Sex me prostitutat

S

Scorpion

Guest
Sex me prostitutat

Ne disa vende prostitucioni eshte i legalizuar ketu tek ne ne Shqiperia akoma jo, por ne vende qe e kane pranuar kete ligj ka prostituta dhe njerez qe shkojne me to. Arsyeja nje shpethim i momentit nje sex pa pergjithsi thjesht kryen punen paguan dhe iken mbas nje dite te lodhshme do te shfryhesh diku dhe pse jo ne sex se di ma shpjegoni ju forumista kete gje. E keni provuar ndonjehere te shkoni me nje prostitute? E denoni kete veprim apo thjesht e pranoni dhe kaq? C'mendim keni?
 

HUMER

Primus registratum
Re: Sex me prostitutat

ketu ku jom un prostitucioni eshte i ndaluar por prap ka shume njerez qe e frekuentojne ate ilegalisht.kuptohet ka shume arsye te ndryshme pse duhet te bejne sex me nje prostitute
1-nuk ka te dashur opa grua dhe do te beje sex
2-ato qe ben me prositutat nuk mund ta beje me gruan ne shtepi.
3-e ka gruan me barre dhe nuk do ta rendoje . etj
 
S

Scorpion

Guest
Re: Sex me prostitutat

Hahahah! Ej po ti per vete i frekuenton, se kam marr vesh qe se con rrogen e plote ne shtepi /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

HUMER

Primus registratum
Re: Sex me prostitutat

vallaj i here mdy javesh ma knoqin shpirtin hall i kan paret
 
S

Scorpion

Guest
Re: Sex me prostitutat

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
vallaj i here mdy javesh ma knoqin shpirtin hall i kan paret

[/ QUOTE ]

Ik mer zuzar se do hash ndonje semundje, ose do te kapi policia /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Sex me prostitutat

mmmmmmmm.....
scorpion ....spo di si me ta thone.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
leje se spo e them fare ...
 

ere

Primus registratum
Re: Sex me prostitutat

ma thuaj mua pink..une te kuptoj shume mire /pf/images/graemlins/grin.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Sex me prostitutat

ou pse edhe ti ashtu eee??? /pf/images/graemlins/laugh.gif
thashe se vetem scorpion...po qeke edhe ti /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Sex me prostitutat

Thuaje mi, ca te shqeteson /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Sex me prostitutat

sdoja me ta thone...se kisha frik se po e merje keq...

doja thjesht me te pyt per çmimin /pf/images/graemlins/laugh.gif

plus qe edhe pretty tha qe ...nejse .... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Sex me prostitutat

Je sh e kuptueshme ti pink. Drejt si draperi e ke. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Sex me prostitutat

lol /pf/images/graemlins/laugh.gif e di e di
edhe ti e paske vene re...qeke djal i zgjut /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Sex me prostitutat

Jo, s'jam i zgjuar. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Sex me prostitutat

Aman pink sa qenke kariku dhe ti, shyqyr qe s'ka punu AF keto dite, e ne maje te gjuhes i ke fjalet. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Sex me prostitutat

kur u bone ti /pf/images/graemlins/laugh.gif .... vaj hallit ne te tjeret qe jena me te mdhenj se ty /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

MLK

Primus registratum
Re: Sex me prostitutat

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
kur u bone ti /pf/images/graemlins/laugh.gif .... vaj hallit ne te tjeret qe e kena ma te madh se ty /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ] /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Sex me prostitutat

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
kur u bone ti /pf/images/graemlins/laugh.gif .... vaj hallit ne te tjeret qe jena me te mdhenj se ty /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

Ehhhh, Nuk eshte puna te madhesia, nuk ka rendesi madhesia e cekicit, por menyra sesi e godet gozhden. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top