjen e ankohesh sigurohu qe je ne anen e drejte sepse un po lexoj arrogancen tende, presionet e talljet qe ben si me user (alesia) si me admin (Darksoul)
 

SmS

Forumium praecox
Hahahahhahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaah respekt @Timi nese e prano nje keshille mos u beni qesharak :) Jam dakort dhe i vet dijshem qe jam ne "shtepine tende" dhe mund ti ndryushosh situatat si te duash ti kur behet fjale per interesat tua por ben nje gabim te madh qe ste falet padashur ndryshon dhe interesat e networkut ku ti i ke shkruar me germa te arta por qe po e beni pis me njerez llum qe keni vendosur aty si adm ne fjale :) te jesh i sigurt per dicka qe jeni ber vertete qesharak dhe kete se them vec une e thone ankesat qe merrni gjithmone por cdoher vazhdoni te zhyteni ne llumin e tjerve ne vend qe te beni drejtesi :) ps ishalla e kap reforma ne drejtesi dhe chatin por vras mendjen sa veta do mbesin ne staf nese e kap reforma nga 100 veta qe jan sa do mbesin 5 apo 10? Klm dhe respekt timi gjith te mirat dhe mos harro dicka sa here te behet padrejtesi kundrjet meje une do e postoj edhe pse e di qe drejtesi sdo ket por do ti bej thirrje spak te vi dhe ne chat per te hetuar persona qe mendojne se jan te pa prekur si mbetia toksike ne fjale admini i lart permendur.
 

Timi

Valoris scriptorum
:) Ok. Meqe un jam qesharak e meqe ti vazhdon te ofendoh Adminin nen fjale tema mbyllet.
 
Status
Not open for further replies.
Top