Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

D-J

Forumium maestatis
Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

Vallai un srrej student jom po kur me pysin car bo them qe jom fireman se dhe fireman jom. Kshu qe un nuk them te verteten qe jam edhe student dhe vetem per kete jom rrenacak. Pa per te qen student jam dhe uni po deshe /pf/images/graemlins/wink.gif
 

rudiuk

Primus registratum
Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

Si nuk e mbyll njeri ket teme idiote :smash: :mad:
 

D-J

Forumium maestatis
Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

Down-market up-market like it or not it has succeeded.
 

rudiuk

Primus registratum
Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

Fillimisht postuar nga Dick Darlington Delarge:
[qb] Down-market up-market like it or not it has succeeded. [/qb]
Ke te drejte tamam per ne qeka..... :thumbsup: :thumbsup: :rockband:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

Coppo qenke kthy ere /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

Sepse populli thot sa do rosh do mesosh!

Kush meson shkencat e natyres, kush ato shoqerororet dhe kush shkencat e refugjatllekut.

/pf/images/graemlins/laugh.gif

Meqe ra llafi edhe une student jam po ne Gjermani! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

albscutar

Primus registratum
Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

NARDI LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

:goofy: :goofy: :goofy: :goofy: :goofy:
 

shkodranja si shpirt

Primus registratum
Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

Fillimisht postuar nga shkodrani_uk:
[qb] shkodrane away ka mundesi ta di kush je ti ihere se dhe ti ndoshta je me studime,dhe ater po te tregoj a kam apo jo:) [/qb]
hej un studjoj ne woodhouse college r u happy now c ya ppl l8r
 

rudiuk

Primus registratum
Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

Fillimisht postuar nga alinos:
[qb] Coppo qenke kthy ere /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
Me 15 jam ne Londer /pf/images/graemlins/wink.gif ...ti ka ke hum :wub:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

Kaq boring asht ai veni sa nele n'ternet /pf/images/graemlins/tongue.gif

Un s'kam hum, me harrun rruges /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
:kiss:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

Hahahhahaha tani u kujtova: po 15 asht sot, apo e kishe per te mujit tjeter :confused:
 

eduart

Primus registratum
Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

pse cfare eshte tuj te ba kjo teme ty mor idjot doopo denieve
 

rudiuk

Primus registratum
Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

Fillimisht postuar nga shkodrani_uk:
[qb] pse cfare eshte tuj te ba kjo teme ty mor idjot doopo denieve [/qb]
Shkodra me lodra jo kaq me nerva..... :smash: :smash: ...koj teme ta shpif se s`ka kuptim, bie ere cmire xhelozi dhe gjithe maskaralliqet qe na nderojne si komb......... :thumbsup: :thumbsup:
 

rudiuk

Primus registratum
Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

Fillimisht postuar nga alinos:
[qb] Hahahhahaha tani u kujtova: po 15 asht sot, apo e kishe per te mujit tjeter :confused: [/qb]
O dreq po atje ka 6 ore ndryshim...mu amu deshen 3-4 dite te me rregullohej gjumi se cohesha ne 4 te mengjesit dhe shihja tv derisa zgjoheshin te tjeret...... /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/wink.gif ...ne korrik do vij ne Tirane....keshtu qe do piqemi.. :thumbsup:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

/pf/images/graemlins/smile.gif

Pse s'thu qe do bakem tatuazhin una /pf/images/graemlins/wink.gif :rolleyes: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

rudiuk

Primus registratum
Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

Fillimisht postuar nga alinos:
[qb] /pf/images/graemlins/smile.gif

Pse s'thu qe do bakem tatuazhin una /pf/images/graemlins/wink.gif :rolleyes: /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Ec e dreq ce do tatuazhin ti....do ia besh fiksim burrit masanej /pf/images/graemlins/wink.gif :wub:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

Jo, jo se nderrojme burrin, e s'kam ca e baj tatoo-n masnej, duhet gjet nji me te njejtin emen /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
p.s. E kam venos! E du, e du, e du!
:cry:
 

rudiuk

Primus registratum
Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

Fillimisht postuar nga alinos:
[qb] Jo, jo se nderrojme burrin, e s'kam ca e baj tatoo-n masnej, duhet gjet nji me te njejtin emen /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
p.s. E kam venos! E du, e du, e du!
:cry: [/qb]
E mire po do me mallkosh mas ca viteve, e do te ngeli fiksim /pf/images/graemlins/laugh.gif :kiss:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Pse gjithe shqiptaret ne Angli thone se jane studente?

Do e baj me i ven ku mos e shof dot vet, ta shofi vec "ai" /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif :wub:
 
Top