Sugjerime: Gara te ndryshme ne forum

Al-Punk

Still here
Pershendetje,
Duam te krijojme pak interaktivitet ne forum dhe po mendojme per ndonje gare (kompeticion) apo dicka te ngjashme ne forum. Ndokush ka ndonje ide?

Tipit:
-> Poezia me e mire
-> Barcaleta me e mire
-> Eseja me e mire
-> Videoja me e bukur (sugjeruar nga Pumes)
-> Fotoja me e bukur (sugjeruar nga Megg)

Cfare mendoni?
 
Last edited:

pumes

Forumium praecox
1.Krijimi i videos me te bukur per anetaret e forumit

ne fund do zgjidhen 5 video dhe te behet nje Poll per votim

fituesi do fitoj (ate qe do percaktoj forumi, administratoret)
 

Megg

Carpe Diem
Garè pèr : fotoja mè e bukur e bèrè nga ne me njè temè tè caktuar , p.sh AKTUALITET... Apo dicka tjetèr nèse dikush ka nje ide mè tè mirè!!
 

Sahit Rexhepi Keca

Valoris scriptorum
ide e shkëlqyer.
mendimi ime është një lloj gare me disa pyetje 10.apo 15.pyetje
të ndryshme të larmishme nga të gjitha fushat.
 

pumes

Forumium praecox
ide e shkëlqyer.
mendimi ime është një lloj gare me disa pyetje 10.apo 15.pyetje
të ndryshme të larmishme nga të gjitha fushat. >>>>>>>>>>>> kjo nuk eshte gare

gara jane disa opcione te cilat vetem 2 veta kane shfaqur interesin , une , edhe Megg,
n.q.s aktivizoheshin pjesetaret e forumit do jete ndryshe por mesa duket , e kalojne kohen me shume ne chat me sharje dhe ofeza sesa me aktivizime te ndryshme , prandaj vishjuni punes dhe telefonatave

 

Al-Punk

Still here
Ideja eshte te ftoni dhe miq e mikesha qe jane te talentuar ne fotografi, poezi apo video-editing qe te marrin pjese.
Sdq po mendojme dhe me shume mundesi rreth dates 3 Dhjetor do bejme nje njoftim.
 

pumes

Forumium praecox
mendimi im final eshte
nga te gjithe anetaret qe do marrin pjese ne kete garre ose konkurs te themi duhet te plotesojne 3 pike.
1.fotoja me e bukur dhe e votuar nga anetaret
2.videoja me e bukur dhe e votuar
3.poezia me e bukur dhe e votuar

ata qe do marrin piket maksimale ne keto zhvillime do jene fitues te cilet mund te zgjedhin nje nder suprizat qe do vendosit adminat por nje ide eshte.

1.Fituesi do zgjedhi ate partner qe do ai/ajo dhe ti ofroj asaj ose atij nje dreke ne nje restorant lluksoz , nje kafe dhe nje nate per nje pije ne Tirane ,
 

Megg

Carpe Diem
Besoj se do behet vetem njeri lloj I gares njehere qe te perqendrohemi tek njeri , apo jo ? :)Me pelqen shumme ideja !
 

dr love

Locus omnem
mendimi im final eshte
nga te gjithe anetaret qe do marrin pjese ne kete garre ose konkurs te themi duhet te plotesojne 3 pike.
1.fotoja me e bukur dhe e votuar nga anetaret
2.videoja me e bukur dhe e votuar
3.poezia me e bukur dhe e votuar

ata qe do marrin piket maksimale ne keto zhvillime do jene fitues te cilet mund te zgjedhin nje nder suprizat qe do vendosit adminat por nje ide eshte.

1.Fituesi do zgjedhi ate partner qe do ai/ajo dhe ti ofroj asaj ose atij nje dreke ne nje restorant lluksoz , nje kafe dhe nje nate per nje pije ne Tirane ,
Gjith kjo gare per nje pije ??!!
hahaha..adminat duhet te japin dhurate ca libra...tani panairi eshte hapur dhe mund t'i blejne me gjysem cmimi
 

pumes

Forumium praecox
1. njera eshte ajo qe dr.love nuk do (takimi i nje cifti , blind date)
2.tjetra eshte , librat, jo me gjysem cmimi por falas.
3.nje tjeter eshte bileta ne nje shfaqje teatrale, ose kinemaje ,
4.nje tjeter eshte disa dhurata symbolike,
5. nje tjeter eshte nje udhetim 4 ditor ne nje vend falas,
6. krijimin e kenge dhe vidoes tuaj qe deshironi tek nje RECORD Studio falas (kete e mundesoj une)

ka shume mundesira te cilat administratoret nuk kane gjetur dhe perfunduar sepse akoma nuk ka kerkesa nga anetaret e forumit
 

dr love

Locus omnem
Librat blejini ju e na i dhuroni neve..
Une per vete do jem spektatore..nuk me pelqejne garat...
Ju shkofte mbare
.
 

joetisti_

Locus omnem
Une besoj se vetem votues do te jem. S'mendoj se kam aq aftesi me shume te tjeret ne nje fushe sa te fitoj ndonje cmim. Per fotografine mendoj se do te fitoje Megg. Ajo eshte fotografe fantastike dhe jo vetem kaq. :)
 

Sahit Rexhepi Keca

Valoris scriptorum
mosu ban merak se ktu asnja skemi aftësi të pa imagjinuar të gjith jemi tën njejtë.dhe deshta të pyes diçka kam problem me faqen e par ktu kur pe shtypi ku shkrun FAQJA E PARË poma qet Error te FORUMET DHE TE ANTARËT JO POR VETËM TE FAQJA E PAR;mos e ke edhe ti këtë problem i kum shkru administratorit sumka kthy përgjigje.
 

joetisti_

Locus omnem
Jo une tani s'e kam por ndonjehre e kam patur. S'di c'te them se nuk marr vesh shume. Prit sa te te pergjigjet administratori.

Per sa me lart, flm per inkurajimin kur the se te gjithe s'kemi aftesi te medha dhe qe jemi te tere te njejte.
 
Top