Qeshni dhe hiqeni stresin me kete chit chat politik

Klinton

Primus registratum
Qeshni dhe hiqeni stresin me kete chit chat politik

<ul type="square">
[*]Pyetja e Dhjetorit.
[/list]


<ul type="square">
[*]A ishin votimet e lira në Shqipëri? A duhet të përsëriten ato?
[/list]

Ju lutem shprehni mendimet tuaja, por mos shani, kush përdor fjalë fyese do ti fshihet mendimi.


Emri:

Mendimi:


fatos: ej bura qka jeni tu fol musliman e ortodoks je lutem feja e shqiptarit eshte shqiptaria.
pidh pidh krejt jon

Ndregjoni: Politike Shqipetare Kot Fare.... Iku Enver Hoxha erdhi Sala Bom Jete nja 6 vjet Por qfar te thuash vje Fatose Taman si Enveri Enveri i Dyt..... Sali Berisha The BEst **** the Rest

lulzim: une vetm jam mire nohse per kete faqe te mire qe ekni per eshes shum me ved per kte faqe une jam nga kosova edhe e dush qiprin shum shum shum shum shum shum shum

agoni: politika shqiptare esht ber si sporti ne irak e sporti esht ber si politika ne irk

zhaklin: une dua qe te githa kengetaret sidomos vajzat shqipetare te vishen si mas modes por si mas kokes

adelina gonxhi: po te perseriten.

niko: [te gjithe e kemi nje baba,dhe enver hoxha ishte babai yne]thenie e fatos nanos,c'fare hipokrizie!!!!!!!!!!!

fatos nano: dje u takova me sali berishen dhe biseduam per ndarjen e fondeve qe na kishin dhene,sigurisht morem nga nje birre.nuk biseduam per zgjedhjet sepse,nuk kishim kohe.sa per fondet,vendosem qe ti ndajme pergjysem.
une mendoj se nje pjese e mire e ketyre qe ofendojne dhe shajne ne kete faqe mbi baza politike dhe fetare duhet te kene kaluar nje femijeri te keqe dhe ka mundesi qe edhe te jene perdhunuar ne ate periudhe si te tille mendoj se duhen neglizhuar dhe te trajtohen si te semure dhe te pa ndreqshem nje gje eshte e mire ketu qe nuk jane te vetem pasi ketu ka klinika qe merren me kurimin e tyre dhe ato e kane emrin pune jam i sigurt qe pas nje fare kohe do te sherohen nga puna (........pak veshtire po qe se eshte gjenetike.)

genti: Ju jeni interesant ju kerkoni shqiptareve qe jetojne ne Canada te japin mendim ne se ishin zgjedhjet te lira apo jo. une nuk mendoj se ndonjeri nga ne ketu mund te jape nje mendim te sakte per kete e vetmja gje qe eshte e sakte ketu eshte qe krijohet nje pasqyre e sakte e emocioneve qe kane njerezit ketu dhe qe edhe ato jane pengje te kohes kur kane lene shqiperine dhe jane vendosur ne shqiperi.per me teper nuk kam cfare te them pervec se me pak komente emocionale dhe me shume pune ne ndihme te shqiperise pasi jam i bindur qe nese nje kanadez apo amerikan do te lexonte keo mendime do te skandalizohej nga ngritja intelektuale si dhe nga menyra e konceptimit qe kemi. pershendetje te gjitheve!

a: politika shqipetar eshte kufiri

a: plitika shqipetare eshte kufiri

kushtrim: mua ma merr mendja se fatos nano me gjith parti sicialiste duhet shfarosur se ata nuk jan shqiptar ata jan nje popull i ardhacak ne kosov ata jan serbo-grek...

