Ankesë Per Sop-in NEVER ,Staffi vazhdon me kercinimet...kapricot nuk kan te ndalur !!

Status
Not open for further replies.

Jam_Ai

Forumium praecox
[19:14:14] Closing Link: Guest3454[c-66-31-1-29.hsd1.ma.comcast.net] (User has been banned from Albnetwork.net (Kismet))
Kjo eshte Ip e dyte qe me vendose akill pa asnje arsye kjo ndodhi pikerisht sa hyra ne server edhe mbas disa kercenime nga stafi perse ankohesha ne forum arriti te me vendos akill duke abuzuar serisht ky abuzim i rradhe me sa duket nuk mbas askush pergjegjesi por me sa shikoj kjo gje nuk ka ndermend te ndalet ankesat ne kete forum me sa shikoj jan te kota edhe te pa dobishme por dua te ve ne dijeni ata kan ndonje fije rrespekt per rregullat , eshte e kot te zgjatesh se askush nuk e merr persiper te kthej nje pergjigje.

Pa rrespekt
asnjoni_usa
 

AL3XI

Ha Ç'ka Ne Pjate Pi Ç'ka Ne Shishe
me respekt pa respekt 'mjer o dule tha ai ku e ngule' ti e ke problemin me veten sta ka stafi sillu mir si gjith userat mos ofendo stafin ne pergjisi ne main edhe nuk te luan askush lexoje rregulloren edhe bind veten se je gabim

7. Ndalohet rreptësisht kryerja e floodeve në dhomë, me fjalë të përsëritura apo me ofendime ndaj userave dhe stafit. Shkelje të tilla të përsëritura do të çojnë në bllokimin e përhershëm në rrjet.

kjo esht rregullorja e miratuar nga Root dhe zbatohet per te gjith , klm ne usa bej pak ski ne bor se te ben mir per syt .
 

Jam_Ai

Forumium praecox
E para kontrollo komunikimin se nuk po flet me shoket e tuj edhe spo te kerkon njeri pergjigje nga ty nuk mund te flas me persona qe jan cinik prandaj leri hapsir njerzve profesional qe te japin nje pergjigje te sakte, nuk mund te pres pergjigje nga ish-floodista , un skam bere ndonje her floode se ske si ben floode me web .
 

never

Forumium maestatis
Session Start: Thu Feb 25 23:52:03 2016
Session Ident: njoni_usa
[23:52] Session Ident: njoni_usa (JavaUser@Albnetwork-F4F9AE4B.hsd1.ma.comcast.net)
[23:52] <njoni_usa> per ca arsye e vendos banin ?
[23:52] njoni_usa is connecting from *@c-66-31-1-29.hsd1.ma.comcast.net 66.31.1.29
[23:52] <njoni_usa> apo per hir te shokve
[23:52] <Never> jo skam shok ktu
[23:52] >>>Nicku juaj eshte permendur tek #Shqiperia
[23:52] <Never> thjesht sme pelqejn injorancat
[23:52] <njoni_usa> edhe smua me pelqen injoranca prandaj nuk eshte mire te jesh shef
[23:53] >>>Nicku juaj eshte permendur tek #Shqiperia
[23:53] >>>Nicku juaj eshte permendur tek #Shqiperia
[23:53] <njoni_usa> pse vendos banned pa arsye ?
[23:53] <Never> duhet gjithmon nje bari kur ka dele qe kullosin :D
[23:54] <njoni_usa> po atehre mos rri ne fshat se te ben dam ik lexo librat
[23:54] <njoni_usa> shkollohu e mos rri me dele
[23:54] <Never> ke qef te flasim per shkolle bashk apo per libra ?
[23:55] <njoni_usa> o hiq banin se sme rruhet per shkollen tate
[23:55] <Never> nuk mar urdhera nga njeri flm
[23:55] <Never> dhe kujdes me fjalorin
[23:55] <njoni_usa> hiq banin ku e pe fjalorin
[23:55] <njoni_usa> o qorr
[23:55] <><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>Kush Eshte<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>
[23:55] njoni_usa eshte JavaUser@Albnetwork-F4F9AE4B.hsd1.ma.comcast.net * VIP ne www.Nastradini.com No Nastradini, No Party!
[23:55] njoni_usa is connecting from *@c-66-31-1-29.hsd1.ma.comcast.net 66.31.1.29
[23:55] njoni_usa eshte nje nick i rregjistruar
[23:55] njoni_usa eshte ne dhomat: #Shqiperia
[23:55] njoni_usa po perdor Shijaku.Albnetwork.net
[23:55] <><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>
[23:55] <njoni_usa> te qifsha shkollen tate e librat
[23:56] -OperServ- *@c-66-31-1-29.hsd1.ma.comcast.net added to the AKILL list.
Session Close: Fri Feb 26 00:00:01 2016


