Sugjerime: Gara te ndryshme ne forum

Sahit Rexhepi Keca

Valoris scriptorum
Jo une tani s'e kam por ndonjehre e kam patur. S'di c'te them se nuk marr vesh shume. Prit sa te te pergjigjet administratori.

Per sa me lart, flm per inkurajimin kur the se te gjithe s'kemi aftesi te medha dhe qe jemi te tere te njejte.
ashtu është nuk duhet ta nënvlerësojm vetëvetën kurr para të tjerëve.aq sa dimë -aq sa nuk dimë nuk dimë,asgje sësht.une për veti jamë Profesor i Historis dhe normal për lëndën time di ndoshta më shumë pak se të tjerët,por nuk mund të them unë tash se di ose jam më i zgjuar se të tjerët JO, nuk mund të them.të gjith jemi të njejtë.
DHE POTA LË NJË POROSI - KURR MOS E NËNVLERSO VETEN PARA TJERËVE.MBAJE KRYET LART,ME DINJITET,KRENARI DHE MORAL.
 

joetisti_

Locus omnem
Flm. "Njeri i madh" ka thene dikush "eshte ai qe te ben te ndihesh i madh". Ti i perafrohesh shume kesaj thenieje. Bravo.
 
Top