SHEN VALENTINI..............................

SHEN VALENTINI....

 • JENI I DASHURUAR/E DASHURUAR

  Votes: 6 40.0%
 • BEQARE

  Votes: 9 60.0%
 • TE MARTUAR

  Votes: 0 0.0%
 • TE FEJUAR

  Votes: 0 0.0%

 • Total voters
  15

Dreamer

Under the Dome
Feste budallenjsh :D edhe pse eshte dicka e lidhur me moshen
15 vjec ok mund te quhet feste ama 30 se mendon te tille :D
 

Almaa'95

Papirus rex
Pse feste koti? Se nuk e festojme ne? lol
Mua me pelqen dhe me duket feste tipike Shqipetaresh. Te pakten kujtohemi nje here ne vit meqe sjemi shume qeflijn dhuratash.

@Sweety el une se kam festuar asnjehere :p mezi pres ta provoj..
 

Hope

dans ton coeur
Un për vedi e festoj c'do vit sepse lulët I kam fiksim kur baj dhurat mduket se ja blej vetes :p
 

katsune

cherry blossom
Un për vedi e festoj c'do vit sepse lulët I kam fiksim kur baj dhurat mduket se ja blej vetes :p

lulet jane me te bukura te pakeputura :)

nuk e festoj. heren e fundit qe e kam festuar kam qene 15 a 16 vjece...
 

Hope

dans ton coeur
Ose mbilli nje peme gjëmbaçi ne saksi dhe coja :p
Kaq i embel sa je ti dhe sikur tia coje vertete sdo ngelje beqar lol
Ma mir me I qu itha do e kishte majt mend tan jeten :p :p kush I amel unnnn hahahahaha kafen 6sheqera lol
 

Landi78

Forumium maestatis
Festat jane bere qe njeriu te gezoje dhe te jete i lumtur. Pse duhet nje here ne vit ta beje kete gje perderisa e ben te gezoje dhe te lumturoje?! Ne kete prizem me duket hipokrizi. Nese je, je per gjihte vitin dhe nese nuk je dhe behesh per nje dite atehere me mire te mos jesh as ate dite ! Dashuria nuk njeh data, sepse datat i njeh llogjika dhe dashuria nuk ka llogjike por ndjenje! :)
 

tHENIE.ORG

Primus registratum
Sot është Shen Valentini apo njohur ndryshe si dita e të dashuruarve. Ju uroj të gjithë të dashuruarve këtë festë dhe shpresoj që të mund ta kaloni atë pranë më të dashurve tuaj.

Thenie.ORG ka pergatitur nje perzgjedhje me 37 thenie dashurie qe mund t'i perdorni si urime per Shen Valentin per me te dashurit tuaj. Ato mund t'i lexoni duke klikuar ne fotografine e meposhtme. Shpresojme te ju pelqejne!Gjitha të mirat.
 

Almaa'95

Papirus rex
Shpata nuk eshte lule.
Lulet jane nje lloj shpate, qe kush ua kupton gjuhen, plagos me to shume zemra.
Ulu 4.
2crt0dx.jpg
 
Top