po deshe logse te tjera me thuaj ti jap ti shikosh :)
 

never

Forumium maestatis
Session Start: Thu Feb 25 23:58:11 2016
Session Ident: asnjoni_usa
[23:58] Session Ident: asnjoni_usa (Mibbit@8027BD4F.530F3FC3.9A46C2C2.IP)
[23:58] <asnjoni_usa> ore trim
[23:58] asnjoni_usa is connecting from *@66.31.1.29 66.31.1.29
[23:58] <asnjoni_usa> a je cub ?
[23:58] <asnjoni_usa> me thuj ku je tani fiks fare
[23:58] <Never> hahahahahahahha
[23:58] -Shqiperia:#Shqiperia- OP command used for DAKu by DAKu
[23:58] <asnjoni_usa> a te qiifsha zootin tat kur qesh surrati jot si byyth
[23:58] <asnjoni_usa> :)
[23:58] <asnjoni_usa> a te qiifsha ate qe te ka pjell
[23:58] <asnjoni_usa> rrac kuurv
[23:59] <Never> qeke cun ordiner
[23:59] <Never> shake me germa
[23:59] <Never> :D
[23:59] <asnjoni_usa> eee shaka
[23:59] <asnjoni_usa> po ku je
Session Close: Fri Feb 26 00:00:01 2016


do tjera njoni usa ?
 

Jam_Ai

Forumium praecox
........


[23:42:10] Closing Link: Guest6934[c-66-31-1-29.hsd1.vt.comcast.net] (Kismet)Kjo lloj arsye ne g-line te duket aq e arsyshme edhe profesionale ? Kjo lloj g-line futet ne rang abuzimesh , por ti me qe paske logset e privatit (qe nuk merren parasysh) por gjithsesi me qe i paske mundohu te hudhesh edhe ato te main, arsye pse me vendose banned ? cfar arsye mora banned ? Po ju qe beni keto lloj veprime gansterash une nuk merrem dot, EDHE NJE HER PO E PERMEND, KUSH MBAN PERGJEGJESI PER KETO VEPRIME NE QOFSE QENKAM UNE GABIM LE TE FUTEN EDHE TE MONITOROJE CHATIN SE SI SHKOJN MBARVATJA E TIJE NUK JAM AS I PARI AS I FUNDIT USER QE KA PROBLEME NE SERVER MOS TE THEM SE TRECEREKUT I IP JAN VENDOS NE G-LINE Z-LINE EDHE NUK HIQEN PER ARSYE INATESH APO LUFTE VIRTUALI POR UNE QE PO SHKRUAJ KETU MBASE BEN MIRE EDHE PER USERA TE TJERE QE NUK DINE KU TE ANKOHEN APO NUK DIN KU TE GJEJNE NJE TE DREJTE ATO QE KAN BERE LIGJET EDHE RREGULLAT EDHE QE KAN ACC PER HIR TE RREGULLAVE LE TE MONITOROJE SERVERIN E ALBNETWORK-UT, NQS NUK I PLAS KUJT SE CFAR NDODH NE KETE SERVER AS SMUA SME PLAS PER ATO QE ME BEJN G-LINE.
ATA QE JAN PAK TE KTHEJELLET MUND TA SHIKOJN KETO ANKESA SI NJE E MIRE EDHE DICKA POZITIVE QE TA MENDOJNE SE KA REAGIME EDHE GABIMET TE RREGULLOHEN SEPSE GABIME BEN CDO USER EDHE CDO PJESTAR I STAFIT POR KJO NUK MUND TE SHIKOHET ME ATE SY KJO SHIKOHET ME SYRIN E INATIT CINIZMIT AGRESIONIT LUFTES TERRORR.
UNE JAM SHUM KOSHJENT QE KJO QE NDODH KTU NUK DO KET REZULATAT AS PER SY E FAQE SEPSE E MENDOJN ACCESIN SI GJEN E FUNDIT NE JETE.
 
Last edited by a moderator:

Timi

Valoris scriptorum
Shpjegimin e more. Forumi eshte per te tere ata/o qe pesojne abuzime ne server por nuk mund te kerkosh drejtesi kur nuk je i rregullt me veten dhe me rregulloren e Albnetwork. Gjith te mirat. Tema Mbyllet.
Ps: Here tjeter shkruaj me germa te vogla te lutem se na verbove duke lexuar
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top