Qivaçi i Gatshëm: Pa shihni të gjithë se ku doli çështja! Më së fundi jua dëshmoi Leopard Ziu me thirrjen “GJITH SHQIPTARET E FESE ORTODOKSE DUHET TI MASAKRUAR EDHE TE GJITHE DUHET SHFAROSUR”. (Më falni për këtë shqipe, por e ka shkërdhyer kësisoj Leopardi, dhe unë po e riprodhoj si e shkruan ai i Ziu.) Pra, ky e di që këta qenkan “SHQIPATRË”, si e thotë vetë, por duhen “MASAKRUAR” dhe “SHFAROSUR”. Pse? Sepse “ATA E KANE FENE E ARMIQEVE TANE GREK DHE SERB DHE PER AT ARSY DUHET SHFARROSUR AJO POPULLAT E FELLIQET …”. Aferim. Për këtë forum të mendimit shpallja hapur e kësaj alternative duhet të jetë fitore e madhe. Menaxherët e sitit le të premtojnë sa të duan se “kush përdor fjalë fyese do ti fshihet mendimi”. Fyese? Bah, ç’ne! Mirëpo, meqë realiteti i fakteve nuk është aq i thjeshtë sa e di Leoprad Ziu dhe meqë ndër grekë ka edhe një pakicë muslinane, sikurse ka edhe ndër serbë një pakicë të tillë, të gëzohemi o miq që erdhi dita e lumë kur Leopardzinjtë si ky, pa brekë në bythë, do të MASAKROJNË dhe SHFAROSIN shqiptarët ortodoksë dhe do të puthen e përqafohen buzë më buzë, madje llapë më llapë, si vëllëzër me SERBËT MUSLIMANË dhe GREKËT MUSLIMANE. Flasim prapë, po t’ua ketë qejfi, sidomos me ata që janë nga Kosi, se mua këtu më keni dhe i kam do sende edhe më të ëmbla për “vëllezërit e rinj” që duket se paskët zbuluar.

BlAcKLeOpArD: UN MENDOJ SE GJITH SHQIPTARET E FESE ORTODOKSE DUHET TI MASAKRUAR EDHE TE GJITHE DUHET SHFAROSUR NGA TOKAT SHQIPTARE SIDOMOS FATOS NANON ME BASHKEPUNTORE TE TJERE DHE ORTODOKSET E SHQIPERISE SE ATA JANE PROBLEMI I SHQIPTAREVE ATA E KANE FENE E ARMIQEVE TANE GREK DHE SERB DHE PER AT ARSY DUHET SHFARROSUR AJO POPULLAT E FELLIQET ---&gt;&gt; DITA DO TE VIJE KUR DO TE SHFAROSEN--&gt;&gt; **** YOU ALL ORTODOKS IN THE WORLD

Ballisti: RRNOFT SHQYPNIJA ETNIKE SHQIPNIA SHQIPTAREVE VDEKJE TRADHTAREVE

Tahir Berati: Sic duket mesazhin e fundit e paske shkarravitur nen ndikimin e emocioneve sepse nese kthehesh dhe e lexon do ta shofesh se sa bosh eshte. Per informaten tende nuk jame nga Berati (edhe pse ma thote mbiemri) por nga Shkodra. Shkodra e Demokracise! Se dyti nese jane djegur njerezit ne Berat kjo ska te beje me gjithe Beratasit. Mendo e flit dhe mos e hudh fjalen si lopa baglen. Supozimi im se ishe Kosovare ishte i gabuar dhe me vjen keq qe trurit tende te vogel i dhashe edhe nje teme me teper per tu munduar. Por pasi qe jemi aty ku jemi ne bised le ta theme nje: Hashim Thacin ta krahasojne me Fatos Nanon munden vetem debilat. Pse? Sepse Thaci me pushke ne dore luftoi kunder gjakpiresve serb kurse Fatos Nano jeton me teper ne Athine se sa ne Tirane, femijet i studiojne ne Athine, dhe takohet me serbet tash e pas (Milloseviq, Koshtunica etj). Gjate luftes ne Kosove ne pushtet ishin socialistet keshtu qe Thacit te shkret nuk i mbeti me ke te bashkpunoje perpos me pushtetin aktual. Ne te gjitha pikpamjet Thaci eshte shume me afer me Berishen se me Nanon. Sokol te lutem mundohu ta mbashe biseden ne nivel me argumente se perndryshe do fitoje pershtypje se jame duke biseduar me ndonje nxenes te shkolles fillore. Te lutem kthehu dhe lexo mesazhin tend te fundit dhe shkruaj dicka me serioze sepse sa here qe po kthehem dhe e lexoje me vjen me teper per te qeshur.

