Qëllojnë Topin E Golfit Mbi Të Pasmet E Saj, Por Modelja Bëhet Për Spital

Agjenti_007

Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres
Anëtar i Shtabit
kiug_0.jpg

Një kryevepër qesharake. Ajo është Elizabeth Dickson, modelja e Playboy, që mbeti e lënduar gjatë punës së saj. Në vitin 2012, të pasmet e saj u goditën keq nga gjatë një spektakli në një fushë golfi, citon lapsi.al. Në atë kohë ajo ishte shtrirë në një fushë golfi me të pasmet përpjetë në mënyrë që ato të përdoreshin si vend për të qëndruar topin e golfit. Për fat të keq, golfisti gaboi në gjuajtjen e tij duke i shkaktuar një hematomë në të pasme siç duket në foto. Sot, pas 3 vitesh “lepurushja” ka fituar një betejë të gjatë ligjore duke u dëmshpërblyer me 500 mijë dollarë. Ajo hodhi në gjyq Playboy Enterprises për agresion dhe neglizhencë. Ai që e goditi ishte aktori Kevin Klein, që goditi topin e parë në hapjen e Playboy Golf Finals, turneu i revistës “hot”.
article-2581951-1C551E4E00000578-943_636x382.jpg
£££-Liz-Dickson-during-a-Playboy-golf-stunt-that-went-wrong-3250784.jpg
golf-2.jpg
1403_dickson_sp.jpg

 
Top