Re: Do doja...

bobo

marksist-enverist
Re: Re: Do doja...

e di dhe un, ashtu sic dua ta di!-se sa mendon per mu; kur jam keq, se kur jam mir e din te gjith... /pf/images/graemlins/smile.gif
 

bobo

marksist-enverist
Re: Re: Do doja...

Fillimisht postuar nga Blue:
[qb] ops kam ngatrru teme /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
mirs`erdhe, Blu!, e ke librin me veti?..., ulu andej nga funi..., edhe pse kena fillu, ti do e kapesh temen... thuj ate ca do doje?
 

bebi

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

aman se ktu n'af ka shum snobista qe ecin me turmen!
nuk kisha dasht me i fut mendje t'keqe pjeses masive t'antarve... :devil:
masandej, duhet me ken ora shum e gjat qe me e than me detaje, fije e per pe ate qe du...

he se nji deshir po e tham: kisha dasht me m'dhan mundsin me shpreh nji deshir e me ma plotsu /pf/images/graemlins/smile.gif
a e dini se ca kisha than? /pf/images/graemlins/laugh.gif

deshiroj qe t'kem edhe 1000 deshira t'tjera! /pf/images/graemlins/tongue.gif

po e marrim vedin me t'mir, po e kalojm me humor... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Guest
Re: Re: Do doja...

puce se nuk te thote gje ajo esh goc e mile /pf/images/graemlins/laugh.gif

sa bukur qe ngjakeni tju bej nje fotografi ? /pf/images/graemlins/smile.gif :rolleyes:
 

bebi

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Neo mos i fut zekthat Af-istave /pf/images/graemlins/tongue.gif

Proto, ke definacion perfekt mbi fjalen goc e mile! /pf/images/graemlins/smile.gif

(kerkoj t'falun mbi shqipen teme, e di se asht :mad: !)

hajt proto se po t'puthi ty meqe s't'kam puth kurr, se ke zemer t'mire, vec me bashku njerz don :lol:
 

Ema

Goddes
Re: Re: Do doja...

Sapo lexova kete:
"I don't understand a God that would allow us to meet
When there is no way for us to be together.

City of Angels " qe e kish hedhur Beba ne nje teme tjeter.

Duke e marre si pikenisje sot kam nje deshire te vecante:
-Qofshi ne keto momente me njerezit qe doni me fort dhe gjerat qe keni me prane mbecin me ju gjithnje.U befte nje pak gjaku me miqte e mire,te dashurit dhe familjet per te cilin gjithe ditet qe do vine ne vazhdim te mund te jene te lumtura!
Me gjithe zemer:I wish!!! /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Seriozi

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Do te doja te isha nji çik me teper serioz,thone qe ndikon shume ne pershtypjen qe ju le femrave,per mire kuptohet.
 

edda

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Do doja qe mistreci te mos ndryshonte kurre /pf/images/graemlins/smile.gif

p.s. femrat sikur tu duhet te zgjedhin midis shakaxhiut dhe seriozit zgjedhin gjithmone kte te fundit..degjo mua ti /pf/images/graemlins/wink.gif
:wave:
 

Seriozi

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Fillimisht postuar nga smile:
[qb] Do doja qe mistreci te mos ndryshonte kurre /pf/images/graemlins/smile.gif

p.s. femrat sikur tu duhet te zgjedhin midis shakaxhiut dhe seriozit zgjedhin gjithmone kte te fundit..degjo mua ti /pf/images/graemlins/wink.gif
:wave: [/qb]
:confused: :rolleyes:
Te fundit d.m.th. seriozin /pf/images/graemlins/frown.gif ,atehere pse te mos ndryshoje une. :shrug: apo ka ndnonji lapsus aty me siper.
 

Ema

Goddes
Re: Re: Do doja...

Radioja po transmeton :
"Quando so che non sarai più mia,
strappero quella fotografia
perche fà male rivedere che
tu sei ancora li vicino a me."
:confused: /pf/images/graemlins/frown.gif

Miss Italia e ketij viti mund te quhet edhe "Miss Karamelja",shume e embel...
Kam peseminuta qe shikoj nje plake qe perpiqet te kaloje vijat e bardha me nje shkop qe i dridhet dhe s'ja del dot.
Parmbreme degjova per here te pare ate kengen me "te gjithe djemte si palla @#]# " dhe u shakarisa se si keto dy sorrat(shotat) s'e kane hic problem me fol si eshte rende te flase nje mashkull.
...shume degjenerim...

Per te qene brenda temes do doja te gjeja nje pale rroba te bukura,ose nje fustan te lezetshem po me duket eshte rrit shkalla ekzigjences ne infinit... :sleep:
 

abs

nuk e di...
Re: Re: Do doja...

:mad: e revoltuar thellsisht :sleep: , do te doja te kapen vjedhsat e villes tone tek lagje_ja e thashethemit... :devil:

...kena pagu dhe taksat e jo pergja.vetem un pershembull m duket se e kam pas kap numrin 3000. :wink: /pf/images/graemlins/laugh.gif

dhe,...pse e zan me pune shume...
DO TE DOJA...


:angel:

-------------------
ehe,...do te doja...
 

Ema

Goddes
Re: Re: Do doja...

Do doja edhe qe Diapazoni te ishte nje cike me i permbledhur:

Shikoj njerez qe shkruajne ketu sikur jane duke leshuar bajga,pa pike interesi,pa lidhje,pa ndonje mendim te vertete ne thelb,po vetem e vetem nga mania per tu dukur.
Nuk e kuptoj ca rendesie ka te besh "Colpo" te dikush qe s'e ke idene se kush eshte???

Abse ju kan vjedh vilen motra? :eek:
 

Seriozi

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Fillimisht postuar nga MisSeD:
[qb] Kshtuja:
carezza.gif
[/qb]
Do te doja te vije pikat mbi "I"
 

Ema

Goddes
Re: Re: Do doja...

Jam rruges Mistreci,po qekan te pafundme I-te qe kerkojne pika permbi to.
...

:angel:
 

abs

nuk e di...
Re: Re: Do doja...

Fillimisht postuar nga KuKull QarAmaNe:
[qb] Do doja edhe qe Diapazoni te ishte nje cike me i permbledhur:

Shikoj njerez qe shkruajne ketu sikur jane duke leshuar bajga,pa pike interesi,pa lidhje,pa ndonje mendim te vertete ne thelb,po vetem e vetem nga mania per tu dukur.
Nuk e kuptoj ca rendesie ka te besh "Colpo" te dikush qe s'e ke idene se kush eshte???

Abse ju kan vjedh vilen motra? :eek: [/qb]
ehe :mad: :eek: /pf/images/graemlins/tongue.gif
na e kan rremby... :cry:


ps: cfare desha me than, edhe bajgat bejne pune te mire goce :wink:

:kiss:


--------------------
Dua...
 
Top