Sokol Xhahysa: Per shkarrashkrusin edhe Per shkarrashkrusin edhe Tahir edhe Berat. Me pare mu be qefi se nuk kisha gabuar ne percaktimin qe te beja. E dyta e kam shtepine ne mes te Tirones ndersa ti qenkerke nga Berati atje ku njerzit i dogjnin te gjalle ne mes te qytetit. Me jepje nje rekomandim qe ne rast se nuk te kuptoja perseri duhet te vizitohesha, sinqerisht me erdhi keq qe kam humbur kohen me ty ose me sakte me nje person qe i njeh shume mire mjeket psikiater. Ndonjehere kur te shkosh per vizite atje dmth te psikiatri me njofto se si te shkoi vizita se jam ne merak. Persa i perket Hashim Thacit po te kujtoj se eshte miku me i ngushte i Fatos Nanos te cilin ti e quajte tradhetar te kombit shqiptar.A e ke pare nje nje emision televiziv ku tregon Fatos Nanon me marksist-leninistet kosovare ne Zvicer, po ta kujtoj une qe njeriu qe mundesoi viziten dhe prezantoi Fatos Nonen(mbiemri nuk eshte gabim i imi por keshtu e prezantoi Hashim Thaci ate nate Tosin, sidoqofte te cilesosh tradhtar Fatos Nanon dhe patriot te Hashim Thacin eshte njesoj sikur te quash Enverin te keq dhe Nexhmijen te mire. E di punen e bishtit te qenit ashtu eshte dhe pune jote sado te hiqesh se don me sha komunistet nuk e fsheh dot qe je i tille, mos te vij turp se shqiptar nga Berati qenke atje ku ne vitin 97 i digjnin njerzit e gjalle.

Bashkim S.: Po edhe zogjet ne deg e dijne qe nuk kane qene te lira! Pse Europa kerkoje doreheqjen e Fotaq Nanos, kryetarit te KQZ? Pse? Sepse kishte punuar mire? Me siguri jo!!! U be cka u be po le te shohim qe zgjedhjet qe vijne mos te manipulohen perseri. Duke e njohur dhelpren komunisto-progreke Nanon kja eshte e pamundur. Por sic duket do ja haje edhe atij korrupsioni koken shume shpejt.

Tahir Berati: Sokol, ti sic duket aftesine e te kuptuarit e paske te kufizuar ose nuk deshiron te kuptosh. Aftesia yte e perceptimit qenka Bardh &lt;-&gt; Zi. Po ta theme per heren e fundit dhe lexo me kujdes: TAKIMI NANO&lt;-&gt;MILLOSHEVIQ ISHTE TAKIM TE CILIN MUND TA BENTE VETEM NJE TRADHETAR DHE POLITIKAN I KORRUPTUAR SIC ESHTE NANO D.M.TH EDHE PARTIA SOCIALISTE ME PERKRAHJEN E KETIJ TAKIMI KA BERE NJE AKT KUNDER SHQIPERISE DHE SHQIPTAREVE NE PERGJITHESI! E QARTE? Nese edhe kesaj here nuk e kupton te lutem sa me pare kerko ndihmen e mjekeve. Edhe nje ta theme - e njejta vlen edhe per Rugoven i cili i takua si u takua me Milloshin dhe ende pa asnje pik marreje vazhdon te jete prezent ne skenen politike Kosovare. Hashim Thacit nje send i till nuk do ti kishte ndodhur kurr me dite qe edhe e vrisnin ndersa Rugova qiste dhembet me Milloshin ne divanet e Beogradit. Kete po e theme sepse me siguri je nga Kosova (Xhahysa ka ne Kosove). Vetem mos me thuaj qe e perkrah Ibrahim Rugoven sepse ne ate rast e gjithe kjo polemik me ty paska qene e kote!

Ilirjan Syziu: Votimet u kryen nen Mbkqyrjen e Vlleheve si Fatos Nano,xhaxhai i tij Fotaq Nano,vllehu tjeter Edi Rama epo ti presh ne atdheun tend e te gjesh belane me njerzit me bastarde te Europes le po thone jo jugu apo veriu sic mund te keni lexuar per vllehun tjeter Kico Blushi dhe per informacion nje vlleh tjeter Ben blushi eshte prefekt i korces,Keta njerez nxisin percarje mes Shqiptareve.

salvatore falki: Une jam italian po pak skip. Lexoj nji emere Gaqiu qe flet se berisha do cekic kokes. ai ka te drejte sepse ketij Ganiut apo Gaqiut i mungojne proteinat qe nga koha e Enverit kur merte mish me liste, keshtu qe ky Gaqiu nuk ka "fuqi" as per njeriun me te cilen eshte martuar prandaaj i do Ilir Meten me Tosin Eh mor gani cna i paske ngjare Dulles.

