Re: Do doja...

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: Re: Do doja...

Do doja te te perqafoja dhe te qendroja shtrire me ore te tera ne krevatin tone te vogel.Do doja te puthisja buzet e mia me te tuat dhe te ndjeja shpirtin te me rrihte fort prej emocionit.Do doja te me perkedhelje floket sic ma beje cdo mengjes dhe te me beje te harroja gjithcka kish kaluar e te nesermen.Do doja te perjetoja serish ate emocion ku skam frike per asgje dhe bej ate qe dua dhe jo ate qe duhet...sa e tmerrshme eshte kur e di qe dhe ti ndihesh njesoj dhe keto kufinj nga mbajne larg.Me beso,kjo ndjenje eshte tmerrsisht e frikshme..me eshte gdhendur tashme statura jote ne mishin tim,ste shkepus dot..smundem...sdua.Me dhemb!!!
 

Ad

Nev
Re: Re: Do doja...

Nuk dua asgje. Die verfluchten Zeiten sind vorbei ... sieben verlixte/ beschiessene Jahre sind vergangen /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/eusa_pray.gif
ACH! Heute do doja te ndaloja akrepat e ores, qe gjithcka te qendroj kshtu sic eshte bis zur Ewigkeit.
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

do doja te shporja gjithcka nga koka ime, te mos mendoja me per asgje dhe te hidhesha ne krahet e gjumit...do doja te grisja kete vello merzie qe si sipar vdekje ka rene para meje dhe me ka verbuar...do doja te ndieja shijen e kesaj vere dhe te gjerave qe deri dje me kthenin humorin...do doja te coja ne dreq te gjithe dhe te zhytesha ne vetmi...do doja te rikthehesha edhe nje here ai qe isha...
 

Ema

Goddes
Re: Re: Do doja...

Dua qe te jete duke me marre ne telefon mua ....
2187573.jpg
 

Ema

Goddes
Re: Re: Do doja...

Do doja te shikoja ndonje cun qe shpreh deshirat me "ze te larte" tek kjo tema /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
 

Guest
Re: Re: Do doja...

Do doja te mos ndihem kurre e rritur, por po ai femije qe vazhdon t´í mbetet hatri per vogelsira dhe vazhdon ti vare buzkat e merzitur...(por, qe di dhe aq shpejt te fale).
 

Guest
Re: Re: Do doja...

Ah, harrova edhe dicka.

Do doja te ishte viti i ri. Mbase cudi kjo deshire, por do kisha perfunduar shume gjera deri atehere dhe me ne fund do kisha kohe te ulesha e qete per te rregulluar pemen...
 

Hellena

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Do doja te isha diku vetem tani ... mundesisht ne ndonje vend ekzotik te isha e rrethuar vetem nga uji i kristalte i oqeanit , disa palma qe me ben hije .. dhe te kisha duke pire ndonje koktei .. .
 

Ema

Goddes
Re: Re: Do doja...

/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
Do doja qe kjo gjendje te zgjase pergjithnje /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/frown.gif
Puf
 

Ema

Goddes
Re: Re: Do doja...

...do doja qe neser data te ishte 23 gusht 2008.Nuk do shkoj te festa...:(
 

Mono

Forumium praecox
Re: Re: Do doja...

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Calipso</div><div class="ubbcode-body"> Ej,po tani?
C'do ndodhe tani? </div></div>
Tani?
Tani...
Tani duhet te kerkosh per nje tjeter burim frymezimi. Ne fund te fundit ne e shtyjme jeten ne pritje.
Gjate pritjes shpresojme per dicka, ose per nje tjeter frymezim pritje.

Sot nuk fle dot, ndoshta nuk do mundem kurre. E veshtire te shohesh te tashmen (tani) me te ardhmen (kurre) te ulen bashke ...
E cuditshme se si jashte dritares sime pak centimetra me tej ka nje ndjesi qe nuk e ndiej, qe nuk e perjetoj... dhe dua ta perjetoj te gjithen.
Dorezohu... eshte me e lehte. Pafajesia do te shpetoje edhe nese ke bere dicka ne ndonje dite te erret... edhe nese nuk je i lumtur kurre.
 
Top