Pershkruani Shqiperine me nje fjale!

Guest
Re: Pershkruani Shqiperine me nje fjale!

<font color="brown">Vendlindje! </font>
 

abs

nuk e di...
Re: Pershkruani Shqiperine me nje fjale!

Kontrast! ( ideja e pershkrimit, lindi nga dy mesazhet e me siperme).
 

ilirarberi

Forumium maestatis
Re: Pershkruani Shqiperine me nje fjale!

pellasgjia+iliria+arberia+shqiperia+djepi i kombit shqipetar(te me falni qe perdora me shume se 1 fjale por.....)
 

celia

Primus registratum
Re: Pershkruani Shqiperine me nje fjale!

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
pellasgjia+iliria+arberia+shqiperia+djepi i kombit shqipetar(te me falni qe perdora me shume se 1 fjale por.....)

[/ QUOTE ]

kte mendova dhe un ne fillim:)pastaj esht si dyfjaleshe..
tani jo per tja pershkruar te tjerve po c'eshte per mua do te thosha vetem:

GJITHCKA:) <font color="red"> </font>
 

celia

Primus registratum
Re: Pershkruani Shqiperine me nje fjale!

lool me falni po gabimisht kam cituar shkrimin qe vinte pas te duhurit:)..kshu esht kur je " e re"..
 

abs

nuk e di...
Re: Pershkruani Shqiperine me nje fjale!

<font color="red">Vendi i shqiponjave </font>
 
Top