pershendetje.

Status
Not open for further replies.

hurtlocker

Valoris scriptorum
MysteriousMan,

Dhe i japim fund ne kete menyre edhe qurravitjeve, edhe pakove pafund te facoletave.

GURAX FOR PRESIDENT! :) :):hidhu:

te lutem shto edhe nje sugjerim per balashin e misteriozin....qe kur perdor terma te pasjellshme me dike tjetri reagon...mos shkoni te qurraviteni te moderatoret.. :)
 

Universal

AnonymouS
Me vjen keq qe askush nuk mer mundimin te lexoj rregulloren e forumit, gjeja me minimale qe mund te beni!

Per probleme te tilla eshte me mire te konsultoheni me nje smod. ne privat sepse do keni pergjigje me te sakte.
 

hurtlocker

Valoris scriptorum
Me vjen keq qe askush nuk mer mundimin te lexoj rregulloren e forumit, gjeja me minimale qe mund te beni!

Per probleme te tilla eshte me mire te konsultoheni me nje smod. ne privat sepse do keni pergjigje me te sakte.
jam dakord...dhe rregullorja nuk lejon termat qe @Balahk perdor
 

joetisti_

Locus omnem
flm per respektin qe eshte i ndersjelle.
me fal si ka mudnesi qe keto debate jan vec me alma 95 qe zemerohet kur i them qe me par vras veten se ta coj ndermend tja lyp nje ordinereje si ajo....dhe nromal me dy zagaret e saj misterious_maan e balash.... kruhen, dhe kur marrin reagimin bejn kurven e ndershme.... si ka mundesi qe su zura me ty e me gjith tjeret vec specifikisht me nje oridenere materialiste e padyshim perdoruese substancash dhe dy zagaret e saj te deshperuar????????//
Jane cuna te mire edhe keta, shoku. Dicka ka shkuar keq dhe jeni ngaterruar. Sidoqofte per aq sa te njoh di te them se e ke mundesine te besh pak me shume leshime. Ke mirekuptimin tim sepse e di qe kur te prekin pasi nuk ua ka patur me te keq, normal qe nervozohet njeriu. Por sidoqofte le ta marrim te gjithe me me sportivitet qe ta marrim me bollek kenaqesine qe ofron ky forum. Keshille miqesore :)

Une per momentin nuk kam ndonje ankese. Ja, vetem qe keto vajzat s'po na e japin. :p S'ka gje, edhe po vdiqem te virgjer, s'u permbys bota. :)
 

hurtlocker

Valoris scriptorum
Jane cuna te mire edhe keta, shoku. Dicka ka shkuar keq dhe jeni ngaterruar. Sidoqofte per aq sa te njoh di te them se e ke mundesine te besh pak me shume leshime. Ke mirekuptimin tim sepse e di qe kur te prekin pasi nuk ua ka patur me te keq, normal qe nervozohet njeriu. Por sidoqofte le ta marrim te gjithe me me sportivitet qe ta marrim me bollek kenaqesine qe ofron ky forum. Keshille miqesore :)

Une per momentin nuk kam ndonje ankese. Ja, vetem qe keto vajzat s'po na e japin. :p S'ka gje, edhe po vdiqem te virgjer, s'u permbys bota. :)

ke shum te drejte vallait....budalles duhet me i hap rrugen...
pastaj mqs je mirkuptues te lutem mirkeqkupto traumen time qe alma 95 nuk ma dha qe nuk ma dha :bang::hot::ndihme::furious:
 

hurtlocker

Valoris scriptorum
Jane cuna te mire edhe keta, shoku. Dicka ka shkuar keq dhe jeni ngaterruar. Sidoqofte per aq sa te njoh di te them se e ke mundesine te besh pak me shume leshime. Ke mirekuptimin tim sepse e di qe kur te prekin pasi nuk ua ka patur me te keq, normal qe nervozohet njeriu. Por sidoqofte le ta marrim te gjithe me me sportivitet qe ta marrim me bollek kenaqesine qe ofron ky forum. Keshille miqesore :)