erlir: a ishin te lira? une mendoj se ishin te lira.a kishte presion ne zgjedhesit?padyshim qe kishte dhe ky presion shton stresin ne jeten e shqietarev. e.a kishte paregullesi? kishte shume parreguellsi nga te dyaj anet e politikes

Ganiu : Votimet ishin shumë të lira, berisha do çekiç kokës.....haaaaaaaa

Sokol Xhahysa: Ok Tahir, Meqenese perseri nuk ta flitka goja nje llaf per takimin e Nanos me Miloshevicin, une perseri nuk te ve faj sepse si do ta denosh ti ate takim ku u vendos te vriten me mijera shqiptare te Kosoves kur per takimin Nano Miloshevic edhe Partia Socialiste e perkrahu. A kam uune te drejte neqoftese ma lejon dhe Ti te nxjerr konluzion qe partia socialiste eshte mocal si e ka quajtur vete shoku Fatos dhe neqoftese Fatos Nano eshte tradhetar a e di ti se ai eshte ktyetar i Partise Socialiste.

Tahir Berati: E qarte eshte se demokracia dhe parimet e demokracise jane ende larg Shqiptareve. SOKOL, nese jame kunder Sales nuk do te thote qe jame pro Nanos!!! Bile theme qe Berisha eshte dem me i vogel per Shqiperin se Nano! Nano nuk e ka shoqin per dinakeri dhe grekomani dhe eshte e zeza qe e Shqiperise! Kaq per kete. Sa i perket takimit Te Nanos me Milloshevicin dhe Koshtunicen nuk kame koment. Vetem tradhetari dhe i shituri mund te beje ate sec bene NANO! Ai per lek shet edhe nenen e vet e jo me Shqiperine!

Sokol Xhahysa: Sh. Tahir(nuk besoj se je arrixhi mgjs nga mbiemri ashtu dukesh ne mos qofte pseudonim). Mire Dr Berisha ka faj se nuk dha urdher per goditjen e krimineleve qe dogjen Shqiperine, nuk e di ne je dhe ti zjarrvenes po nanot,caushet,gjinushet,malajt,brokajt,qilime t e 90% e kallash parlamentit a kane ndonje faj. Meqe ra fjala cèmendim ke per takimin e nanos me miloshevicin i cili eshte kriminel lufte. E di si thote francezi dy veta qe rrijne ngjasojne=nano-miloshevic

Genti : Mendoj se nuk ka zgjedhje te lira me nje komisjon te drejtuar nga xhaxhai i fafos nanos apo antar dajen e bashkim finos. Nuk ka zjedhje te lira kur nuk perfshihen ne listat e votimit 500000 shqiptar.

Tahir Berati: Edhe nje Adi - te gjithe qe nuk mendojne sic mendon ti qenken agjent te sigurimit dhe spiun te huaj! A te kujton ne dike ky fjalor? Fjalor tipik komunist! Cilido qe shajka Salen qenka automatikishte socialist dhe spiun? Ksaj i thone bilet per ne DIKTATUR! Kuptoni qe Sala eshte vetem figur ndersa Shqiperia duhet te jete ideali i te gjitheve e jo Sal Berisha! Per informaten tende Ardi - familja ime ka qene e persekutuar ne kohen e Enverit, jame pjesmarres nder te paret ne demonstratat kunder komunizmit dhe anetar i dikurshem i PD-se. Mirpo mu per shkak te demokracise, e gjeje forcen dhe e kritikoj Sali Berishen i cili eshte nje patriot i vertet por jo dhe politikan i zgjuar!

Tahir Berati: Per Adin - Besimi se dikush eshte i pagabueshem mund te coje vetem ne diktatur Z.

Adi:! E njejta edhe me Saliun. Nese ti pretendon dhe thua qe ai eshte i pagabueshem atehere je duke vene me dore te vete gurin e rruges per ne diktatur. Te merremi vesh - Saliu i ka meritat e veta dhe askush nuk deshiron dhe nuk guxon t'ia mohoj! Mirpo '97 ka mundur ti ndodhe vetem njeriut i cili eshte 1) kokbosh ose 2) naiv ose 3) i korruptuar e njera nga keto te triat vlen per Sali Berishen! Cila? Gjeje vete ose do ta thoje historia per ca vjet! Qofte ai edhe vellau im kjo eshte e vertet! Kaq! P.S. Sa i perket ketyre fundrrinave qe shkruajne ne kete diskusion si Andrea dhe Arben Dibra i lus administratoret e kesaj faqjeje ti largojne ata sa me pare!

