Re: Do doja...

bobo

marksist-enverist
Re: Re: Do doja...

jeto mqytet... /pf/images/graemlins/laugh.gif , nejse me tnime e kam!
se po tjetom mkatun..., ua din ronsin! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ildina

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Do te doja te mos me dhimbte koka...keshtu qe une sdo kisha frike /pf/images/graemlins/frown.gif

Do doja te mos merzisja asnjeri...sidomos dike qe e kam shume shume xhan...dhe qe e dua me shume se asnjeri tjeter ne bote.
do doja qe te me puthte mami ne kete momente dhe te me thoshte qe me ka xhan.

ufffa :shrug:
 

abs

nuk e di...
Re: Re: Do doja...

keshtu do te doja te qeshja me dott.ta perqafoja fort, e mos ta shoh te merzitur... :angel: :wub:

1_m.gif



:wave:

ps: bulloni,eh, ti jeton mesaduketne nje planet tjeter s te bje me ra neper katund :wink: :rockband:

:tipsy:


-------------------
perqafim...
 

romeo

Forumium maestatis
Re: Re: Do doja...

do doja qe ne keto momente mos te isha ketu po afer dikujt shume te rendesishem per mua...
 

romeo

Forumium maestatis
Re: Re: Do doja...

do te doja qe absi te mund te perqafonte fort dott dhe keshtu ajo nuk do te ishte e merzitur /pf/images/graemlins/wink.gif
 

eM

Paper Moon
Re: Re: Do doja...

Do te doja te dilja...

kam tre dite qe mesoj per nje test qe e di nuk kam asnje shans per ta mare. Gjithashtu me ka mare urija, pertoj te bej ndonje gje... do te doja dike qe te gatuante per mua... ehh :rolleyes:
 

Ema

Goddes
Re: Re: Do doja...

...do doja te vidhja firmen e Alinos. :rolleyes:

Shefi im po kendon me ze te mbytur neper zyre "Mi ritorni in mente..."
 
I

insane

Guest
Re: Re: Do doja...

Fillimisht postuar nga Paper MooN:
[qb] Do te doja te dilja...

kam tre dite qe mesoj per nje test qe e di nuk kam asnje shans per ta mare. Gjithashtu me ka mare urija, pertoj te bej ndonje gje... do te doja dike qe te gatuante per mua... ehh :rolleyes: [/qb]
do doja te gatuanim bashke /pf/images/graemlins/wink.gif
 

abs

nuk e di...
Re: Re: Do doja...

ah sa do te doja, te zgjoja ne vetedijen e Femres shqipetare Forcen e intelektit te saj per ekuilibrin rolit ne familie dhe ne shoqeri.

Femra eshte ajo qe po mban familiet e ngujume, femra duhet te jete ajo, qe parandalon gjakmarrjen!
femra duhet te jete e vetdijshme, se lind kriminelin...prandaj AJO duhet te ndergjegjsohet per cfare ben. Te jete e zoja te vendos!

(ju lutem, mos me keqkuptoni, nuk pergjithsoj)
----------------------

ajo thoshte: `burri im ishte pijanec, patriarkal, beme 8 femi, njerin e shita per te mbajtur te tjeret...dhe...

----------------------
ah sikur...
sa do te doja...
 

Admir

Forumium maestatis
Re: Re: Do doja...

Do doja...per absin... :kiss: /pf/images/graemlins/smile.gif

nosegay.jpg


:wave:
 

b.k.

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

do doja qe njerezit te ndalonin te lendonin te tjeret thjesht sepse nuk dine te komunikojne, ose sepse zgjedhin mos-komunikimin si menyren me te lehte te zgjidhjes se problemve idiote qe egsitojne vetem ne mendjen e tyre.
 

edda

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

...do te doja qe ai te vinte dhe me ate zerin e tij te embel te me thoshte ne vesh se donte te bente dashuri me mua...buzet e tij te takonin supin tim, duart e lemuara te me perkedhelnin fytyren e pastaj te zbrisnin poshte, te pershkonin gjithe pjeset intime...do te doja te degjoja frymemarrjen e tij ndersa me zhvishte ... te prekja lekuren e tij te djersitur ..te degjoja frazat palidhje "je e mrekullueshme" "gjysemerresira te tregon akoma dhe me te bukur" "je si shpirt" dhe te ndieja rrahjet e zemres se çmendur..renkimet..kafshimet...puthjet ..
Ne fund do te doja te mbeshtesja koken ne kraharorin e tij dhe te rrinim ashtu ne qetesi ....il riposo dei guerrieri /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Juir

Forumium maestatis
Re: Re: Do doja...

Fillimisht postuar nga smile:
[qb] ...do te doja qe ai te vinte dhe me ate zerin e tij te embel te me thoshte ne vesh se donte te bente dashuri me mua...buzet e tij te takonin supin tim, duart e lemuara te me perkedhelnin fytyren e pastaj te zbrisnin poshte, te pershkonin gjithe pjeset intime...do te doja te degjoja frymemarrjen e tij ndersa me zhvishte ... te prekja lekuren e tij te djersitur ..te degjoja frazat palidhje "je e mrekullueshme" "gjysemerresira te tregon akoma dhe me te bukur" "je si shpirt" dhe te ndieja rrahjet e zemres se çmendur..renkimet..kafshimet...puthjet ..
Ne fund do te doja te mbeshtesja koken ne kraharorin e tij dhe te rrinim ashtu ne qetesi ....il riposo dei guerrieri /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
Ecco n'altra che si sveglia con le mutande bagnate al mattino /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top