Sa arrini te perceptoni vetveten ?

Airbourne

Papirus rex
1-qe jam UNE...me negative dhe pozitive.
2-te vecanta dhe masive.
3-ka shume papagaj ne forume qe lexojne biblen dhe kuranin,prandaj NDJENJEN nuk mund ta shkruaj!
 

Gay

Primus registratum
Vetvetja,nje qenie e britshme qe perpiqet te jetoje duke duruar cdo gje raciste por perpiqet te jetoje :)
E imja eshte nje jete genjeshter ku ne publik jeton si straight por ne privat jeton gay(pra vetvetja :D)

Mendimi me per veten ime ka qene se si mund ta ndryshoj veten time nder vite derisa zbulova se ca me ben te lumtur dhe pranimi i asaj qe jam :)

Ndjenja po aq te bukura por edhe po aq te trishta por shiko pozitivitetin :)
 

Airbourne

Papirus rex
Was haben ein Papagei und ein Schwuler gemeinsam? Beide haben eine beschissene Stange!
Gratuliere.
 

Airbourne

Papirus rex
Nuk mund te jesh njeri i lire,nq-se nuk ke provuar te pakten nje here kenaqesine e pertacise.
Cicero.
Relax....dhe me mire keshtu, se sa te harxhosh kohen kot me te tjere,sepse i bie shkurtim i jetes.
Diten e mire.
 

Airbourne

Papirus rex
Paqesor,egersire,HUMAN,antiTURK,antiPEDERIS(kuptoni shkerdhatis greqiros dhe skiptaris katunaris po se PO).
Pak a SHUME si DHE.....DASHURON cdo LLOJ ARTI perfshire dhe ate RUS.Pa u mshifne TINAZ.
AIRBOURNE.
 
Top