Luli Andrea: ! - ti je grek ka mundesi sipas emrit

Andrea Cino: Me vjen shume keq me Z Arben Dibra qe mereni me nje njeri qe e ka emrin Maliq. Sic e dini Maliqi ka qene kenete pra Maliq =Qelbs.

Arben Dibra: O Maliq cfar Sale dashke me sha ti? Ti shkruan me gabime ortografike o injorant, megjithese dhe Pali Miska si puna jote ishte karrocier, ta thashe njehere mos u dhjas,te pakten na trego se kush te meson me sha shqiptaret.Emrin mos na e trego se pastaj te bjen infarkt ose mund te behesh per te ndrruar mbathjet.

arjan: zgjedhjet ishin me te lirat ne bot

Maliq Lushi: Arben Dibra ---Mos kujto se kemi ne frik, dhe mos i ofendo gjerzit ketu se tregon sa kulture ke ne familje. Se Salen e shajm sa duam, dhe nuk kemi frik se do na marresh ti emrin, malok.

Arben Dibra : O ju "trimcake" qe shani Sali Berishen, po shkruani emrin tuaj te vertete te pakten.Sepse ne mendojme se keni frike ose sic po thote nje miku im : i shpeton shurra kur kujtojne emrin e doktorit, pse dhjaseni o vajza??

Erion: Nese ishin votimet e lira dhe te ndershme une nuk do te jap mendimin Tim sepse mund te anoj nga nje krah por po ti referohemi verejtjeve te KE dhe sulmit te socialkomunisteve per shkarkimin e komisionit qendror te votimeve, nuk ka nevoje per koment se zgjedhjet ishin te dhunuara sic ishte konkluzioni i Keshillit te Europes.

George W.Bush: Mr.Sali Berisha is a bright man.He is the only one who can lead Albania.And this is my father`s opinion too.All the best.

George Bush: Sali Berisha is f.... idiot. He will see what I will do to him. Berish is just a stupid guy. Don't know any think about politics. All the best GB

Adi: Votimet ne Shqiperi ishin te lira,por kjo s`do te thote se ishin te rregullta dhe te ndershme.E si mund te ishin te tilla kur gati 500 mije vete nuk munden te shprehnin alternativen e tyre.Komentet se kush eshte fajtor per kete e keni bere poshte me se miri

Adi: Fale Zotit qe percaktimi se kush eshte Sali Berisha nuk ka ngelur ne dore te Tahir Beratit.Te gjithe e dine se c`perfaqeson figura e tij e kush eshte ne te vertete Sali Berisha. Nje gje ta kesh te qarte se Sali Berisha ishte i vetmi shqiptar deri me sot qe u perpoq qe shqiperia te drejtohej nga shqiptaret.Dhe te gjithe shqiptaret kudo duhet ta kuptojne se pa stabilitet ne Shqiperi s`ka per te patur kurre bashkim,vetem percarje nga fqinjet e bota. Sa per forcen e trete politike,pervec sateliteve te PPSH e agjenteve te sigurimit si S.Godo,G.Pollo e te tjeret e vetmja force politike qe mund ta coje Shqiperine perpara eshte PD,shqiptaret e vertete,sido qe komunistet se bashku me serbin e grekun jane perpjekur ta shnderrojne ne nje opozite ne favor te tyre.Por une kam besimin e jam i sigurt se koha do vi kur edhe kjo lufte do marre fund. Ti Tahir Berati meqe vete na qenke kaq "i zgjuar"e te tjeret kokbosh,nuk te vjen keq po te te pyes se kush do ishte per ty alternativa jote konkrete dhe ti vete si individ si do perpiqeshe per nje zgjidhje,kuptohet pervec ofendimeve te tua brilante.

L. B: Pse ne shqiptaret nuk dim me mbaijt shte me te (vertet ne dim por nuk dojna pse???) Se nje Kandidat partije lufton vetem per nje karrik e jo per ta ndertu shtetin. kur mbushem mend ne shqiptart???? a mus duhet gjdo kandidat qe don mu ba president me qu nja 1 vit ne nje shtet te zhvillum e me pa se qysh duhet me punu nje President i menqur?????????????