Une per momentin nuk kam ndonje ankese. Ja, vetem qe keto vajzat s'po na e japin. :p S'ka gje, edhe po vdiqem te virgjer, s'u permbys bota. :)

per tu kthy te serioziteti...
debati ka fillu thjesht...kontestiva dicka almes 95...dhe ajo menjeher "ma lype sma dhe dhe tani ben kshu"...mua Zoti me ra ne tok sme bind qe nje femer qe ka ket reagim nuk eshte me ordinerja dhe me e perbuzeshmja ne bote.... dhe smu prish gjiza ca thot alma kokaina e adhuruesit e saj balahk e misteriousman...por sapo kisha nis me i vu punet ne vij me nje vajz te shkelqyer ne forum dhe kur pa mhb kurvash e bagjellash normal qe iu prish qefi e terezia...dhe me erdhi aq inat sa skam fjale... normal goca qe me eplqente nuk mund te kish respekt epr mua qns terhiqesha nga alma...sa e kuptoj... pastaj keta dy llafazanet pa tru balahk e ai huti tjeter misterious man...qe se duroj dot vec nga qendrimiq e ka per femrat...pune elshi dmth...cose da albanesi...su pelqen dicka dhe o burra turren ti bien...si per shemull @Ameliè ...un ve dy pjata ne seksionin e guzhines...dhe ajo "sa shumr eklam"...ore se marr vesh ky popull te eprdhunuar qe te vogel me rob shpie,,,
 

hurtlocker

Valoris scriptorum
asnjehere mos thuaj kurre. :)
pse thu kam shpres??? se un kepuc e canta e ksi gjerash si kam problem...kam akses direkt te markat luksize nepermjet personelit te siguris..i marr me skonto...me jep naj sugjerim te lute se poo cmendem per te... :D
 

joetisti_

Locus omnem
per tu kthy te serioziteti...
debati ka fillu thjesht...kontestiva dicka almes 95...dhe ajo menjeher "ma lype sma dhe dhe tani ben kshu"...mua Zoti me ra ne tok sme bind qe nje femer qe ka ket reagim nuk eshte me ordinerja dhe me e perbuzeshmja ne bote.... dhe smu prish gjiza ca thot alma kokaina e adhuruesit e saj balahk e misteriousman...por sapo kisha nis me i vu punet ne vij me nje vajz te shkelqyer ne forum dhe kur pa mhb kurvash e bagjellash normal qe iu prish qefi e terezia...dhe me erdhi aq inat sa skam fjale... normal goca qe me eplqente nuk mund te kish respekt epr mua qns terhiqesha nga alma...sa e kuptoj... pastaj keta dy llafazanet pa tru balahk e ai huti tjeter misterious man...qe se duroj dot vec nga qendrimiq e ka per femrat...pune elshi dmth...cose da albanesi...su pelqen dicka dhe o burra turren ti bien...si per shemull @Ameliè ...un ve dy pjata ne seksionin e guzhines...dhe ajo "sa shumr eklam"...ore se marr vesh ky popull te eprdhunuar qe te vogel me rob shpie,,,
Eh, sa shume me kane ofenduar mua. Sidomos vajzat. Me kane quajtur madje edhe pervers :rolleyes:, e megjithate prape vajzat i dua shume.

Pa shaka: arsye se perse te prekemi kemi shume fare ketu me komentet e njeri-tjetrit, por te jemi sa me te permbajtur eshte vlere. Me vjen keq per vajzen qe te bene te humbasesh. Megjithate ji me shume optimist sepse femra qe te do s'te braktis per fjale te kota :)
 

hurtlocker

Valoris scriptorum
Eh, sa shume me kane ofenduar mua. Sidomos vajzat. Me kane quajtur madje edhe pervers :rolleyes:, e megjithate prape vajzat i dua shume.

Pa shaka: arsye se perse te prekemi kemi shume fare ketu me komentet e njeri-tjetrit, por te jemi sa me te permbajtur eshte vlere. Me vjen keq per vajzen qe te bene te humbasesh. Megjithate ji me shume optimist sepse femra qe te do s'te braktis per fjale te kota :)

si te kan then eprvers??? se mua me knaqin fort femrat albaneze qe vishen me keq se nje semaforiste e pastaj nje e dy me be moralisten....ej medet medet
 

Balahk

Locus omnem
Moderator,lutem qe kjo teme te mbyllet,se eshte teme serioze,dhe jo chit-chat ku te shprehi dikush lirshem fiksimin e tij per tu marr me patjeter me dike..
 
Status
Not open for further replies.
Top