Re: mendime casti

ermir celanji

Primus registratum
Re: mendime casti

une them me vete,
sa mire do ishte ta harxhoja kohen ne ndonje vend tjeter,pse jo ne tirane rrugeve
 

terepervetezotipertegjith

Primus registratum
Re: Re: mendime casti

une tani po mendoj ku do jet engjelli im e para
e duta ku zotin jan keto shoket e mij qe spo me marrin ne tel se u cmenda ketu dhe du me dal me pi nje kafe per qef /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

albavina

Primus registratum
Re: Re: mendime casti

une po mendoj kush do e fitoj kampionatin evropian :rolleyes:

ps: ishalla fitoj basten :angel:
 

terepervetezotipertegjith

Primus registratum
Re: Re: mendime casti

tani po mendoj per nje person teper i vecante is my angel
:wub: po mendoj ca dreqin do me ken bere nana me ngrene
dhe po mendoj pse dreqin AF sme hapet ne shpi /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

terepervetezotipertegjith

Primus registratum
Re: Re: mendime casti

une tani po mendoj sa muzike te bukur po degjoj /pf/images/graemlins/laugh.gif
PS. ho mer ju kan rrjedhe trut nga veshet kshu
ho pra pik mendimesh skeni /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

ermir celanji

Primus registratum
Re: Re: mendime casti

se_di greqia te sigurte.
une po mendoj nje lendine me hije
te shtrihem mes barit e te bej nje cigare ashash,
ose nje ishull te mbjell me marjoan,tani jam damull,fare po fluturoj


sa bukur eshte te mendosh
 

terepervetezotipertegjith

Primus registratum
Re: Re: mendime casti

good mendin JIM /pf/images/graemlins/smile.gif
ca ti bej se mua me bon dam e se pij dot /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

metin

Primus registratum
Re: Re: mendime casti

:idea: SI U THASHE DUHET TE PLOTESOJ NJE FORMULAR TANI DHE RROFSHI QE MA KUJTUAT ESHTE ME RENDESI JETESORRE po vete te blej je akullore ky ishte mendimi im i dyte i castit
 

ermir celanji

Primus registratum
Re: Re: mendime casti

si te mposht vapen eshte mendimi im i pare sa hap syte,me pas mendjen ma percjell dashuria e madhe per detin ne kete vape te mbuluar ne djerse,ah sa i mire eshte dimri.
 

terepervetezotipertegjith

Primus registratum
Re: Re: mendime casti

po mendoja tja fus nje te rrujtme sep jam bo i i gjetun rrugash dhe
kush dre2qin e din se ca mka bo ajo nan me hanger se vdiqa po me ben stomaku grrrrrrrrrr nga protestat /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top