L.B: O DRITON MOS PERMEND KETU MASAKRA TE SHKIVE SE KJO NUK ESHT HAJGAR,E MOS HYN FELLUTAV TE LUTEM SE SI PO ME DUKET EDHE TI KOKE SI FATROSI(PO MENDOI GREK)
DRITON UNE MENDOJ SE DUHET MASAKRU SALIHUN DHE TE TJERET MASAKRA SI ENVER HOGJA MASAKRA TE SHKAUT.

A.K : Une per vete mendoi se duhet me i vra te dyt se tjeter zgjidhje nuk kah.ather noshta merr frym shqipnja ma mir.
Tetovare mos harro se dhe berisha kure ishte ne krye te shtetit priti kriminelet e beogradit kujto paniqin dhe bullatoviqin .E sidomos kete te fundite shkoi e priti ne hahe te hotit ku pas shkuane ne Tirane dhe drekuan . pas kure u be dhe president deklarohej ne zyrat e NATO-s se kunder bashkimite te shqipetarve dhe nderrimit te kufinjve te shqiperis se soteshme londoneze .Ta dishe se as berisha dhe as nano nuk ndrrojne nga njeri tjetri ata thjeshte jane bandite dhe shkaterrues te themeleve te NENES SHQIPERI.ata te dy duhet te largohen nga Shqiperia njehere e gjithmone ta lene Shqiperine te qete per tu forcuar dhe ndertuare.Kure ata te dy te largohen nga skena politike atehere shqiperia do te marre frymen e Lirise demokratike.

Tetovari: Kujte me se tepermi i konvenon pozita momentale e Shqiperise? GREKUT DHE SERBIT! Kush nga skena politike Shqiptare ka lidhjet me te ngushta me Greket? NANO dhe PS-ja! Pse FATOSI (dhe anetaret e familjes se tij) me teper qendron ne vilen ne rrethine te Athines se ne Tirane? SEPSE ESHTE NEN NDIKIMIN DIREKT TE SHTETIT HELEN! Cili nga politikanet Shqiptare u takua me kriminelin Miloseviq? NANO! Cili nga politikanet Shqiptare para intervenimit te NATO-se tha qe Kosova duhet te mbese pjese e Serbise? NANO! PAS KETYRE PYETJEVE (FAKTEVE) VETEM IDIO** DHE DEBI** MUND TE JETE SIMPATIZANT I FATOS NANOS. KUPTONI QE NUK MUND TE JENI PER TE DYJAT NJEKOHSISHTE: NANON DHE SHQIPERINE!!! OSE NANO OSE SHQIPERIA - VENDOSUNI!

Bujari: Ne te gjithe neve, kur mendojme per pleqerine dhe vdekjen, zgjohen emocione jo forte te mira. Mirpo duke lexuar diskutimet e meposhtme me lindi nje ide pak qesharake. **** A e dini se mos te ishte pleqeria sot do ta kishim ende ne pushtet gjakpiresin ENVER. Sikur mos te ishte pleqeria NANOA dhe SALA do te grindeshin perjet per pushtet etj, etj. Koha e tyre po kalon e ata ende nuk e shohin - do ta mbajne Shqiperine edhe ca kohe ne iluzionet e tyre por MEDOEMOS qe dielli do te DAL edhe per MEMEN SHQIPERI. Ju te PD-se dhe JU te PS-se qe ia doni te miren SHQIPERISE delni nga kto dy LODRA te NANOS dhe BERISHES (cka une e bera pas zgjedhjeve) dhe ejani te formojme nje parti tjeter.

Pandeli: Genc, vetem mos thuaj qe historia e Shqiperise se re fillon me lindjen e Fatos Nanos!!!!! cfare 97 mor vlla i dashur! Historia e Shqiperise se re fillon prej atij momenti kur PS-ja dhe PD-ja te jene opozite!!! (e sidomos PS-ja - femija i metur i Partise se Punes)
 

I love new york

Primus registratum
Re: Qeshni dhe hiqeni stresin me kete chit chat politik

kjo teme nuk ka lidhje chit-chati me anetaret e tjere. tema transferohet tek Barcaleta & humor.
 
Top