Pershendetje,,

Eraldii

Primus registratum
Un e kuptoj qe ne albnetwork.. Ka kalu nje chat me nje clon shokesh,, dhe bejn cte duan vet aty me userat ama ta ulni veten kaq posht sa me ven shune kot e mkot se kisha dit :) bravo ate keni ndor dhe ate e bat, sa xhelozat jan aty dhe mendoni qe me nje shun mund parandaloni budalliqet e iluzjonet qe keni ju nkot. me shune e keni gabim :) un thjesht ishe tu fol, dike me nje dhom dhe ju shun e? lool shum tpa pam jeni kam mbi 30minuta ne shun pa dit arsyen :) ne kte ip (37.26.64.16) bravo ma keni hedh :)
 

Eraldii

Primus registratum
jasht teme e mos shkruj budalliqe se do marrresh ban ne forum
 
Last edited by a moderator:

Eraldii

Primus registratum
Thash. un thjesht te ngelet ne arkiva,. se pergjigje nuk kthen njeri.. nejse. ishalla ju hec mbar Po nuk esht mir kshu.. esht kollaj me tregu forcen me access,. sepse ate e keni ndor vet, por e mira esht qe cdo user aty tket drejt ankese, dhe tmeret parasysh. Tpakten tmeret mundimi qe ti jepet nje pergjigje si do qoft.. Per mu sesht shum problem se un sju jap at munsi sa me abuzu me mu! thjesht mvje keq per userat qe akoma nuk e din se cbehet ne ate chat! klm ju pershendes jeni shum tmir kur doni,. thjesht ai server ka nevoj per pak seriozitet dhe mos tlidhet shoqeria Me access-in tjen gjerat e ndame, Mu sme bet asi gja pse me vut 2 or shun se su ba qiameti.. thjesht Mos e ben shum trruges se esht keq per userat qe hyjn per tkalu kohen. dhe kan nevoj te shkruajn shqip me dike,
 

Eraldii

Primus registratum
Sa keq qe asnje pergjegjes,. se mer mundimin Te shkruaj ktu! qofte dhe nqs ka qen ndonje gabim tpakten te shfaqsohet :mad: Nejse un smar shum vesh nga kto gjana thjesht e lexova nfaqe tpar te shqiperia nqs keni ndonje shqetsim Mund tbeni ankes ne forum.. dhe un mendova se vertet do tjet dicka serioze pranaj dhe mora mundimin te shkruaj :mad: gjithesi Nuk e dija qe do ndodhte kshu.. megjithate.. shpresoj qe mos tbehet ndonje abuzim i rradhes sepse nuk do vi me ktu .. se me sa shof un qeka e kot tbesh ankesa te tilla.. Nqs dikush ka ngel serioz ne ate server, dhe vertet do tkujdeset per cdo user qe hyn aty shpresoj tja fus nai kontroll shellit se e kam shum me frik.. se mund fshihet dicka ma e madhe se kjo puna e shun! :mad: Kalofshi Mir
 

Eraldii

Primus registratum
Pershendetje Pergjgjsa dhe pergjegjse Per cdo abuzim Te servrit Albnetwork . Ma ne fund Mora nje pergjigje Nga nje admin, i servit Te dhoma sherbimet! Ju falenderoj shum qe mas shum kohesh erdhi nje pergjigje si do qe tjet justifikim apo i vertet,. rensi ka qe pergjigja u mor, dhe un ate doja, Ju kshilloj qe Tek ajo pjesa qe keni shkrujt, per cdo abuzim ne server ankesa apo dicka tjeter klikoni tek albforumi.. Ta ndryshoni dhe te thoni futuni ke dhoma sherbimet deri sa tju jepet nje pergjigje, sepse ktu kam shum kohe qe po flas me vete! dhe se besoj qe ja vlen tbesh mo nje ankes te till. ktu! sepse asnje pergjigje nga askush ktu Nuk paska.. jam i sigurt se ka shqiptar plot neper bot se dun te hyjn aty te msojn shqipen dhe te komonikojn shqip me njeri tjetrin dhe vertet me vjen keq, per to kur shof abuzime tilla! Por shpresoj qe ta kuptojn dhe ata qe duhet tken kujdes,, sepse gjithcka mund te ndodhi, Jo vec thjesht shun! por mund ndodhi edhe shum gjera tjera nga adminitratoret ne ate vend, perderi sa Nje shun i thjesht behet me or te tera.. dhe askush Nuk jep nje pergjigje pozitive per ate abuzim qe u be! gjithsesi un nje pergjigje e mora tek chatii ktu thjesht te ngelet ne arkiva! mjafton kalofshi Mir..
 

Aldo

Forumium maestatis
Lol e kan heq kta qafira po nuk tregojn arsyen e abuzimit esht puç i brenshem dhe sflasin dot
 

chatist

Primus registratum
Eraldii kshu o kur do me kap dashnoren e shefit.Je me fat qe mund thash vetem shun ose gline se ka dhe plumb kokes duke e dit qe ne staf jan pjesa dermuese nga reparti levizshem Shqiponjat(policia rrugore).
 

Aldo

Forumium maestatis
Hahaahhahahahah mo tash ki fol fjal ca plumi o bish kush tpaska fut lepurin nbark kshu me kto gjana
 
Top