Perditesime ne forum

Al-Punk

Still here
Kemi perditesuar forumin ne nje version te ri.
Per te dhene nje ndjesi tjeter te Designit kemi kaluar ne nje ngjyre blu dhe pas ca kohesh do transferojme prap tek stili i kuq.

Per cdo problem ju lutem komentoni ne seksionin e duhur.
 

Universal

AnonymouS
Per c'do moderator perkates te shikoje me vemendje c'do nenteme te caktuar per nje bilancim temash dhe te jepe sa me shume aktraktiv ndaj vizitoreve.
 

Universal

AnonymouS
Limiti i videove 1 per postim eshte i nevojshem. Menyra se si videot shfaqen ne versionin e ri te forumit eshte komplet ndryshe nga versioni i vjeter. Ne versionin e ri videot e youtube jane brenda ne faqen e temes dhe sa here qe hap ate teme duhet te ngarkosh edhe dritaren e videos. Kjo ben qe faqja hapet shume ngadale dhe sa me shume video qe te jene postuar ne nje faqe te forumit, aq me e veshtire e ngadalte do te behet hapja e faqes. Formati i videove ne versionin e vjeter nuk punon ne versionin e ri dhe kam kerkuar nje zgjidhje por deri tani nuk kam gjetur.

Problemi eshte qe anetaret postojne shume video ne nje teme. Cdo teme nuk duhet te kete me shume se 1 ose dy video. Prandaj kur hapni tema, mos hapni tema ku secili poston nga nje video si postim por hapni nje teme per kengetarin apo grupin tuaj te preferuar e hidhni nje apo dy video te atij kengetari ne ate teme, duke u dhene mundesi anetareve te tjere qe ti shikojne e komentojne. Keshtu qe tema do te kete me shume komente dhe me pak video, duke e bere frekuentimin e temes me te lehte e kendshem per anetaret e vizitoret e forumit.
 
Top