!?!? PSE ?!?!

Alanis

Primus registratum
Re: !?!? PSE ?!?!

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Angeldeviled</div><div class="ubbcode-body">pse une s'jam e zonja ti jap fund kesaj historie qe po me shkaterron perdite? </div></div>

17/05/2004 wow, shume interesante. vertete pse!?
 

Thamina

Papirus rex
!?!? PSE ?!?!

O te miret njerez te A.F a ju ka kaluar neper mend pyetje te tilla si:
-Pse nuk isha une i ftuar ne martesen e prindreve te mi??? :confused:

Pres me padurim te tjera si keto pytje universale qe fillojne te gjitha me PSE
nuk thua shyqyr...ndryshe do u quaje kopil.:giggle:
 

Johana

Forumium praecox
!?!? PSE ?!?!

O te miret njerez te A.F a ju ka kaluar neper mend pyetje te tilla si:
-Pse nuk isha une i ftuar ne martesen e prindreve te mi??? :confused:

Pres me padurim te tjera si keto pytje universale qe fillojne te gjitha me PSE
1. Sepse ti linde prindrit e prinderve te tu;
2. Ata nuk te kane ftuar per te mos i treguar botes se linde dobic dmth para marteses se prinderve .

Normalisht keta femije te lindur para martese jo vetem qe ftohen ne dasma por kane rol te madh. Djali i vogel mbajtesi i unazes dhe vajza e vogel qe shperndan petale trendafilash jane simbol i ketyre lidhjeve.


JC
 
Top