Prezantoni Veten ne forum :)

TinkerBell

Papirus rex
Për të gjithë ju që nuk më njihni, jam versioni Tinkerbellës brune :p
E urtë, e butë dhe e sjellshme.
Përshtatem lehtë, ndaj...edhe pse po bëj vitin këtu, për një prezantim dinjitoz nuk është kurrë vonë :p
 

Lisa

Moderator
Anëtar i Shtabit
Për të gjithë ju që nuk më njihni, jam versioni Tinkerbellës brune :p
E urtë, e butë dhe e sjellshme.
Përshtatem lehtë, ndaj...edhe pse po bëj vitin këtu, për një prezantim dinjitoz nuk është kurrë vonë :p
That's my girl:*
 

joetisti_

Locus omnem
po prezantohem: s'kam biografi te keqe. Vetem kam pickuar ca vajza nga prapa, kam puthur disa, kam qene pervers vetem ne nje-dy raste dhe kam pare nga vrima e celsit. Ky jam!
 

Balahk

Locus omnem
po prezantohem: s'kam biografi te keqe. Vetem kam pickuar ca vajza nga prapa, kam puthur disa, kam qene pervers vetem ne nje-dy raste dhe kam pare nga vrima e celsit. Ky jam!
Ate,vrimen e celsin,e kemi bere te gjithe ne :p
Po ketu ne forum, ke pickuar ndonje? :p
 

joetisti_

Locus omnem
nje karakkkakistike (se m'u mor goja) tjeter eshte: Ndihmoj vajzat kur pastrojne shptepine. Kur ndonjera hipen ne shkalle te marre pluhurat siper bufese, une i mbaj shkallen, dhe gjate kesaj kohe kur i shikoj ndonje rudhe te fustani ia drejtoj... Kaq! :p
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Shif kjo brekskelepja, ik e rregjistrohu nai azil pleqsh se ske me gjet shpirtin binjak ktu sikurse dhe ta kesh fatin si hirushja.
 

Lisa

Moderator
Anëtar i Shtabit
E shoh e shoh :p:p jo vetem alkoliste po shyqyr e cigare pike :p
Welcome hun e kalofsh bukur :)
 
Top