Re: Do doja...

Ema

Goddes
Re: Re: Do doja...

Kurse une tani me shume se kurre e njoh te ardhmen dhe urrej qe njoh,urrej qe di.Lum injorantet qe jetojne me shpirtin e paster.Une di.Eshte shume e trishtuar te dish.

P.s:Vetem me ty,muze,mund te shkruaj nja 40 libra /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif :p
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: Re: Do doja...

Diku neper keto cepa kam ngritur dhe une nje himn plot zili per te paditurit.
 

Mono

Forumium praecox
Re: Re: Do doja...

Shkruaj Calipso shkruaj!
Shkruaj se shkrimi torturon shpirtrat dhe i ben njerezit me te mire!
 

Ema

Goddes
Re: Re: Do doja...

Mah,nuk e di.Kohet e fundit shkruaj me duf.Mendimet vine me tufa tufa,as nuk arrij ti vej ne rradhe,kane nxit,duan te vijne jashte meje(e ke parasysh seks me pasion se ke 10 minuta kohe se do vesh per pune???).Pak a shume ashtu eshte gjendja e shkrimeve te mia,jam si ne ethe,gjithcka vjen spontane dhe e pernjehershme.Edhe ne shkrim,si ne gjerat e tjera s'arrij te jem kostante...
Te perqafoj fort...fort.
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: Re: Do doja...

do doja, do doja, do doja, do doja, do doja, do doja...sikur ta dija se çfare do te doja! ( kur e perserit shume kete fjalen s'paska me kuptim)

ohhh une e di shume mire se çfare do doja! do doja qe ti te me doje! pooooooooo e thashe!

do doja qe ti te me doje, do doja qe ti te me doje...do doja qe ti te me doje... do doja qe ti te me doje... do doja qe ti te me doje!

une te dua!

ti do qe une te te them " te dua" !!!

e di qe te pelqen qe ta them...
e di qe ti pret qe ta them...
e di qe te pelqen ta degjosh...

por une do doja qe TI TE ME DOJE!
 

Ema

Goddes
Re: Re: Do doja...

Edhe une,edhe une,edhe une...bashkohem me deshiren e parafolses dhe ndez dy qirinj te kuq te Kisha e madhe...Nuk d dihet kurre /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/frown.gif
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: Re: Do doja...

Do doja te ishit ketu ku ndodhem une cdo mengjes dhe te shihnit nga siper se cfare smogu na mbulon...
 

kiren

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Do doja kjo nate kurr te mos mbaronte... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
 

Guest
Re: Re: Do doja...

Do doja ti pervishesha njonit n´dru ahahaha


Asgje, asgje... se dhe me i thon ketu deshirat, kush po na garanton se plotesohen, se hajt po i themi /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
 

Ema

Goddes
Re: Re: Do doja...

...:( ....
que pra ver se vc volta,
que pra ver se vc vim
que è pra ver se vc olja...pra mim /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/frown.gif
 

Singapuras

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Tash en jet mos mendo ma sa shum dhimje...sa shum ti kjave...e sa shum ie e lendume... Vetem meno msimet qe ti ka msua...koht qe Qeshe dhe Dashnin qe pate marr...
hej australiane... ozzy.. oy oy ahahaha mirmjesi kjesh tu mendu per ty e menova me te shkrujt
ito fjal
 

kiren

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Se japonezja nuk kupton shqip a nuk meriton pak respekt...?
Pse duhet te mendosh per kend pa kuptim per ty tashme nderkohe qe perpiqesh te rilidhesh perseri me nje goce aq te mire si ajo? Mos e shperdoro besimin dhe shancin qe te ka dhene. Sepse po ike nga ajo vajze perseri ajo nuk eshte si keto te "modernizuarat" te pranoje perseri, por eshte japoneze... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif

Eh burrat burrat! Nuk u besoj me.
 

Singapuras

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Sdua me u ba objekt komenti as humori
shkrimi jem i masiperm Kiren!
E kalumja asht e kalmue... dua me e lan njashtu.
Seriozisht, Jo humor per ket rast! Faleminers.
 

kiren

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Bro shpresoj qe gjithcka te jete mire mes saj e teje!!!!!!!!!!
Koha te ben te kuptosh. Keni qene nen presion te studimeve e puneve tjera. Tani me behet qefi nqs jeni shoke. Faleminderit edhe per mbeshtetjen tende sepse e di qe je nje djale qe mund ti besoj i cili gjithmone do nderoje bisedat tona pa i treguar asnjeriu. Te lutem me telefono, provova te telefonoj por telefoni yt eshte fikur... si gjithmone ... hehehehehehe...
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: Re: Do doja...

Do doja qe keta te dy bashkebiseduesit me siper te rrinin ne nje lulishte nja ca dite te mira me njeri tjetrin dhe te konsumonin gjithe keto biseda qe lodhen tu hedh e tu prit me njeri tjetrin neper forum.
 

Singapuras

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Kiren shife kyt te sapoardhunen ca alamet femne!!!!
FIIIIUUU FIIIIUUUU OOOUCH MAMMA MIA CHE BOTTA! Hi sexy! Si mundem me ti ba andrrat rrealitet ?
 
Top