shkodranet hajde mbeldhuni ketu...........

rovena

Primus registratum
Re: shkodranet hajde mbeldhuni ketu...........

Zemer nqs e ven re te ai yllshkodrane kam nje 20 mrapa..se smujta dje me hy me ate yllshkodrane qe jam sot....sdi a me kupton.....po tash e di si mu fut gjithmone me kete yllshkodranen pa 20 sepse keto Pc ke puna ime dojne pak marifet..se prej ne shpi skam problem......nejse u zgjata shume po deshta me te shpjegu zemra......muah muah
 

albscutar

Primus registratum
Re: shkodranet hajde mbeldhuni ketu...........

Hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

sot ka dale dielli ka vet :cool:

Keshtu qe me gezim po shkoj ne pune :rockband: :rockband: :rockband:

---------------------------------------------
Jeta eshte nje shetitje nga martaniteti
deri te varrezat!!!
 

Diddy19

Su@mi
Re: shkodranet hajde mbeldhuni ketu...........

pershnetje edhe prej mejet!!!
ne veçanti pershnes maturen 2002 te "28"!!
Ah,Turi me ke shri gazit me ate poezine tande shume abstrakte /pf/images/graemlins/wink.gif Ciao-ciao
 

bellisima

Primus registratum
Re: shkodranet hajde mbeldhuni ketu...........

HeLLo YllShkodrane
itesh jam tuj hanger buk e djath e coca cola :rolleyes: /pf/images/graemlins/wink.gif
 

rovena

Primus registratum
Re: shkodranet hajde mbeldhuni ketu...........

Te bafte mire maj becca..
ca me pelqen mu buke e djathi..
 

Iliri

Primus registratum
Re: shkodranet hajde mbeldhuni ketu...........

Pershendetje dhe urime tane Shkodranve. Sjam prej qytetit por prej rrethit.
 

Jetoni

Primus registratum
Re: shkodranet hajde mbeldhuni ketu...........

Fillimisht postuar nga Iliri:
[qb]Pershendetje dhe urime tane Shkodranve. Sjam prej qytetit por prej rrethit.[/qb]
nga tkena patriot? /pf/images/graemlins/wink.gif :rockband:
 

albscutar

Primus registratum
Re: shkodranet hajde mbeldhuni ketu...........

yllshkodraneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

AMAM AMAN e din ti /pf/images/graemlins/wink.gif hihihihihihi

-------------------------------------------------
" Art is long , but life is short "
 

albscutar

Primus registratum
Re: shkodranet hajde mbeldhuni ketu...........

Fillimisht postuar nga yllshkodrane:
[qb]Te bafte mire maj becca..
ca me pelqen mu buke e djathi..[/qb]
--------------------------------------------------
Yll maj dreq per at pune te vjen era shllin kur flet ne paltalk se han djath :smash:

-------------------------------------------------
" Art is long , but life is short "
 

rovena

Primus registratum
Re: shkodranet hajde mbeldhuni ketu...........

O albi ja maj zemer era shlline me vjen sepse tu
ndejte me kastraveca turshi si puna jote ..mundesh mu dizinfektu...lol
 

albscutar

Primus registratum
Re: shkodranet hajde mbeldhuni ketu...........

Yll maj shpirt te kam than ik e gjej naj

kastravac organik , e mas rri me kastravaeca te regjun se te vjen era shllin.

-------------------------------------------------
" Art is long , but life is short "
 

rovena

Primus registratum
Re: shkodranet hajde mbeldhuni ketu...........

O albi edhe me e gjet ska gja....
i was just kidding but whatever....
thnx thnx......per biben.....
 

poezi

Primus registratum
Re: shkodranet hajde mbeldhuni ketu...........

Fillimisht postuar nga yllshkodrane:
[qb]NJe pershendetje per tane shkodranet ne kete forum........
Pres tane shkodranet me thane nje HI ketu,ose thjesht me than dicka kot pa lidhje........
si psh
Sot asht tu ra shi.................... /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
meqenese jemi larg tere te dashuruarve shkodran
jam aq larg
jam aq larg sati sme sheh
un therras te dua
ti sme degjon mendjen ne ty e kam
cdo mbremje tek ti vij veq ti shoh 2 syte i zi
iku prap pa u ndier sdua gjumin qa ta prish
dua endrrat ti lexoj
a jam ne endrren ternde
kjo pyetje me mundon
 

Margerit Abati

Primus registratum
Re: shkodranet hajde mbeldhuni ketu...........

O ylli a po na kallzon se ku ke ndejt me shpi ne Shkodren tone heroike se ndoshta kot po ye njof. /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

rovena

Primus registratum
Re: shkodranet hajde mbeldhuni ketu...........

Hello caf susta..ca asht i ky nick se si
emer i ndim me duket mer???
Une kam jetu ne parruce mor ti.....see yaaaaaz
 

ezhderha

Primus registratum
Re: shkodranet hajde mbeldhuni ketu...........

o yll a galaktike a ca e ke ti!!!

i therret shkodranet me u mbledhe ketu, po ca me ba... ti je dhe zojeze parrucet denbabaden. a te ka kalu ndonjihere me kalu ka gjevreku i policit ne mes te parruces???
 

mostro

Putraku
Re: shkodranet hajde mbeldhuni ketu...........

Fillimisht postuar nga yllshkodrane:
[qb]Hi iliri....
Hello toni..si je plako??[/qb]
Valli me kete te funit"PLAKO"sikur s'shko!!!

Po si ju kina iher o vllazen shkodrona!si i koha anej me shkoder mre!?ene knej ka tirona i kena fut nji pajat te modhe me kortolla ene jina tu u shqep me rrena ene barcaleta!!
Pershendetje te tane shkodronve en gezueeee per shume vjet krishtlindjet ene vitin e ri !!! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

R.HOTI

Primus registratum
Re: shkodranet hajde mbeldhuni ketu...........

HIU EVERYONE FROM MAN IN BLACK YAHOOOOO, :smash: :smash: :smash: :smash: :smash: :smash: :smash:
 
Top