Shtepia Jone

Aki

Paint It Black
Nje qartesim te lutem .
Ti nuk beson qe e kam lene pa dashje? Po kartela eshte e zbukurimit kur e bleva :p
Ti e di qe shikimi im eshte pak si me miza :D
Jo une dyshova qe nga qe ka kartele do jete bredh i marre nga guglli eeeee
 

gurax

Pan ignoramus
Sa mire. Po pergatiteni te gjithe per vitiriun.
Shume te bukur edhe pemet. Edhe ata dreret. Ja, i kam sjelle dhe une dy kafsheza te tjera. Them t'i leme te tere atje te luajne bashke te katert, guc-e-guc.Po te tjeret ku jane fshehur? Apo kane nervozuar shtepine? :kafka:
Mystique, vish syzet e mjaft i provove Akit qe ke kartele, te beson se edhe ajo te veten e mori. Fallco fallco, po ca rendesie ka.

Artin cfare do pish? A do te bej nje kafe?
 

Artin

Papirus rex
Rrofsh per kafen gurax, se une e pi ndonje pasdite!
Ti a e ke bere pemën? Por pa foto ketu s'te besojne...
 

abs

nuk e di...
He ju lumshin duart, bukur shume bukur!
Dhuratat nen Pemen e vitit te ri, shpejtoni se erdhi dita me i hap!
 

Mystique

Larg
Anëtar i Shtabit
Hi shtepia!
Ky eshte lucas,merimanga me i adhurueshem : )
Pershendetini Lucas ..
Epo vendosa ta marr e te banoj me ne : )

 

klea

Ad Maiora
Uaaaaaaaaaaaaaaa paskeni braktisur shtepine.....e sa u lodhem per te marr leje ne bashki per ta ndertuar ketu e shume vite me pare.....Do kerkoj titullin e pronesise se shtepise saaapo te kalojn edhe 9 vite te tjera pa ju :hidhu::D
 

Frank

Forumium maestatis
Uaaaaaaaaaaaaaaa paskeni braktisur shtepine.....e sa u lodhem per te marr leje ne bashki per ta ndertuar ketu e shume vite me pare.....Do kerkoj titullin e pronesise se shtepise saaapo te kalojn edhe 9 vite te tjera pa ju :hidhu::D
Mjaftojne njerez te mire dhe e ripopullojme prape. :p
 
Top