SI MUND TA KUPTOJNE?

skerdian

Primus registratum
SI MUND TA KUPTOJNE?

njehere e nje kohe ishin 2 vellezer binjake qe ishin si 2 pika uji .. nuk i dalloje dot per qamet nga njeri tjetri...aq shume ngjanin..dhe qe thoni u keta 2 vellezerit rrinin 12 ore njeri 12 ore tjetri ne nje udhekryq.. i cili kishte rruge.. njera te conte te nje thesar kurse tjetra te kanibalet...njeri nga keta vellezerit thoshte gjithmone vetem te verteten.. kurse tjetri vetem genjente.. asnjehere te verteten...nje dite shkon nje djale te udhekryqi.. dhe nuk e dinte se kush ishte atje ai qe thoshte te verteten apo ai qe genjente... DUKE I BERE NJE PYETJE TE VETME E KUPTOI SE NGA CILA RRUGE ISHTE THESARI.. cfare pyetje i beri???
 

Shega

Primus registratum
Re: SI MUND TA KUPTOJNE?

Pyeti njerin nga te dy "A ke vlla binjak" dhe sipas pergjigjes se tij kuptoi cili ishte ai qe thonte te verteten dhe ndoqi rrugen e tij per te gjet thesarin
 

abs

nuk e di...
Re: SI MUND TA KUPTOJNE?

i mir te dy bashke...dhe e thot njerit
" ç thote ky (tjetri pra) cila eshte rruga e x?"

pas ciles do pergjigje qe i thote ai, ky zgjedh te kunderten...dhe gjen ate qe deshi...


cfare fitova :idea:

/pf/images/graemlins/laugh.gif


---------------------

diell...
 

Guest
Re: SI MUND TA KUPTOJNE?

Fillimisht postuar nga KLAJD_GRIFIC:
[qb] njehere e nje kohe ishin 2 vellezer binjake qe ishin si 2 pika uji .. nuk i dalloje dot per qamet nga njeri tjetri...aq shume ngjanin..dhe qe thoni u keta 2 vellezerit rrinin 12 ore njeri 12 ore tjetri ne nje udhekryq.. i cili kishte rruge.. njera te conte te nje thesar kurse tjetra te kanibalet...njeri nga keta vellezerit thoshte gjithmone vetem te verteten.. kurse tjetri vetem genjente.. asnjehere te verteten...nje dite shkon nje djale te udhekryqi.. dhe nuk e dinte se kush ishte atje ai qe thoshte te verteten apo ai qe genjente... DUKE I BERE NJE PYETJE TE VETME E KUPTOI SE NGA CILA RRUGE ISHTE THESARI.. cfare pyetje i beri??? [/qb]
i mori te dy dhe i tha ok kush esh genjeshtari dhe kush nuk eshte ?
ai qe do thoshte une jam esh genjeshtari sepse ai qe sgenjen nuk do thoshte qe jam genjeshtar :tipsy:

dhe do shkonte na rruge e tij /pf/images/graemlins/laugh.gif
u mundova dhe une e shkreta /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bengu

Primus registratum
Re: SI MUND TA KUPTOJNE?

mundet edhe keshtu:

ua fut nga nje te rrafme qe te dyve (pa u bo asnje pyetje) qe te mos cohen ne kembe, e pastaj pyte cilin te dush se, o none, ka per ta thon te verteten... /pf/images/graemlins/laugh.gif

ne menyre pacifiste, i njejti efekt arrihet me metoden e absit :wave:
 

hot

Hotgirl
Re: SI MUND TA KUPTOJNE?

-a dallon nejcike ti na vllai e?!
-ncuq (ai qe nuk genjen)
-si jo me,nuk ngjajm hic!! biles una skam as vlla hic nqse deshe me e dit zotria jote)!! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

hot

Hotgirl
Re: SI MUND TA KUPTOJNE?

po mir kush e kishte turnin e dites e kush te nates?! /pf/images/graemlins/laugh.gif :confused:
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: SI MUND TA KUPTOJNE?

Fillimisht postuar nga BENG:
[qb] mundet edhe keshtu:

ua fut nga nje te rrafme qe te dyve (pa u bo asnje pyetje) qe te mos cohen ne kembe, e pastaj pyte cilin te dush se, o none, ka per ta thon te verteten... /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
:lol: :lol: :lol:
 

Guest
Re: SI MUND TA KUPTOJNE?

ku te shkon ajo mendje mo te qafsha /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Dullaloqka

Primus registratum
Re: SI MUND TA KUPTOJNE?

Fillimisht postuar nga HOTGIRL:
[qb] po mir kush e kishte turnin e dites e kush te nates?! /pf/images/graemlins/laugh.gif :confused: [/qb]
Nji gjo ësht 100% e sigurt
turnin e notes ekom vet
iher për iher
nuk rre lali ty (ky osht ai që tkallzo t :wave: verteten)
 

bengu

Primus registratum
Re: SI MUND TA KUPTOJNE?

Fillimisht postuar nga +Baby-:
[qb] ku te shkon ajo mendje mo te qafsha /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
ngaiher me shkon edhe me keq, kjo sesht gjo /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top